Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Повреда остави абонатите на "Глобул" без покритие.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това със спирките не го разбрах, някой ще поясни ли ?

    Коментар


      #17
      Кажи им Глобул и не ги обиждай повече.П.П Добре че преди време се махнах от тях

      Коментар


        #18
        VESKO_SZ написа:
        Кажи им Глобул и не ги обиждай повече.П.П Добре че преди време се махнах от тях
        На работа имаме услуга с изпращане на СМС-и. Няма да обяснявам подробно, но Глобул най-рядко имат проблеми с доставките на съобщения. Мтел им се случва 2-3 пъти в месеца, а Вивател са трагедия.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #19
          karolev написа:
          Ееееееее, спокойно ве колеги, от другата страна (в Глобул) беше по-забавно. Всеки тича на някъде, все едно раздават хиледарки. Докато бях на каса, първо се скапа системата, и после да не останат по-назад и обажданията секнаха. Обаче, да живее на колежката телефона, само тя от всички ни (20 и кусур човека) имаше обхват.После в централата беше мазало. Шефове хвърчат като изтребители със сателитни телефони в ръка и дават разпореждане.Но сега сериозно - за обещетение - не се надявайте.
          Ти да не си в централата в Бизнес Парк-а в Младост....трябва да пием кафе някой път, ако си там.

          Коментар


            #20
            Баба ви и дядо ви, все по жисиеми са говорили :D 1 час, без телефон - голема работа!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #21
              dikanio написа:
              Баба ви и дядо ви, все по жисиеми са говорили :D 1 час, без телефон - голема работа!
              Абе не умряхме, но нечии бизнеси зависят само от мобилните им телефони. Добре, че моят все още не е такъв И, че имам алтернативни начини за комуникация, включая и димни сигнали
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                Екстра - 1 час спокойствие!Мен обаче не ме засегна Ще ида да запаля свещичка гръм да удари някой Data Center на Мтел.Ако не може, поне някоя комета или нещо от сорта
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #23
                  Esper написа:
                  Екстра - 1 час спокойствие!Мен обаче не ме засегна Ще ида да запаля свещичка гръм да удари някой Data Center на Мтел.Ако не може, поне някоя комета или нещо от сорта
                  еее има и по лесни вариантиДаи на неколко джипсита 50лв и им кажи видите ли тоя Дата Център до 1 час да го нема и глеи ко стааа
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #24
                    todorshalev написа:
                    Esper написа:
                    Екстра - 1 час спокойствие!Мен обаче не ме засегна Ще ида да запаля свещичка гръм да удари някой Data Center на Мтел.Ако не може, поне някоя комета или нещо от сорта
                    еее има и по лесни вариантиДаи на неколко джипсита 50лв и им кажи видите ли тоя Дата Център до 1 час да го нема и глеи ко стааа
                    Ако изпозлвам точно "Дата Център", най-вероятната реакция ще бъде:"Бате ма що ме псуваш на майка?!?"А и грешки стават с тези средства:Преди години, по време на войните между кабелните оператори шефа ми платил на няколко джоревци да накълцат кабелите на конкуренцията в няколко от шахтите на БТК.За доказателство на другия ден трябвало да му донесат парче от срязания кабел.Притъмняло му само като ги видял какво са домъкнали: еднометрово парче 40-чифтов кабел на БТК.След няколко дни БТК изгонило всички кабеларки от шахтите - точно както във вица за горския, дето дошъл и изгонил и фашистите и партизаните от гората
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #25
                      В центалата бях по "бизнес отношения" с една колежка. Така де, и ние сме хора. Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 Само да вметна,че има само кол центрове - директен контакт с клиентите, останалото е машинария. Нищо чудно Мтел и Вивател да са наели фирми-изпълнителки да им разпределя съобщенията
                      karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
                      https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

                      Коментар


                        #26
                        karolev написа:
                        В центалата бях по "бизнес отношения" с една колежка.
                        Така ли му се казва вече? :D
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #27
                          Е ако ви кажа - до back office - нищо няма да ви говори. По глобулски е така
                          karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
                          https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

                          Коментар

                          Working...
                          X