Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е с предимство?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да бе дидо ма тоя с червената е спрял щото има кибик и на пътя с предимство.Ако съм на пътя и няма кола по пътя с предимство а аз имам обърнат триъгълник не бих спрял но този със стопа трябва да спре през това време аз съм вече във кръстовището с неква скорост ко праим.Чисто механично бих си минал все едно съм с предимство.Пък и тоя сайт не ми вдъхва доверире,реших 3 листовки без грешка и ми изписва"СКЪСЪН" с Ъ деба тва е неква ебавка
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    Коментар


      И аз го пробвах сайта и ми каза че ако спра след пешеходна пътека е грешно а ако спра пред нея е правилно. аз ли пак се обърках ?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        PREDATORst написа:
        Да бе дидо ма тоя с червената е спрял щото има кибик и на пътя с предимство.Ако съм на пътя и няма кола по пътя с предимство а аз имам обърнат триъгълник не бих спрял но този със стопа трябва да спре през това време аз съм вече във кръстовището с неква скорост ко праим.Чисто механично бих си минал все едно съм с предимство.
        Там е работата, че не си с предимство и трябва да спреш, щото тоя на стопа е с предимство пред теб, дори и да го нямаше кибика на пътя с предимство.Пробвай някой път и виж на кой ще напишат акта Писал съм го и друг път - СТОП се слага там, където е опасно да се излиза на пътя с предимство без да се спре. Там, където обикновено няма пряка видимост за да се прецени дали има някой на пътя с предимство, без да се спре. В останалите случаи се поставя обърнатия триъгълник. А относно предимство те двата са равнопоставени.

        Коментар


          Immortal написа:
          Пробвай някой път и виж на кой ще напишат акта
          Акта е последната грижа, ако не стане сакътлък. С толкова купени книжки съм се превърнал на врачка. Николета от Червен бряг ряпа да яде пред нас! Вече съм почнал да чета чужди мисли, след като едва не ме отнесоха по средата на зеленото на един светофар в центъра на града. Идиота изпревари 7-8 коли спрели на червеното!
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            PREDATORst написа:
            Да бе дидо ма тоя с червената е спрял щото има кибик и на пътя с предимство.Ако съм на пътя и няма кола по пътя с предимство а аз имам обърнат триъгълник не бих спрял но този със стопа трябва да спре през това време аз съм вече във кръстовището с неква скорост ко праим.Чисто механично бих си минал все едно съм с предимство.Пък и тоя сайт не ми вдъхва доверире,реших 3 листовки без грешка и ми изписва"СКЪСЪН" с Ъ деба тва е неква ебавка
            Да, той трябва да спре, обаче като те вижда че ти минаваш, значи на пътя с предимство няма никой, а пък този със стопа има предни калници за смяна и тогава питам аз, ко праим ? Е такива тарикати ги цереше един зевзек със ГАЗ-ка преди години до нашата болница. Седи си пича на сянка в ГАЗ-ката и чака да види кой няма намерение да спира на стопа пред входа за спешна помощ. А не си спрял и получваш близка среща с ГАЗ-ка от четвърти вид В твоя случай оня със стопа ако не спре и се челосате, ти ще си виновен за ПТП поради неспазване на предимство. Иди обяснявай после как той не е спрял на знак стоп. И да го докажеш, на него ще му пишат акт за нарушение, а на теб за предизвиканото ПТП. Айде не го чакай
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              Dido_Lyubenov написа:
              PREDATORst написа:
              Да бе дидо ма тоя с червената е спрял щото има кибик и на пътя с предимство.Ако съм на пътя и няма кола по пътя с предимство а аз имам обърнат триъгълник не бих спрял но този със стопа трябва да спре през това време аз съм вече във кръстовището с неква скорост ко праим.Чисто механично бих си минал все едно съм с предимство.Пък и тоя сайт не ми вдъхва доверире,реших 3 листовки без грешка и ми изписва"СКЪСЪН" с Ъ деба тва е неква ебавка
              Да, той трябва да спре, обаче като те вижда че ти минаваш, значи на пътя с предимство няма никой, а пък този със стопа има предни калници за смяна и тогава питам аз, ко праим ? Е такива тарикати ги цереше един зевзек със ГАЗ-ка преди години до нашата болница. Седи си пича на сянка в ГАЗ-ката и чака да види кой няма намерение да спира на стопа пред входа за спешна помощ. А не си спрял и получваш близка среща с ГАЗ-ка от четвърти вид В твоя случай оня със стопа ако не спре и се челосате, ти ще си виновен за ПТП поради неспазване на предимство. Иди обяснявай после как той не е спрял на знак стоп. И да го докажеш, на него ще му пишат акт за нарушение, а на теб за предизвиканото ПТП. Айде не го чакай
              Любенов, нищо не разбрах от поста ти.Мисля, че изобщо не си вникнал в това, за което е спора. Прочети 3-4 страници назад постовете и тогава пиши по темата.И не знам кво ви кара да си измисляте нови правила за движение и за предимство. В закона кратко и ясно си е написано, обаче на вас не ви отърва и си измисляте нови правила. Това е много опасно, когато сте на пътя!!!Прочетете цитатите от закона, пуснати по-горе, и ако нещо не ви е ясно, идете на допълнителни часове по теория.

              Коментар

              Working...
              X