Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е с предимство?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    PREDATORst написа:
    ....и ти отсреща как разбираш оня къв знак има???
    Защото така са направени, че да се различават по формата им, гледани и от гръб. Освен това винаги с едно на ум, на такива кръстовища.
    PREDATORst написа:
    Ох дано аз и жена ми не те срещаме на кръстовище колега
    Хайде са, не съм страшен
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #77
      nikolce написа:
      PREDATORst написа:
      ....и ти отсреща как разбираш оня къв знак има???
      Защото така са направени, че да се различават по формата им, гледани и от гръб. Освен това винаги с едно на ум, на такива кръстовища.
      PREDATORst написа:
      Ох дано аз и жена ми не те срещаме на кръстовище колега
      Хайде са, не съм страшен
      За стопа е така,ам когато е предупредителен?
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #78
        PREDATORst написа:
        ele написа:
        Този направо е с предимство - знаците се отнасят за пътя с предимство и не дават предимство на завиващия наляво.
        Мдам ама друг е въпроса кой кога е навлязъл в кръстовището
        Това няма никакво значение - този наляво чака този направо. Знаците се отнасят до пътя с предимство, не се отнасят за за тези, които се намират на пътя без предимство.
        Б2 ,,Спри! Пропусни движещите се по пътя с предимство!" Б1 ,,Пропусни движещите се по пътя с предимство!"
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #79
          ele написа:
          PREDATORst написа:
          ele написа:
          Този направо е с предимство - знаците се отнасят за пътя с предимство и не дават предимство на завиващия наляво.
          Мдам ама друг е въпроса кой кога е навлязъл в кръстовището
          Това няма никакво значение - този наляво чака този направо. Знаците се отнасят до пътя с предимство, не се отнасят за за тези, които се намират на пътя без предимство.
          Б2 ,,Спри! Пропусни движещите се по пътя с предимство!" Б1 ,,Пропусни движещите се по пътя с предимство!"
          Да ама айде прочети поста на колегата който пита!Тоз който има стоп минал без да спре!Точно за това на такива кръстовища от едната страна слагат стоп а от другата предупредителен знак
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #80
            Тоя със СТОП-а седи и чака да минат и кучетата по пътя.На мен любимото ми кръстовище в СОфия е на лукойл на Бизнес парка, там си е таковало логиката особенно ако идваш от Младост 3 и отиваш към бизнес парка редовно има някой забит идваш от главния път
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #81
              PREDATORst: Aз говоря хипотетино в подобна ситуация кой е с предимство и кой не. Ако този на стопа не е спрял, също е в нарушение, но не мисля, че спирането на стоп е толкова голям казус, че трябва чак да се разисква. S_BANKOV: чака трънки
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #82
                В смисъл, къде ги чакам и за какво?Не разбрах?
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #83
                  ele написа:
                  PREDATORst: Aз говоря хипотетино в подобна ситуация кой е с предимство и кой не. Ако този на стопа не е спрял, също е в нарушение, но не мисля, че спирането на стоп е толкова голям казус, че трябва чак да се разисква. S_BANKOV: чака трънки
                  Нема такова положение хипотетично!За тва е турен стоп оня да спре а другия да премине с повишено внимание!!!И да чака та ако ще и трънки да са
                  Bravo 1.2 16v
                  Lancia Dedra 1.8 16v
                  Suzuki GSXR250R

                  Коментар


                    #84
                    Дамяне, моля те драсни една схема че с девойката нещо не може да се разберем.Само моля те да кажеш при тоя с обълнатия триъгълик има ли задължителна посока на движение и прекъсната маркировка. ele, едно време значението на знака беше СПРИ осигури предимство - значи спираш и чакаш, нямаш светофари и други неща, щом пише спри значи спираш, затова знаците с такава форма да могат да се разпознават и от двете страни.Тоя с обърнатия триъгалник може да е в нарушение само ако има задължителна посока или непрекъсната маркировка, в което съм абсолютно сигурен.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #85
                      ele написа:
                      PREDATORst написа:
                      ele написа:
                      Този направо е с предимство - знаците се отнасят за пътя с предимство и не дават предимство на завиващия наляво.
                      Мдам ама друг е въпроса кой кога е навлязъл в кръстовището
                      Това няма никакво значение - този наляво чака този направо. Знаците се отнасят до пътя с предимство, не се отнасят за за тези, които се намират на пътя без предимство.
                      Б2 ,,Спри! Пропусни движещите се по пътя с предимство!" Б1 ,,Пропусни движещите се по пътя с предимство!"
                      Пък в тоя пост така си се омотала че и ти сама не моеш се разбереш.За кой викаш се отнасят знацитеПък се и сещам за една тема дето ти самата твърдеше колко голема и знаеща шоферка си и ми става смешно
                      Bravo 1.2 16v
                      Lancia Dedra 1.8 16v
                      Suzuki GSXR250R

                      Коментар


                        #86
                        Спри, осигури предимство, ама на тези от пътя с предимство, не на тези от пътя без предимство. Аз вече сложих цитат, сложете и вие цитат къде пише в закона, че знака Стоп означава, че спираш за всички, включително и тези на пътя без предимство. Никъде в закона не пише, че трябва да четеш знака от обратната му страна. Знаците не са поставени, за да се четат отзад, а за да се четат отпред. Това, че в България не се слагат знаци, не се заменят откраднати знаци и някой си прави пас и пие кафе цял ден не е причина аз да гадая какъв знак има. Не виждам какво значение за движещия се по пътя без предимство е какъв знак има този отсреща на пътя без предимство. Може да са му сложили знак Б1, утре може знак Б2 да му сложат, ако преценят, че няма видимост към пътя с предимство. Абе забивате се в някви филми и правите нещата толкова сложни.... пък то си е просто написано.П.П. PREDATORst: Ако обичаш да си държиш хормоните под контрол - ясно е, че не ти харесва какво пиша и явно си се насочил към това да обиждаш, защото, пак явно, не ти стига акъла да поведеш някакъв смислен разговор. Аз много добре знам какво пиша и, да, аз съм отличен шофьор, предполагам много по-добър от теб. Ако още веднъж споменеш нещо, което не е по темата и визира мен с цел обида или лееееко засягане, ще докладвам всеки твой пост, включително и този по-горе. Ай ся цитирай, както аз направих, какво пише в закона, за да подкрепиш тезата си.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #87
                          ele написа:
                          Спри, осигури предимство, ама на тези от пътя с предимство, не на тези от пътя без предимство. Аз вече сложих цитат, сложете и вие цитат къде пише в закона, че знака Стоп означава, че спираш за всички, включително и тези на пътя без предимство. Никъде в закона не пише, че трябва да четеш знака от обратната му страна. Знаците не са поставени, за да се четат отзад, а за да се четат отпред. Това, че в България не се слагат знаци, не се заменят откраднати знаци и някой си прави пас и пие кафе цял ден не е причина аз да гадая какъв знак има. Не виждам какво значение за движещия се по пътя без предимство е какъв знак има този отсреща на пътя без предимство. Може да са му сложили знак Б1, утре може знак Б2 да му сложат, ако преценят, че няма видимост към пътя с предимство. Абе забивате се в някви филми и правите нещата толкова сложни.... пък то си е просто написано.П.П. PREDATORst: Ако обичаш да си държиш хормоните под контрол - ясно е, че не ти харесва какво пиша и явно си се насочил към това да обиждаш, защото, пак явно, не ти стига акъла да поведеш някакъв смислен разговор. Аз много добре знам какво пиша и, да, аз съм отличен шофьор, предполагам много по-добър от теб. Ако още веднъж споменеш нещо, което не е по темата и визира мен с цел обида или лееееко засягане, ще докладвам всеки твой пост, включително и този по-горе. Ай ся цитирай, както аз направих, какво пише в закона, за да подкрепиш тезата си.
                          Не виждам къде и с какво съм те обидил,а за тва кой какъв шофер е имам всите букви от А до Я и повервей ми тези по нагоре от Б не ги дават току тъй та по темата спирам да си мерим пиш..те щот ти тъй или иначе немаш Нищо нема ти цитирам,само искам те срешнем с Кразо на такова кръстовище
                          Bravo 1.2 16v
                          Lancia Dedra 1.8 16v
                          Suzuki GSXR250R

                          Коментар


                            #88
                            ет ти глей за ко говорим
                            Прикачени файлове
                            Bravo 1.2 16v
                            Lancia Dedra 1.8 16v
                            Suzuki GSXR250R

                            Коментар


                              #89
                              Както казват във фехтовката - "Touché!" :D
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                #90
                                като гледам само нямаш за самолет с ремърке.Не мога да разбера кво толкова го мислите, щом има стоп. ele, не знам за теб но аз като шофирам се старая да гледам цялостно на нещата, включително и ситеациата в която биха ме поставили тея срещу мен. ПП усещам че темата ще отиде към оня лаф за негъра скиор.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X