Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препарат за автотапицерия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tyson написа:
    Намерих решението на моя проблем:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=37131Ще пиша впечатления после В бързината пропуснах да БЛАГОДАРЯ на колегата emzo, който ме насочи към темата
    изпревариха ме
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #17
      Колеги,има вариант за пране на тапицерии и мокети,без да се мокри.В Германия съм ползвал препарат за пране на тапицерии,като въпросният е във флакон под налягане (като дезодорант),пръска се върху мокета(тапицерията),може да се четка с него за по-добър ефект и се оставя да изсъхне 20 минути.Образувбаният след изсъхването прах се изсмуква с прахомукачка.Определено има ефект от подобен препарат.В Германия цената на флакона е около 2,5-3 евро.Тук не съм виждал такива препарати,но няма начин да няма нещо подобно.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #18
        sim4ata написа:
        А някой свестен препарат за кожа да имате за препоръчване Yellow_Flash_Colorz_PDT_17 Взех един от ОМВ за 9лв. и кожата ми става на петна и скърца гадно след като я намажа!
        Turtle wax. Аз съм с такъв - по скъпичък е - към 13 14 лв. ама почиства и лъска добре кожата

        Коментар


          #19
          След 4 часа ще взема колата и ще Ви напиша дали е това, което съм очаквал. С големи надежди съм, да видим
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #20
            Значи взех колата, останах много доволен от резултата. Според мен масово хората не са запознати с тази методика на работа, затова и ходят по автомивките да си "перат" колите. Много отзивчиви и добри хора, свършиха страхотна работа !
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              tyson написа:
              Значи взех колата, останах много доволен от резултата. Според мен масово хората не са запознати с тази методика на работа, затова и ходят по автомивките да си "перат" колите. Много отзивчиви и добри хора, свършиха страхотна работа !
              еееееееееееееееснимки?на тапицерията преди да е измита и следако можеда видим разликаи да се ядосваме защо нямаме такива хора и във Варна или поне не знаем за тях
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #22
                Супер, за 4 часа викаш колата друга ? После сложи някоя снимка.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Нямам снимки преди да е измита. Беше ме срам да я снимам Но ще покажа една друга разлика на тавана да видите, сега и него ще чистя. Всички си мислим, че колите ни са чисти а какво се оказва в действителност си нямате и най-малка представа ... Според мен такива услуги трябва да се предлагат във всеки град. Много е удобно, качеството е на супер ниво и е достъпно като цена Предстои ми да направя промивка на горивната система с тези техните препарати XENUM. Ще пиша после дали съм усетил разлика П.П. Забравих да напиша, че после като си седнеш в колата и мирише на нова.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #24
                    Колега я кажи цена на цялостно почистване - под, таван, седалки, врати и всичките му там пластмаси ако знаеш?И дай някоя друга снимка на чистата кола да видим и ние
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар


                      #25
                      За почистването

                      Малко ми е неудобно да се появавам тук :D , ама ще го направя не с рекламна, а с колегиална цел, все пак си говорите нещичко свързано и с мен .Ще се опитам да съм от полза с малко информация:1. Аз все пак имам снимчица от колата на колегата tyson , направена е 15 минути след като се запознахме, той беше там, прилагам я. ВАЖНО - въпреки това, което се вижда изтекло наоколо, тапицерията е почти суха!2. За това, което пише dudulia - да, имаме такава суха пяна - спрей на флакони. Не е съвсем рентабилно използуването и при нас, цената е 14 лв и нещо за голям флакон, има го на сайта ни в глава detailing в ценовата листа и каталога на 1Z - Polsterschaum. За любителски цели става, но е важно да не се работи с четка и парцал (да не се втрива обратно!), след напръскването просто се отнема с лек натиск с пластмасова линиика, като бръснене. Който иска - ще дам подробности.3. Във Варна имахме човек, обучен от нас и работещ с нашите технологии. Изглежда, колегата имаше после някакви други проблеми...към момента не работи. Използувам случая да повторя, че си търсим партньори в цялата страна, бизнеса е много перспективен, вършим чудесни неща за хората.4. За естествена кожа нещата са съвсем различни. Без да си хваля магарето :D и да плюя, просто като профи с голям горчив опит, ще кажа едно - не ползувайте евтини препарати по 10-15лв на основата на глицерин и парафин. Последствията са тежки - отначало изглежда готино и лъскаво, после засъхва, а вие просто сте замазали мръсотията и сте я запечатали в порите и шевовете на кожата. Такава кола при нас е допълнителен тежък труд - първо да свалим това "покритие", пък после да почистим, подхраним и запечатаме...дълга и тъжна песен
                      Прикачени файлове
                      Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                      Коментар


                        #26
                        GerakaФиат фанатик Колега я кажи цена на цялостно почистване - под, таван, седалки, врати и всичките му там пластмаси ако знаеш? И дай някоя друга снимка на чистата кола да видим и ние
                        Колега тази цена не мога да ти я кажа, защото и аз незнам каква е. Моята услуга включваше салона+корите+пласмаските на вратите за ел.прозорците. Скоро ще ида за тавана и таблото.Жоро, благодаря че си я снимал. Мене ми беше кофти да се излагам с толкова мръсна кола затова не я щракнах. При първа възможност ще снимам и ще Ви покажа. И очаквайте отзиви от XENUM-a. Всички много сте наплашени от този метод но аз ще пробвам, мисля че само положителни работи могат да се случат на ДВГ-то.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #27
                          Re: За почистването

                          Expot написа:
                          Малко ми е неудобно да се появавам тук :D , ама ще го направя не с рекламна, а с колегиална цел, все пак си говорите нещичко свързано и с мен .Ще се опитам да съм от полза с малко информация:1. Аз все пак имам снимчица от колата на колегата tyson , направена е 15 минути след като се запознахме, той беше там, прилагам я. ВАЖНО - въпреки това, което се вижда изтекло наоколо, тапицерията е почти суха!2. За това, което пише dudulia - да, имаме такава суха пяна - спрей на флакони. Не е съвсем рентабилно използуването и при нас, цената е 14 лв и нещо за голям флакон, има го на сайта ни в глава detailing в ценовата листа и каталога на 1Z - Polsterschaum. За любителски цели става, но е важно да не се работи с четка и парцал (да не се втрива обратно!), след напръскването просто се отнема с лек натиск с пластмасова линиика, като бръснене. Който иска - ще дам подробности.3. Във Варна имахме човек, обучен от нас и работещ с нашите технологии. Изглежда, колегата имаше после някакви други проблеми...към момента не работи. Използувам случая да повторя, че си търсим партньори в цялата страна, бизнеса е много перспективен, вършим чудесни неща за хората.4. За естествена кожа нещата са съвсем различни. Без да си хваля магарето :D и да плюя, просто като профи с голям горчив опит, ще кажа едно - не ползувайте евтини препарати по 10-15лв на основата на глицерин и парафин. Последствията са тежки - отначало изглежда готино и лъскаво, после засъхва, а вие просто сте замазали мръсотията и сте я запечатали в порите и шевовете на кожата. Такава кола при нас е допълнителен тежък труд - първо да свалим това "покритие", пък после да почистим, подхраним и запечатаме...дълга и тъжна песен
                          Колега,имам едно въпросче към теб . Имам фиат купе и проблема ми е във фаровете (както е при повечето купета),самите пластмаси са потъмнели от слънцето ,ще можете ли да ги оправите с фашите препарати ?
                          fiat coupe 2.0 16V

                          Коментар


                            #28
                            фарове

                            Да, колега. Всъщност потъмняването е повече в резултат на някой "по-такива" (няма да кажа :D ) препарати, използвани от НЯКОИ автомивки при безконтактното миене...
                            Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

                            Коментар


                              #29
                              Re: фарове

                              Expot написа:
                              Да, колега. Всъщност потъмняването е повече в резултат на някой "по-такива" (няма да кажа :D ) препарати, използвани от НЯКОИ автомивки при безконтактното миене...
                              Много си прав ,защото фаровете ми ги бяха пастирали и светнаха ,но при първото измиване с посочените препарати станаха същите . Ако можеш да ми дадеш телефон за връзка на лични и да се уточним кога и къде да се видим.
                              fiat coupe 2.0 16V

                              Коментар


                                #30
                                sim4ata написа:
                                А някой свестен препарат за кожа да имате за препоръчване Yellow_Flash_Colorz_PDT_17 Взех един от ОМВ за 9лв. и кожата ми става на петна и скърца гадно след като я намажа!
                                Вода, хавлиена кърпа, крем за бебета на НИВЕА.

                                Коментар

                                Working...
                                X