Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко време без ток ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко време без ток ?

    Колеги, колко време ще изкара колата без акумулатор преди да си забрави кодовете и изобщо има ли опасност . От някъде ми дърпа доста ток и не мога да разбера от къде. Разкачих всички бушони обаче консумацията си остана. Кажете какво да правя, къде да я закарам да я видят.
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    #2
    Колега , не се притеснявай , кодовете са запаметени и няма да се изтрият без значение колко време ще стои без акумулатор. Колко ток ти дърпа отечката, правил ли си някакви иноваций по колата , с какво сиди си ( да не е някоя кучамарка , някой от тях дърпат много ток).
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар


      #3
      Дърпа някъде около 550 милиампера. Нищо кой знае какво не съм правил. CD то е SONY. Сложил съм и ксенон но преди 2 години. Свалях всички бушони които са под волана но спадна малко единствено като махнах сервизния бушон и изгасна таблото. Това ми е другия проблем че като извадя ключа и дисплея с показанията за километрите си показва а и нивоизмерителя за горивото също показва.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        ся като се замисля , проблема може и да е в контактния ключ или климореда , ключаря беше споменал за нещо такова , не се сещам точно , маи се зацапвало там нещо и не прави добра връзка. наи добре го питаи , за какво става вапрос , щото може от ключа да остава нещо включено да дава такава отечка.
        Fiat Brava 1.4 12v SX

        Коментар


          #5
          Последната информация е че снощи ходих при едно момче което слага аларми и направихме по точни измервания. Мултицета с които правих първите премервания нещо не беше наред. Снощи показа че при изключено положение тегли 180 mA. Като извадих сервизния бушон и изгасна таблото консумацията падна до 10 mA. За сега нощно време махам бушона но лошото е че захранва и алармата.
          Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
          2000г.
          Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

          Коментар


            #6
            ами 170 ма пак не е малко , тея 10 може да са от алармата . ама ти така и така си почнал да разглобяваш , свали пласмасите на волана и изчисти конекторите на контактния ключ , или измери с мултицета остават ли отворени вериги при изключено положение .
            Fiat Brava 1.4 12v SX

            Коментар

            Working...
            X