Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нека подрепим Веселина Лакова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    nikki_sixx написа:
    Аз искам да стана лице на Фиат Форум България! Колеги, подкрепете ме. Аз поне мога да пиша грамотно... Освен туй, знам вицове.. .и съм готов да се пусна на всяка девойка в нужда (това е ’щото съм с благородна душа). Колеги, подкрепете ме бре... може и със среден пръст, ама моля за подкрепа... отзад! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 На всичко отгоре - имам и Фиат, а всички други претенденти са... деа ги знам и аз какви са. Ше си пусна снимки полугол, гол, на костната си система... може и снимка на кръвната ми картина да сложа (ако се налага) - кот кажете - само ме подкрепете...Жалка картинка... няма да гласувам!
    Искам рентген на бял дроб...иначе хич и не разчитай на гласа ми! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #62
      Irka_fihi написа:
      nikki_sixx написа:
      ...!
      Искам рентген на бял дроб...иначе хич и не разчитай на гласа ми! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
      Нямам, ама ше си направя.., щом се налага. Ти няма ли да раждаш вече бе драга?
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #63
        nikki_sixx написа:
        ....Ти няма ли да раждаш вече бе драга?
        Бе последно като я видях, беше дръпнала здраво напред.....малко остава

        Коментар


          #64
          Явор Митев написа:
          nikki_sixx написа:
          ....Ти няма ли да раждаш вече бе драга?
          Бе последно като я видях, беше дръпнала здраво напред.....малко остава
          В последно време се улавям, че всеки път като вляза във форума, и все се озъртам за тема в която Фихито се хвали, че му се е родило още едно папатаче... :D
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #65
            Здравейте и БЛАГОДАРЯ на тези които ме подкрепиха,успяхме победихме,за лице на България избраха на конкурса Камелия Янкова,а аз съм пъва подгласничка и с най-много гласове от интернет и присъстващите на конкурса.Аз също съм запалена по автомобилния спорт и се състезавам в Националния дамски рали шампионат,имам средно образование моден дизаин,висше публична администрация,и в момента съм 2-ри курс бакалавър стопанско управление за попиталите.

            Коментар


              #66
              Veselina lakova написа:
              Здравейте и БЛАГОДАРЯ на тези които ме подкрепиха,успяхме победихме,за лице на България избраха на конкурса Камелия Янкова,а аз съм пъва подгласничка и с най-много гласове от интернет и присъстващите на конкурса.Аз също съм запалена по автомобилния спорт и се състезавам в Националния дамски рали шампионат,имам средно образование моден дизаин,висше публична администрация,и в момента съм 2-ри курс бакалавър стопанско управление за попиталите.
              Еее ще ше да е хубаво да си първа но и това е нещо,определено беше по хубаво от другите участнички.Успех

              Коментар


                #67
                Я виж ти кой се пръкна...
                www.CarProfi-BG.com
                Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                Най-атрактивните цени в София!

                Коментар


                  #68
                  Кой се е интересувал :D

                  Коментар


                    #69
                    Между другото - с какво се занимава г-ца Веселина Лакова? Коя е тя? С какво образование е? С каква професия? Какви са й целите в живота?В отговор на този въпрос зададен по напред съм написала това!

                    Коментар


                      #70
                      Veselina lakova написа:
                      Между другото - с какво се занимава г-ца Веселина Лакова? Коя е тя? С какво образование е? С каква професия? Какви са й целите в живота?В отговор на този въпрос зададен по напред съм написала това!
                      Гуспоице Лакова, имате ли си гадже? Какво смятате за изневярата? А за световния мир? Относно глада в Сомалия? Ще ме целунете ли истински, че да се превърна в жаба? Може ли да Ви огледам по бельо?
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #71
                        Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!

                        Коментар


                          #72
                          nikki_sixx написа:
                          Veselina lakova написа:
                          Между другото - с какво се занимава г-ца Веселина Лакова? Коя е тя? С какво образование е? С каква професия? Какви са й целите в живота?В отговор на този въпрос зададен по напред съм написала това!
                          Гуспоице Лакова, имате ли си гадже? Какво смятате за изневярата? А за световния мир? Относно глада в Сомалия? Ще ме целунете ли истински, че да се превърна в жаба? Може ли да Ви огледам по бельо?
                          Мъка мъка колко злоба има у този свЕт

                          Коментар


                            #73
                            лелее, нали е минал този конкурс, айде стига толкова де! Вие направо...нали нямате пси-проблеми, по-спокойно...
                            Типо-то е истинската работа !

                            Коментар


                              #74
                              Veselina lakova написа:
                              Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!
                              Кое, любопитството ми ли? С кой въпрос ви засегнах... и ще го сменя. Обещавам!
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар


                                #75
                                Veselina lakova написа:
                                Смятам,че при нито едно от посещенията ми тук не съм била груба с никой и не рзбирам на какво се дължи това!
                                И аз не мога да го разбера честно казано. Комплекси ли имат някои колеги, що ли...?
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X