Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вратовръзка, фишу или пластрон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вратовръзка, фишу или пластрон?

    Здравейте колеги и колежки!Предполагам и от двата пола ще кажете какво предпочитате!Дойде моментър в който ще вляза в костюм...тоест аз влязох! Но немога да реша какво точно искам..Дали да е вратовръзка фишу или пластрон...Предложете ми какво да избера, защото скоро ми идва бала!Костюма вече ми е купен, а той е черен, класически с доста солидна сума!Обувките също са черни класически!Избрал съм точно този стил, защото бала е една официална вечер в която не трябва да бъдем облечени като клоуни и да се правим на шутове с далматински костюми или розови!Кажете от къде мога да намеря фишу независимо в кой град?Благодаря предварително!

    #2
    Я дай снимка (така определено ще засенчиш "ники_сиХ" ) пък да изберем и дано помогнем Иначе на това черното една червена вратовръзка ще е добре....

    Коментар


      #3
      Определено вратовръзка с една игла - класическия стил
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Ти си по-голям класик и от Вазов бре Вземи си една забавна вратовръзка да поразчупиш малко тая класика. Не знам защо си решил, че на абитуриенския трябва да се изтупаш все едно отиваш на чай при английската кралица. Нещо свежарско удачно съчетано с класическия костюм ще бъде готина и забелязваща се комбинация.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Re: Вратовръзка, фишу или пластрон?

          coolboby написа:
          Здравейте колеги и колежки!
          Ку ме поканиш на бала... ш ти кажа!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Подкрепям Lane Staley
            Lane Staley написа:
            Вземи си една забавна вратовръзка да поразчупиш малко тая класика. ...
            Мен ме чака същото тази година, но мисля да не е съвсем класическо :D

            Коментар


              #7
              абе много Абитуриенти таз година бе :D аз пък моя кустюм още не съм си го зимал
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                Re: Вратовръзка, фишу или пластрон?

                nikki_sixx написа:
                coolboby написа:
                Здравейте колеги и колежки!
                Ку ме поканиш на бала... ш ти кажа!
                Гледай го бе, хиената долна, мерна "колежки" и погледа му светна веднага По темата... внимавайте с ранното купуване на костюми прекалено рано, да не се окаже в един момент голям или по вероятно малък... че историята познава и такива случаи

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #9
                  Lane Staley написа:
                  Ти си по-голям класик и от Вазов бре Вземи си една забавна вратовръзка да поразчупиш малко тая класика. Не знам защо си решил, че на абитуриенския трябва да се изтупаш все едно отиваш на чай при английската кралица. Нещо свежарско удачно съчетано с класическия костюм ще бъде готина и забелязваща се комбинация.
                  Земи верно разчупи тая класика ,да не останеш класически самотен вечерта :D
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #10
                    todorshalev написа:
                    абе много Абитуриенти таз година бе :D аз пък моя кустюм още не съм си го зимал
                    Ти и матурата май няма да си вземеш.

                    Коментар


                      #11
                      Шшш не думай така ... вярно си има злоба за кандидатстване и т.н, всеки си пази мястото ама... Трябва да си земем матурите Иначе и аз моя не съм го измислил още но до края на март ще се опаковам

                      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                      ex:Opel Kadett 1.3
                      ex:Fiat 125p
                      ex:Москвич 412

                      Коментар


                        #12
                        coolboby написа:
                        todorshalev написа:
                        абе много Абитуриенти таз година бе :D аз пък моя кустюм още не съм си го зимал
                        Ти и матурата май няма да си вземеш.
                        колега колега не думаи такааз за кво се стягам за тез матури от лани а ?ПС:кви матури ще записвате и каде ще кандидатсвате
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          #13
                          Ми на мен втората ми ще е математика, а ще кандидатствам в технически и худежествената академия

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            #14
                            Хайде по темата де! Ако искате ще си отворим друга тема кой с какво и къде

                            Коментар


                              #15
                              Вратовръзка!!! Класическа

                              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                              ex:Opel Kadett 1.3
                              ex:Fiat 125p
                              ex:Москвич 412

                              Коментар

                              Working...
                              X