Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вратовръзка, фишу или пластрон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    jenshen73 написа:
    nikki_sixx написа:
    Бобе, ти мен покани ли ме на бала си бре? Аз чакам де... да си знаеш. а и имам един костюм дето се чудя кога да го сложа... Ше кротувам бе... ти само ми плащай пиенето..., а за спането - аз ше се оправя
    Ама Ники, ти и ще спиш ли?
    Стига пък ти си ме издавал бре... Исках да кажа, че с домуването на колата... ше се оправя някакси
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #32
      Докато се усетим и то дошло време за идиотщината на баловете.Ще се облечем в костюми, каквито никога преди, нито в бъдеще ще носим...Ще се возим в коли, в които никога преди и никога за напред ще се возим...Ще отидем на места на които никога не сме били и никога няма да бъдем...Ще се напием като прасета, както винаги сме правили...Ще си имаме прически, каквито никога не сме имали, нито ще имаме...

      Коментар


        #33
        PASSARELLA написа:
        Докато се усетим и то дошло време за идиотщината на баловете.Ще се облечем в костюми, каквито никога преди, нито в бъдеще ще носим...Ще се возим в коли, в които никога преди и никога за напред ще се возим...Ще отидем на места на които никога не сме били и никога няма да бъдем...Ще се напием като прасета, както винаги сме правили...Ще си имаме прически, каквито никога не сме имали, нито ще имаме...
        Незнам защо, но си много прав. И мойта абуригенска наближава, и нека приятели и познати се возят по S класи, аз май май както исках ще си ида с оркестър цигани, па нали знаете по дрехите посрещат, по акъла изпращат. Иначе за мангалите ще хвърля солидна сума париЪ не се сдържах просто
        MB 280 S W108 67' - pickUp
        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

        Коментар


          #34
          Eeeeeeх,старост - нерадост...Искам и аз на бал!
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #35
            Що разваляте темата на човека бре?

            Коментар

            Working...
            X