Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вратовръзка, фишу или пластрон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Princo написа:
    Определено вратовръзка с една игла - класическия стил
    Игла???Coolboby: Вратовръзка е правилният избор. Стилният класически костюм не си ходи с нищо друго. Като си решил да си класика - гледай копчетата за ръкавели да са в цвета на часовника и токата на колана. Избягвай пръстени и други нетипични украшения. Игла за вратовръзка се купува само и тогава ако си 60-65 годишен пенсионер и не знаеш дали няма да цопне в супата примерно.При сядане - разкопчаваш сакото, при ставане - закопчаваш. Ако се наложи (предполагам, че ще се наложи) да свалиш сакото - не оставай по вратовръзка - сваляш и нея. Ако наистина искаш да изглеждаш класически - не слушай "стилистите" бъди си класик.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      jenshen73 написа:
      Princo написа:
      Определено вратовръзка с една игла - класическия стил
      Игла???Coolboby: Вратовръзка е правилният избор. Стилният класически костюм не си ходи с нищо друго. Като си решил да си класика - гледай копчетата за ръкавели да са в цвета на часовника и токата на колана. Избягвай пръстени и други нетипични украшения. Игла за вратовръзка се купува само и тогава ако си 60-65 годишен пенсионер и не знаеш дали няма да цопне в супата примерно.При сядане - разкопчаваш сакото, при ставане - закопчаваш. Ако се наложи (предполагам, че ще се наложи) да свалиш сакото - не оставай по вратовръзка - сваляш и нея. Ако наистина искаш да изглеждаш класически - не слушай "стилистите" бъди си класик.
      Имаш предвид бутонели Ако не съм с шал или така нареченото фишу няма да съм с вратовръзка.Благодаря ти за съветите пич П.С. бутонели ползват ли се масово?

      Коментар


        #18
        Да не говорим, че един ден, както показа моя опит, може да се наложи да скочиш в костюма но не за пачанга Аз го ползвам в работата сега, заради дрес кода, та добре че заложих на класическото, качественото и тн Успех :D
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #19
          Костюма след това винаги мога да го нося, както и по отделно, панталона с половер и/или ризка, а сакото с изчистени дънки и прилични обувки

          Коментар


            #20
            Колега не се убиждай но това все пак е твоя Бал не отиваш на сватба с черния костюм.
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #21
              Мятай сакото и един Converse и си им...
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #22
                Както неколкократно ти казват - бала си е твой, ти решаваш как да идеш, но според мен - щом ще е с класни костюм и вратовръзка - по-добре всичко да е от класа, защото стъпката до кича е малка. На моята сватба бях с черен костюм от студена вълна, сива риза на диагонални райета (вероятно има и друго име, като фишуто или бутонелите), сива вратовръзка, черни обувки и колан, сребърни тока, часовник и копчета за ръкавели (ок, Бутонели) ... Мисля, че това, което търсех го бях постигнал, поне за момента
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  Aбе,младеж,к’ви фишута,к’ви бутонели...?!?Скокни в тоя костюм,щракни едно кадро и дай да видим...макар че и аз не се сещам за нищо по-подходящо от вратовръзка.Айде чекаме фотосесията...
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #24
                    Бас хващам, че каквото и да сложиш ще стои не повече от половин час след това иху-аху, всичко ще захвърлиш на посоки, иначе аз съм за вратовръзка
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #25
                      Irka_fihi написа:
                      Aбе,младеж,к’ви фишута,к’ви бутонели...?!?Скокни в тоя костюм,щракни едно кадро и дай да видим...макар че и аз не се сещам за нищо по-подходящо от вратовръзка.Айде чекаме фотосесията...
                      Ето костюма макар че снимката е от телефон!П.С. На снимката не съм с балните обувки и няма подгъв, само на оверлог е
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        Бравос,колко си изпълнителен само!!! Екстра е костюмът, ама не трябваше да е в профил снимката.Нищо,пак става.Представям си на какво ще прилича в края на вечерта този костюм... Вратовръзката си остава, естествено.Оверлога ще го преживея някак- си...
                        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                        Ванга

                        Коментар


                          #27
                          хахаха не се знае дали изобщо ще се прибереш с тази вратовръска аз мойта я загубих
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            #28
                            GbGz написа:
                            Колега не се убиждай но това все пак е твоя Бал не отиваш на сватба с черния костюм.
                            Колега, и ти не се обиждай, но това за колегата е първата официална вечер в живота му!Боби, бъди пич! Бъди костюмар с вратовръзка, стилен и елегантен! Ще те запомнят с добро. Ако отидеш по жапанки, рапарски дънки от колекцията на Мишо Шамара и фланелка на Бербатов - пак ще те запомнят, но с друго! Ако и съучениците ти са костюмари, а ти искаш да се отличаваш, то си направи екстравагантна прическа (не като К.Роналдо), но по тка....Всъщност - както и да се изтупаш - стой настрани от чалга-линията Едит2: Официалните празници и поводи изискват официално облекло. Поне за мен е така. Аз винаги съм с костюм и вратовръзка на сватби, кръщенета, банкети, поднасяне на цветя на паметник на национален празник, интервю с вампир и т.н.

                            Коментар


                              #29
                              Бобе, ти мен покани ли ме на бала си бре? Аз чакам де... да си знаеш. а и имам един костюм дето се чудя кога да го сложа... Ше кротувам бе... ти само ми плащай пиенето..., а за спането - аз ше се оправя
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар


                                #30
                                nikki_sixx написа:
                                Бобе, ти мен покани ли ме на бала си бре? Аз чакам де... да си знаеш. а и имам един костюм дето се чудя кога да го сложа... Ше кротувам бе... ти само ми плащай пиенето..., а за спането - аз ше се оправя
                                Ама Ники, ти и ще спиш ли?
                                Steliyan's Life!
                                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                                Коментар

                                Working...
                                X