Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит 3-ти Март..!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Евала само на "Канал 1"! Всички други Бг телевизии - да мрат кат хлебарки напръскани с "РАЙД" То бива-бива, ама чак пък толкова невежество не бива бе мамка му! Само "скат" се отсрамиха... но всички други...Абе да я закриваме тая държава... за какво да съществува, щом на БАШ националния ни празник се занимаваме с некви малоумни айдъли... некви "страхове"... Гнус ме е уважаеми.. .гнууууууууууус! Ако има начин - ще се самопровъзглася за някаква друга народност. Срам ме от Българите.., но не от тези които са умирали за да я бъде България, а от тези миризливи нечистоплътни плужеци, които са на всякъде по етажите! Срам и Позор уважаеми... Иначе, Честит ни Празник де...
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #32
      Честит празник и от мен на всички, които все още милеят за майка България!Аз макар и често да се изказвам против държавата, си обичам Родината! Днес с приятелски семейства сутринта много се колебахме накъде да поемем - много ни се ходеше на Шипка, но имахме едно на ум за движението през прохода (и в последствие съмненията ни се потвърдиха от темата на колегата Tornado). Колебахме се между Казанлък и град Шипка и Велико Търново. В крайна сметка избрахме Търново, като минахме през прохода на Републиката, който от утре вече е затворен.Търново обаче не ми се видя особено празнично... единствено се разбра че е празник по безплатния вход на Църквата Св.40 мъченици. Много ни се оставаше и за светлинното шоу, но някои от нашите приятели бързаха и се прибрахме по светло.Но си струваше в деня на Националния ни празник децата да разгледат едни от най-големите Български светини в старата столица.

      Коментар

      Working...
      X