Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата КРОМА - автомобил-мечта!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата КРОМА - автомобил-мечта!

    Колеги, четвьртьк 12.01.2006 лето, беше изключителен ден за мен! Имах удоволствието да пояздя новата Крома с мотор 1.9JTD - 150 к.с. Страхотна устойчивост , невероятен конфорт и завидна динамика!!! Карал сьм какво ли не, но такова усещане до сега не сьм изпитвал от автомобил!Пожелавам Ви я!
    Прикачени файлове

    #2
    Искренно благодаря! Да ти се връща!!!

    Коментар


      #3
      Колега,новата крома е супер,но явно не си карал истински расови коли и затова ти се струва супер.Иначе и аз искам да имам такава лична,но съм карал къде,къде по-класни автомобили :P
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Ето още малко информация за страхотния автомобил Фиат Крома, която затвърждава казаното от Hit-ko :D Новото поколение на Fiat Croma получи най-високото отличие- пет звезди, за сигурността, която предлага. Това стана ясно след приключването на тестовете на независимата Euro NCAP и дойде като поредното доказателство за това, че италианската фирма полага огромни усилия за достигането на по-високо качество на своята продукция.Крайният резултат от тестовете на новата Croma не е случаен. Преди да бъде пусната в продажба, колата е била подложена на сериозни тестове и изпитания от страна на италианската марка. Направените изчисления са отнели 18 000 часа, проведените краш-тестове са били 120, а симулациите са били 100. Били са проведени и около 200 теста на отделни елементи и агрегати.Високото ниво на сигурност, което предлага новата Fiat Croma се дължи и на богатото й стандартно оборудване. В него са включени две двустепенни предни и две предни страничи въздушни възглавници, два предпазни въздушни буфера тип
        Типо 1.6

        Коментар


          #5
          Обещала съм си, че такава ще е по -следващата ни кола!
          TEMPRA 1.6 i.e. S

          Коментар


            #6
            dudulia написа:
            Колега,новата крома е супер,но явно не си карал истински расови коли и затова ти се струва супер.Иначе и аз искам да имам такава лична,но съм карал къде,къде по-класни автомобили :P
            Като например...... Ха поясни малко на балъците.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              kiro_of_the_day написа:
              dudulia написа:
              Колега,новата крома е супер,но явно не си карал истински расови коли и затова ти се струва супер.Иначе и аз искам да имам такава лична,но съм карал къде,къде по-класни автомобили :P
              Като например...... Ха поясни малко на балъците.
              Голф 2 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

              Коментар


                #8
                еееееее със сигурност има и по класни автомабили колеги знам че сте пристрастни но нека бъдем реалисти :D
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  От Голф2 по класна няма ,в една друга тема видях че me_to_u си продава Ваирона да си купува голфче. начи смятаи за ко говорим.

                  Коментар


                    #10
                    stef написа:
                    еееееее със сигурност има и по класни автомабили колеги знам че сте пристрастни но нека бъдем реалисти :D
                    разбира се че има... съгласен съм. Но е много радостна новината че и италианските автомобили се прославят с надеждността си и безопасността си. ФИАТ имат глеми възможности и за средностатистическите потребители правят едни от най-добрите автомобили. Пожелавам на марката все по-надеждни, по-бързи и по-качествени автомобили!а на колегите от форума пожелавам необходимите средства за да имат избор между тази и други от нейния клас коли!!!
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      beer написа:
                      От Голф2 по класна няма ,в една друга тема видях че me_to_u си продава Ваирона да си купува голфче. начи смятаи за ко говорим.
                      Ей завиждаш обаче! Ми няма да ти дам кръгче после! Пък ти ще се наредиш с туй Пунто! По темата, hit-ko говори(писа) по темата определено емоционално. Човека показва отношението си към любимата марка. Аз пък му завиждам! Ама приятелската де. На всички ни е ясно, че има по-класни автомобили, но защо пък да не се радваме на това, което достига до нас. Няма да забравя първата ми среща на живо с Ферари 360, сви ме корема и ми се доплака. За сърцебиенето да не говорим...Той човека ме изгледа така странно, че явно се уплаши да не ми стане нещо и ме пусна да се докосна до "колата" отвътре. Това обаче не значи, че не се нааках от кеф като си подкатах 6 годишното Купе като го платих. И така, аз съм много жив за пожеланията на hit-ko

                      Коментар

                      Working...
                      X