Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-добра конфигурация?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По-добра конфигурация?

    Кажете ми моля ви според вас,коя от двете прилжени по-долу конфигурации е по-добра за игри:Процесор: Core 2 Quad Q9300 2,5GHzПамет: 4GB DDR2Твърд диск: 1TB, SATAII 32MBВидео карта: GeForce 9800GT 1GB DDR3илиПроцесор: Intel Core 2 Duo E8400/3.0GhzПамет: 4GB DDR2 800MhzТвърд диск: 750Gb, SATA2/7200Видео карта: GeForce 9800GT 1GB DDR3Тези двете са горе долу на една цена и ми е много чудно коя е по-добрата.На коя според вас ще ми вървят по-добре игрите?
    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

    #2
    Re: По-добра конфигурация?

    cveteca написа:
    Кажете ми моля ви според вас,коя от двете прилжени по-долу конфигурации е по-добра за игри:Процесор: Core 2 Quad Q9300 2,5GHzПамет: 4GB DDR2Твърд диск: 1TB, SATAII 32MBВидео карта: GeForce 9800GT 1GB DDR3илиПроцесор: Intel Core 2 Duo E8400/3.0GhzПамет: 4GB DDR2 800MhzТвърд диск: 750Gb, SATA2/7200Видео карта: GeForce 9800GT 1GB DDR3Тези двете са горе долу на една цена и ми е много чудно коя е по-добрата.На коя според вас ще ми вървят по-добре игрите?
    която и да избереш ще останеш доста доволен... лично аз бих взел втория...само за видеото съм пристрастен и бих избрал нещо на АТИ...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      аз съм за 1вата все пак ЦПУто е Quad а дъното какво е ?
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #4
        uBoy написа:
        аз съм за 1вата все пак ЦПУто е Quad а дъното какво е ?
        Нали не очакваш за такъв CPU смотано дъно Каквото и дъно да са предложли на колегата сигурен съм, че ще си заслужава

        Коментар


          #5
          Определено първото процесора е с пъти по-добър, но е хубаво РАМ-а да е ДДР3, защото е по-бърз, този е на 800Мгх. а 3-ката е над 1100Мгх.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Да ви кажа честно колеги,от доста хора съм чул мнения че двъядреният е по-добър за игри от 4-ядреният(не зная защо).Та си мисля че понеже и двата са много близки като цена да взема двуядреният.Но ще се радвам да чуя и друго мнение по въпроса,особенно тъй като виждам че повечето от вас предпочитат 4-ядреният-да ми кажете защо,имайки в предвид че ще се ползва предимно за игри?
            Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

            Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

            Коментар


              #7
              И аз бих си взел 1вия като цяло ми харесва повече по добър процесор и по голям твърд диск.Обичам игрите но не мога да кажа, че съм геимър понеже не съм вманиачен в тях
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #8
                Ето погледни тука каво са писали точно по твоя въпрос http://forums.data.bg/lofiversion/in.../t1668034.html излиза, че за момента игрите ползват само 2 ядра от процесора, но предполагам, че нататък ще излизат игри, които да вървят на четириядрените.
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  За видеото май гтх новите на нвидеа са по-добри от ати4870-тките ама цените не знам как , да не ти излезне по-добре 2 ати да си сложиш...И 4ти ядрен братле ако се занимаваш с по тежки програми изискващи процесорна мощ - иначе си праскай с двуядрения А ако си земе по-бърза памет и парите си скачат..
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    cveteca написа:
                    Да ви кажа честно колеги,от доста хора съм чул мнения че двъядреният е по-добър за игри от 4-ядреният(не зная защо).Та си мисля че понеже и двата са много близки като цена да взема двуядреният.Но ще се радвам да чуя и друго мнение по въпроса,особенно тъй като виждам че повечето от вас предпочитат 4-ядреният-да ми кажете защо,имайки в предвид че ще се ползва предимно за игри?
                    Абе ти нали ужки беше напазарил компа? Или се изпокарахме в едната тема и ти отвори нова?
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      За игри ти трябват повече мегахерци, не знам да има игра оптимизирана за 4 ядра.В случая 2ия вариант е по-добър вариант, вече ако ще клокваш може да вземеш 4ядрения змей, въппреки, че е840 може и да се клокне повече :D
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        jenshen73 аз вече си я взех тази конфигурация още когато казах в другата тема.Но понеже съквартиранта ми реши да си взима и той комп за същите цели(игри),и спорим коя от двете приложени е по-добра точно за тези нужди,пуснах тази тема за да видя и други мнения по въпроса.Аз м/у другото съм много доволен от тази която взех(двуядрената).Засега всичко ми тръгва екстра.
                        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                        Коментар

                        Working...
                        X