Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Респектирани ли сме

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Респектирани ли сме

    Акция "респект" върви и ще върви неограничено време според сегашния министър на вътрешното ведомство. Как Ви се отразява движението на патрулките със светещи буркани. Според мен ефекта постепенно става обратен на първоначалната идея. Никой не се съобразявя с тези светлини, всички разбраха, че щом светлинния сигнал не е придружен със звуков не е необходимо да се чисти пътя. А като реално се налижи да се направи път мното от нас ще почнат да разсъждават,(услушват) вместо да реагират по правилния начин. За мен това е злоупотреба с правомощия. Вие сте, кажете си мнението.
    Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

    #2
    ами на мен ми харесва щото ги виждам от далече и вероятноста да ме хванат в издънка е по малка
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Според мен е хубаво ,че се движат с пуснати лампи.Това е целта да се осеща полицейското присъствие ,а не да се кирят като партизани по храстите.
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #4
        Аз лично хич не съм респектиран, камо ли бандюгите....

        Коментар


          #5
          Надявам се резултата от акцията да е по масово присъствие на органите на реда по улиците и повишаване на респекта към тях - но струва ми се с такаква акция няма да стане - те колкото и да се мъчат няма да го постигнат , ако ние гражданите не сменим мисленето си за тях ... но струва ми се това е тръгнало много отдавна и е в лоша посока, пример - отношението към полицията в другите държави! Вярно че то и отношението на полицията към гражданите в другите държави е по различно ... но надявам се и при нас да стане такова !
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Много ме респектират. Особено когато едната лампа не им свети и единия фар също, а ме спират за акция сФетлина. Ама най-голям респект получих една сутрин около 6-6:30 на една бензиностанция. Бяха седнали да пият кафе единия пишеше рапортя в една тетрадка, другия на съседната маса съвсем спокойно си извади едно фолио от цигарки развиси го и си смракна няколко пъти с носле. То във всяко стадо си има мърша ама в българската милиция май мъшата е мнозинство.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              TORINO_MOTOR написа:
              Според мен е хубаво ,че се движат с пуснати лампи.Това е целта да се осеща полицейското присъствие ,а не да се кирят като партизани по храстите.
              А ... пак почнаха! По бул. Европа пак дремят охранителна полиция със загасени лампи по пешеходните светофари и захлебват вечерно време!Междодругото - какво мислите за филмчето вчера по Нова?
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Страшно съм респектирана... особено като се държат като дрисльовци и карат нарочно с 20 км./ч. в най-натовареното движение... даже вчера ни се случи - влачеха се с по-малко от 20 км. до кооперативния пазар в Русе, където и без техните лиготии винаги има задръстване..... Ама какво да направим... такъв им е манталитета и мисленето... (ако по-голямата част от тях имат мисловна дейност изобщо
                TEMPRA 1.6 i.e. S

                Коментар


                  #9
                  z написа:
                  . даже вчера ни се случи - влачеха се с по-малко от 20 км. до кооперативния пазар в Русе,
                  Верно ... аз карах отзад !
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Пълна тъпотия. Те шумкарите пак не ги светват докато дебнат из засада, а през останалото време само ми вадят очите, ай сиктир бе.Мнозинството от Бг-полицаите трябва да се научи, че работата им е да са в услуга на обществото, а не обратното. Казвам мнозинството, защото мисля, че все пак една малка част от тях го осъзнават. Нека им/си пожелаем тази малка част да се разраства.П.С. За акцията като цяло: тя пък е дело (хрумване) на някой чиновник, дето по цъл дън кисне на некое бюро или се вози на служебен мерцедес, та и тук мнението ми е
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #11
                      По точно - на добре известния ни министър, известен плевенски и !!
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        По точно - на добре известния ни министър, известен плевенски и !!
                        Ми на човека му омръзна да пикае във фонтаните на центъра на Плевен, та дойде да препикае тия пред МС.
                        Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                        Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                        Volvo S60 Sport 2.4D

                        Коментар


                          #13
                          Код:
                          Респектирани ли сме
                          Никак даже...

                          Коментар


                            #14
                            От какво да съм респектиран? От светещи в синьо буркани върху главите на т.н. полицаи ли?Не не съм респектиран, и няма да бъда, защото тази акция освен със карнавални сини светлини се изразяваше само още в разходка по Софийските улици на "качулките", та да се плашат децата. Боже мили, аз си умирам от смях та камо ли "нежните" мутри. РЕСПЕКТА като такъв колеги се постига не с премигващи светлинки, а с дългогодишно изграждане на взаимно доверие между гражданите и институциите в случая-КАТ-Пътна полиция и с още мнооого неща и нещица!Как да сам респектиран от полуграмотните пътни полицаи, които и на сън бълнуват"И кво ше праим ся?" със съответния тъпоумен поглед и мазна усмивчица. В МВР със сигурност има изключително умни и кадърни хора но ТЕ НЕ СА В КАТ - Пътна полиция.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Респектирани ли сме

                              доста от тях хитрувати си гасят лампите - точно когато дебнат в засадаа това беше една от причините, поради която министъра ги накара да ги включват
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X