Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превишение на скоростта с 31 км/ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Двете по-ниски табели са просто указателни стрелки за завоя, а преди тях има 2 знака, един върху друг, но не се виждат добре.

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      Двете по-ниски табели са просто указателни стрелки за завоя, а преди тях има 2 знака, един върху друг, но не се виждат добре.
      По надолу има 3, не два знака. Затова този от снимката можете да го обсъждате само ако КАТ са спрели между него и другите знаци. Май и трита са забранителни, тъй го виждам. Не виждам какъв е проблемът колегата да се е върнал на място да провери знаците. С КАТ не се спори по принцип, защото е безмислено, но колегата е можел не само да се върне да провери знаците, но и да изиска докумет за изправността на радара. Това щеше да му спести време при писането на възражения и връщането с влака, за да се проверят знаците.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        Еле, да там се виждат 3 отделни ’знака’. Двата от тях (последните) са стрелки с посоката на завоя. А първият знак са всъщност 2 знака един над друг, само че не се виждат какви са.Вчера бях там, да бях знаел да погледна...

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Еле, да там се виждат 3 отделни ’знака’. Двата от тях (последните) са стрелки с посоката на завоя. А първият знак са всъщност 2 знака един над друг, само че не се виждат какви са.Вчера бях там, да бях знаел да погледна...
          няма да споря - от там съм минавала поне преди 1 година, а и на снимката не се вижда добре.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #20
            Колеги ,колкото и да са тъпи катаджиите ,не мислите ли че хептен ги правим на малоумни. За да му напишат акт на колегата все пак знаят какви знаци има поставени. Не може така от само себе си да напишат че с 31 км е надвишил скороста без да знаят какъв е знака който е нарушен . И те си пазят хляба и не вярвам да са си измислили че знака е 40км . Пък и катаджиите много добре си познават местата където патрулират.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #21
              Колега Коцев, в грешка си за познанията на полицаите относно закона. Лични впечатления имам колкото искаш, работя понякога с тях.Във случая - забранителен знак под предупредителен знак - забраната важи само докато е опасността. Например ако между двата знака, които са на снимката имаше една бяла табелка с нарисувана на нея снежинка, то ограничението 40 важи само в случай на сняг. Но много от водачите не го знаят. Както и голяма част от КАТаджиите.А какво ще кажеш за обиколното на Стара Загора, в посока изток-запад, където на едно място има сложени 2 знака - единият е ограничение на скоростта 70, а другият - 40. Двата знака са поставени един до друг на отделни стълбове. Кой от двата да спазваме?!? А само на 20 метра след тях има още един - този път е 60. Следващия път ще ги снимам...все се каня

              Коментар


                #22
                Ами ако е така както казвате нека колегата ги осъди и да бъдат освободени от работа . Аз бих пледирал именно за освобождаване от работа поради непознаване на работата която следва да вършат . Пък ако са прави колегата ще гризне дръвцето .Все един е в нарушение дали те дали той съда ще каже. :D
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #23
                  Lane Staley написа:
                  d1sp0sabl3 написа:
                  Колега аз съм от Търново.. не мисля,че 71 км’ч е абсурдно след като друг път съм минавал със 110 от там... знам ще кажете "ти си заслужаваш глобите и дори трябва да ти вземат книжката за постоянно",но въпреки това аз ще видя къде е последното ограничение и ще засека разстоянието
                  Айде стига си ни качвал на върбата. 110 км/ч за този участък?Минавал съм го с поне 4 различни автомобила - от Опел Кадет набор някъде 87ма до Рено Лагуна набор 2008. Там не може да се кара със 110.Не и без да шариш по двете платна, а завоите са такива, че не можеш да знаеш дали не идва някой.
                  Абсолютно, а съм виждал няколко катастрофи с очите си по този път, най-често дебелите дървета встрани издържат, но колите - не.Заради такива, като автора, избягвам един от най-интересните, преки и приятни за каране пътища в тази област.Абсурдно е да не се спазват елементарни правила за безопасност и да се защитава подобно поведение, като зарежем пътните знаци настрана.А до колкото авторът се притеснява за акта, най-вероятно ще отпадне, като гледам колко хора дават идеи, все някоя ще помогне...

                  Коментар


                    #24
                    Аз пък се питам, защо все едни такива стойности на скорости се цитират: +21, +31? Мен ме хванаха с +21 отгоре и верно на дисплея стоеше показание 81 км/ч. Ето, колегата +31. Вчера, един колега на Ст.Загора пак с +31 го цапнали. Защо не са 19,20, 29,30? Нещо не ми харесва тая работа. Пък може и така да ми се струва.
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар


                      #25
                      Flow написа:
                      Аз пък се питам, защо все едни такива стойности на скорости се цитират: +21, +31? Мен ме хванаха с +21 отгоре и верно на дисплея стоеше показание 81 км/ч. Ето, колегата +31. Вчера, един колега на Ст.Загора пак с +31 го цапнали. Защо не са 19,20, 29,30? Нещо не ми харесва тая работа. Пък може и така да ми се струва.
                      Не търси под вола теле. Мен на Баба Марта ме хванаха ме хванаха с +15Показваше 145
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        #26
                        Lane Staley написа:
                        Не търси под вола теле. Мен на Баба Марта ме хванаха ме хванаха с +15Показваше 145
                        Ей го - изпусна се.А праведните бдят You’ll be crucified.
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          100 лева + 1 месец пешеходец
                          Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

                          Коментар


                            #28
                            Lane Staley написа:
                            Flow написа:
                            Аз пък се питам, защо все едни такива стойности на скорости се цитират: +21, +31? Мен ме хванаха с +21 отгоре и верно на дисплея стоеше показание 81 км/ч. Ето, колегата +31. Вчера, един колега на Ст.Загора пак с +31 го цапнали. Защо не са 19,20, 29,30? Нещо не ми харесва тая работа. Пък може и така да ми се струва.
                            Не търси под вола теле. Мен на Баба Марта ме хванаха ме хванаха с +15Показваше 145
                            Къде пък е това ограничение 130? В българия максималната допустима скорост не беше ли 120 на магистрала???
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29
                              jenshen73 написа:
                              Lane Staley написа:
                              Flow написа:
                              Аз пък се питам, защо все едни такива стойности на скорости се цитират: +21, +31? Мен ме хванаха с +21 отгоре и верно на дисплея стоеше показание 81 км/ч. Ето, колегата +31. Вчера, един колега на Ст.Загора пак с +31 го цапнали. Защо не са 19,20, 29,30? Нещо не ми харесва тая работа. Пък може и така да ми се струва.
                              Не търси под вола теле. Мен на Баба Марта ме хванаха ме хванаха с +15Показваше 145
                              Къде пък е това ограничение 130? В българия максималната допустима скорост не беше ли 120 на магистрала???
                              Мне колега, закона го промениха аз го знам това от 1 година някъде.
                              Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                              Коментар


                                #30
                                Пътно___________Населено___Извън_____Автома-превозно________място_______населено__гистраласред ство от:_________________мястоКатегория А________50_______ 80_______100Категория В________50_______ 90_______ 130Категории С, D______50_______80_______100Категории В+Е,С+Е, D+Е__________50_______ 70_______ 100Категории Т________ 50_______ 50_______ -Категория М________45_______45_______ -Самоходнимашини____________40_______ 40_______ -
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X