Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

6-годишно момченце почина при операция на сливиците...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    6-годишно момченце почина при операция на сливиците...

    6-годишно момченце от Белослав е починало при операция на сливиците, съобщиха от пресцентъра на полицията във Варна. Сигналът за инцидента е подаден около 18,30 ч. вчера. ......Детето е страдало от мускулна дистрофия, но според лекарите е можело да бъде оперирано. Смъртта настъпила, когато медиците му поставили упойката. При интубирането сърцето му е спряло. Според съдебната експертиза след направената днес аутопсия причина за смъртта е остра сърдечносъдова и дихателна недостатъчност, съобщи шефът на Съдебна медицина към болница "Св. Марина" доц. Добринка Радойнова. По думите й детето е имало и други придружаващи заболявания. Според нея тепърва ще се правят подробни изследвания и ще се анализират причините за фаталния инцидент. Окончателните резултати от анализа на съдебните медици ще е ясен след около месец. По-рано днес д-р Венелина Милева, управител на център "Варна", съобщи, че детето е имало заболяване на скелетните мускули, които са атрофирали, а заради честите инфекции на горните дихателни пътища се е наложило отстраняване на сливиците. Лекарите, които е трябвало да проведат операцията, са д-р Юри Русев, специалист "Уши, нос, гърло", и анестезиологът д-р Елена Райнова. http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=12...******КОГА НАЙ-СЕТНЕ В ТАЯ ДЪРЖАВА ЩЕ БЪДЕ ОСЪДЕН ДОКТОР?!?!?!?!

    #2
    НИКОГА!Просто не знам какво да кажа...Да му "мислят" родителите на детето,как ще се справят с болката...
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #3
      Аз доколкото разбрах, докторите този път не могат да бъдат обвинявани (има и такива случаи), защото детето е имало доста други здравословни проблеми. Все пак не са магьосници. На родителите обаче, едва ли им е до логични обяснения в момента...
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Хайде да те питам така - смяташ ли че проверката която ще направят по случая ще е обективна? Смяташ ли че ако докторите имат вина ще понесат последствия и тази вина няма да се покрие? Поглеждам 20 години назад и не виждам един доктор осъден.Гледа ли преди седмица случая с бременната, в Търново ли беше къде беше. Приемат жената в понеделник, цяла седмица жената се мъчи от адски болки в корема, накрая чак след като идва телевизията - жената се оперира по спешност, извънматочна бременност. И това ли щеше да е ’Природа, какво да се прави’?

        Коментар


          #5
          В никакъв случай не се опитвам да защитавам лекарите. И аз съм си патил от тяхната некомпетентност.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            То и при тях ако не си платиш никакво внимание не ти обръщат ,аз както съм здравно осигурен ходя на частни приеми ,защото ти обръщат внимание ,но и така не е сигурно дали ще те излекуват ,защото по мои наблюдения в България има много "компетентни" доктори.
            fiat coupe 2.0 16V

            Коментар


              #7
              ls1 написа:
              Хайде да те питам така - смяташ ли че проверката която ще направят по случая ще е обективна? Смяташ ли че ако докторите имат вина ще понесат последствия и тази вина няма да се покрие? Поглеждам 20 години назад и не виждам един доктор осъден.Гледа ли преди седмица случая с бременната, в Търново ли беше къде беше. Приемат жената в понеделник, цяла седмица жената се мъчи от адски болки в корема, накрая чак след като идва телевизията - жената се оперира по спешност, извънматочна бременност. И това ли щеше да е ’Природа, какво да се прави’?
              Да бе все едно видиш осъден поп.
              fiat coupe 2.0 16V

              Коментар


                #8
                ей значи като стане нещо такова и кой от кой по-нямащ си и хабер за какво става дума почва да дава мнения. какво знаете за случая, та много обвинявате? освен това ниой не ви кара на сила да ходите на доктор бре, като ги руаете и псувате не ходете при тях като се разболеете. ама и да настинете се мъкнете на доктор! а недай си боже нещо по-сериозно да стане докторите са единствените, които могат да ви помогнат- не монтьорите, не библиотекарите, не продавачите. не ги защитавам, не съм доктор. но е супер тъпо да обвиняваш така без да знаеш нищо, без да си компетентен и в същото време като се разболееш първата ти работа да е да идеш на доктор, а не да се оплачеш във форума.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Съболезнования! Никога, ама абсолютно никога... родител не бива да надживее детето си.
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    ей значи като стане нещо такова и кой от кой по-нямащ си и хабер за какво става дума почва да дава мнения. какво знаете за случая, та много обвинявате? освен това ниой не ви кара на сила да ходите на доктор бре, като ги руаете и псувате не ходете при тях като се разболеете. ама и да настинете се мъкнете на доктор! а недай си боже нещо по-сериозно да стане докторите са единствените, които могат да ви помогнат- не монтьорите, не библиотекарите, не продавачите. не ги защитавам, не съм доктор. но е супер тъпо да обвиняваш така без да знаеш нищо, без да си компетентен и в същото време като се разболееш първата ти работа да е да идеш на доктор, а не да се оплачеш във форума.
                    Темата не ми харесва колега, но от твоето мнение ми се вдигна кръвното. Да не би това невръстно детенце да е издъхноло в ръцете на миньор, а?

                    Коментар


                      #11
                      naskobg написа:
                      pakumba написа:
                      ей значи като стане нещо такова и кой от кой по-нямащ си и хабер за какво става дума почва да дава мнения. какво знаете за случая, та много обвинявате? освен това ниой не ви кара на сила да ходите на доктор бре, като ги руаете и псувате не ходете при тях като се разболеете. ама и да настинете се мъкнете на доктор! а недай си боже нещо по-сериозно да стане докторите са единствените, които могат да ви помогнат- не монтьорите, не библиотекарите, не продавачите. не ги защитавам, не съм доктор. но е супер тъпо да обвиняваш така без да знаеш нищо, без да си компетентен и в същото време като се разболееш първата ти работа да е да идеш на доктор, а не да се оплачеш във форума.
                      Темата не ми харесва колега, но от твоето мнение ми се вдигна кръвното. Да не би това невръстно детенце да е издъхноло в ръцете на миньор, а?
                      очевидно не си разбрал какво съм написал. а ако лекарите не са виновни и детето е имало вродени пороци НАПРИМЕР? а ти на кого си водиш детето като се разболее- на доктор, не на миньор нали? на същите хора, които сега псуваш/не ти конкретно де/. и твоето дете като 2 седмици например е зле, с висока температура, оперират го и му извадят сливиците успешно и то се възстанови кой го оправя? същите доктори ако се докаже, че са били пияни или са спали или ги е домързяло да направят операцията тогава ок, а сега кво разбираш ти
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        pakumba написа:
                        naskobg написа:
                        pakumba написа:
                        ей значи като стане нещо такова и кой от кой по-нямащ си и хабер за какво става дума почва да дава мнения. какво знаете за случая, та много обвинявате? освен това ниой не ви кара на сила да ходите на доктор бре, като ги руаете и псувате не ходете при тях като се разболеете. ама и да настинете се мъкнете на доктор! а недай си боже нещо по-сериозно да стане докторите са единствените, които могат да ви помогнат- не монтьорите, не библиотекарите, не продавачите. не ги защитавам, не съм доктор. но е супер тъпо да обвиняваш така без да знаеш нищо, без да си компетентен и в същото време като се разболееш първата ти работа да е да идеш на доктор, а не да се оплачеш във форума.
                        Темата не ми харесва колега, но от твоето мнение ми се вдигна кръвното. Да не би това невръстно детенце да е издъхноло в ръцете на миньор, а?
                        очевидно не си разбрал какво съм написал. а ако лекарите не са виновни и детето е имало вродени пороци НАПРИМЕР? а ти на кого си водиш детето като се разболее- на доктор, не на миньор нали? на същите хора, които сега псуваш/не ти конкретно де/. и твоето дете като 2 седмици например е зле, с висока температура, оперират го и му извадят сливиците успешно и то се възстанови кой го оправя? същите доктори ако се докаже, че са били пияни или са спали или ги е домързяло да направят операцията тогава ок, а сега кво разбираш ти
                        Не мисля да спамя за болката на хората. А ТИ КОЛЕГА НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАЙ ПОВЕЧЕ ДА ГОВОРИШ ЗА ДЕТЕТО МИ. Айде със здраве, докато е време.

                        Коментар


                          #13
                          ...............11 души са били заразени с вируса на хепатит С заради употреба на една и съща спринцовка при вливания на лекарства в болницата в Тетевен, съобщи БНТ................Да бе, абсолютно безопасно е да си им в ръчичките, и да даряваш кръв, и да те лекуват и всичко. Някоя сестра е решила да си пъхне в джоба 3лв и сега 11 човека са болни за цял живот.

                          Коментар


                            #14
                            доктор

                            лошо то се правят исзледвания преди това трябва детето да е напълно здраво иначе не се наемат да правят операция наз 2 пъти ни връщаха трябва да топло времето не през зимата сигурно са попаднали на/ лекар/ ама нее бил на този урок добре че на нашия му ги извадихме вече около 6-7 месеца и пак има проблем все нещо като хълца -преглъща а сме били във Военна болница уж там са добри едни викат що сме ги извадили други че трябва да се вадат въобще да се чудиш кое е правилно
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Re: доктор

                              kluchar написа:
                              лошо то се правят исзледвания преди това трябва детето да е напълно здраво иначе не се наемат да правят операция наз 2 пъти ни връщаха трябва да топло времето не през зимата сигурно са попаднали на/ лекар/ ама нее бил на този урок добре че на нашия му ги извадихме вече около 6-7 месеца и пак има проблем все нещо като хълца -преглъща а сме били във Военна болница уж там са добри едни викат що сме ги извадили други че трябва да се вадат въобще да се чудиш кое е правилно
                              това важи за здрави хора. АКо проечтеш статията, ще видиш, че детето е имало проблем и интервенцията е била наложителна. Иначе - жалко за детенцето.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X