Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нека подрепим Веселина Лакова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    style34 написа:
    Veselina lakova написа:
    Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!
    И аз не мога да го разбера честно казано. Комплекси ли имат някои колеги, що ли...?
    Защо го правят То си има сайтове за тази работа
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #77
      style34 написа:
      Veselina lakova написа:
      Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!
      И аз не мога да го разбера честно казано. Комплекси ли имат някои колеги, що ли...?
      Не е комплекси колега това е някакъв нов начин на сваляне.

      Коментар


        #78
        nai7 написа:
        style34 написа:
        Veselina lakova написа:
        Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!
        И аз не мога да го разбера честно казано. Комплекси ли имат някои колеги, що ли...?
        Не е комплекси колега това е някакъв нов начин на сваляне.
        Малеее,сега научавам че така се сваляли вече жените Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Е връзват ли

        Коментар


          #79
          Мууууахахахахахахахах Никиииии, сваляч ньеден

          Коментар


            #80
            Смей ми се сега ти.., ама след време кат ни засечете да се въргаляме у некоя купа сено с другарката - тогаа аз ше се смея!
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #81
              nikki_sixx написа:
              Смей ми се сега ти.., ама след време кат ни засечете да се въргаляме у некоя купа сено с другарката - тогаа аз ше се смея!
              Само кажи кога и къде ще се състои въргалът ,за да наточа камерата... Пък за раждането - то не остана,ей го на, по Великден ще да е.А може и на Батак да тръгнат нещата,не се знае...
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #82
                nikki_sixx написа:
                Смей ми се сега ти.., ама след време кат ни засечете да се въргаляме у некоя купа сено с другарката - тогаа аз ше се смея!
                Докато вие двамата се смеете - пак добре. Ама да не се смее адашката накрая, че тогава...
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #83
                  Преди няколко дена имах удоволствието да пия кафе със г-ца Лакова. Освен че е много красива и умна е и много добър шофьор,днес спечели 2 място на ралито за жени във Благоевград.Успех ти пожелавам и лятото като дойдеш ще направим едно състезание,ама ако ме биеш недей да казваш.
                  Прикачени файлове

                  Коментар

                  Working...
                  X