Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нека подрепим Веселина Лакова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А който си няма девойка? П.П.Ники, чакай поне телефона да вземем....

    Коментар


      #47
      Kuku написа:
      Ники, чакай поне телефона да вземем....
      Е, не се научиха тез хора как се прави ПР кампания бе... Ами да беше дошла девойката на Батак.., да обели два-три лафа и... поне семейство Фихи щяха да намерят още 100-тина булки от БГ МАМА форума, които да гласуват за това... цвете на природата. Намирам, че има хубаво дупе, хубави цици (това не е съвсем сигурно, ама от снимките така изглежда поне), т.е. симетрично тяло и симпатична муцунка. За да съм тотално честен, на мен това не ми е никак достатъчно да гласувам... особенно при наличието на дооооста по-красиви физиономии и... форми.Моето може и да е професионална деформация, ама случващото се тук е генна обремененост братче.Спирам да следя "темата", шото ноу умници взеха да се Фключват... а не ща пак предупреждения.
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #48
        Споко бре - ниЙ шЪ научим девойката кЪ са праи PR (тук измислям срамотийски асоциации)

        Коментар


          #49
          Ш тъ замола да мъ Фключиш и мени Ф утбора... Което ме подсети да ти споделя, че... бааааси как ми се ще да се скифтаме на тоз Батак. И с Благун тиквата ноу ми се ще да се видя... и с Илко-то... а като прибавим факта, че и Жу и Ралка ше са там - напрао ми иде да заборчлея още.. и да запаля гумите на Стильо!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #50
            На вас май ви стана мъчно за Софиянци срещу софиянци че почнахте така да пишете
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #51
              Треа напрАим един интерминет-конкурс, дагоева И A сЪ накрЪкаме кат свинЕ..... напрао кат свИнье, дагое.... удри ми уйооооо.... жик-так.... машала

              Коментар


                #52
                Kuku написа:
                Треа напрАим един интерминет-конкурс, дагоева
                Интер отпадат братко... само на сФирки пък хептееен не стаа. Начи опираме до хляба и боба. Не, че има файда голяма.., ама поне заспиваш сит. Тръъъъъъъъът Днес на обяд ядох боб яхния
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #53
                  Най-обичам боба, леба и еее..ва.... жик-так

                  Коментар


                    #54
                    ... и бахура! Ама ний тез фафли вече сме ги рупали.., таааа чааме да ни изненадат с нещо пооо-така.
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #55
                      Само кажи

                      Коментар


                        #56
                        Kuku написа:
                        Само кажи
                        Ей, ж зема да доа на Батак и... ше видиш ти тогава. А и Дидо вече ми направи оферта... каза само да си домъкна задника до Ямбол, а от там той ме поемал...
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #57
                          Мииии, виж, говори нещо със задника си и тръгвайте - кО го мислите толко

                          Коментар


                            #58
                            Kuku написа:
                            Мииии, виж, говори нещо със задника си и тръгвайте - кО го мислите толко
                            агхахахаххахахахахахахахахаххаха, още мааааауко ми трябва да ми буташ фитилите.... и ако Благун земе, че и той ме подкукуроса - ше запеем хайдушки песни баткоооооу. Килъра и той кат вкара две му идва музата... начи мой да доа дейва! Освен това, искам конкурс - лице на Баташката среща... и да го спечеля искам.., шот иначе не мой се Фпишем у "темата"
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #59
                              Освен да поканиш милата и красива Веселина да ти даде някой друг урок по печелене на конкурси, друг начин не виждам Конкурс за лице на Баташката среща ше има..... като се набатачим

                              Коментар


                                #60
                                Това ли е лицето на България?Таковах ти и Българията тогава.... Не е честно спрямо другите момичета в конкурса.

                                Коментар

                                Working...
                                X