Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

6-годишно момченце почина при операция на сливиците...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nikki_sixx написа:
    Съболезнования! Никога, ама абсолютно никога... родител не бива да надживее детето си.
    Моите най-искрени съболезнования на родителите и близките му. Съгласен съм nikki_sixx - Никога....не бива.............
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    Коментар


      #17
      pakumba написа:
      ей значи като стане нещо такова и кой от кой по-нямащ си и хабер за какво става дума почва да дава мнения. какво знаете за случая, та много обвинявате? освен това ниой не ви кара на сила да ходите на доктор бре, като ги руаете и псувате не ходете при тях като се разболеете. ама и да настинете се мъкнете на доктор! а недай си боже нещо по-сериозно да стане докторите са единствените, които могат да ви помогнат- не монтьорите, не библиотекарите, не продавачите. не ги защитавам, не съм доктор. но е супер тъпо да обвиняваш така без да знаеш нищо, без да си компетентен и в същото време като се разболееш първата ти работа да е да идеш на доктор, а не да се оплачеш във форума.
      Виж сега колега ние хабер си нямаме ,но както казах мога да преценя кога един доктор ти обръща повече внимание и това е като си плащиш за частен прием , ане като отидеш при него с направление .Надявам се да си ме разбрал за какво ги псувам и ругая все пак ние сме хора като тях и техните роднини , не сме автомобили като катострофираш и вече нестава да си вземеш нов. Аиде със здраве.
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        #18
        ЦНС. Проблеми. Проблеми с мускули. Проблеми. Не се знае знае ли се и не е сигурно, сигурно ли е. Твърде вероятно родителите да са хепи. Имам двама приятели с подобни ЦНС проблеми.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          Абсолютно НИКОГА няма да се оправим!!!Поради лекарска грешка до някаде и аз загубих най-ценното нещо в живота си,майка И си мислим,че сме в добри ръце ???Да те е страх да се разболееш и да потърсиш лекарска помощ
          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

          Коментар


            #20
            никой не защитавам а само питам - вие безгрешни ли сте ? ...колко пъти ви осъдиха? ...естествено е който прави нещо да греши, важното е да не е фатално, както в случая. А че няма скоро да се оправим - то е ясно...но не зависи ли това от нас, а..?!
            Типо-то е истинската работа !

            Коментар


              #21
              pep4ooo06 написа:
              никой не защитавам а само питам - вие безгрешни ли сте ? ...колко пъти ви осъдиха? ...естествено е който прави нещо да греши, важното е да не е фатално, както в случая. А че няма скоро да се оправим - то е ясно...но не зависи ли това от нас, а..?!
              Става въпрос за човешки живот!!!Разбирасе,че няма безгрешни Но да си лекар си е доста отговорна работа
              "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
              не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

              Коментар

              Working...
              X