Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нека подрепим Веселина Лакова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И телефонен номер, и телефонен номер ШЕГУАМ СЕ!!!

    Коментар


      #32
      И снимката да е по бански.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #33
        Тази на профила ми е правена в фото студио,но не е професионална и не е обработена,така изглеждам в деиствителност,но ето и още една от заведение за сравнение !
        Прикачени файлове

        Коментар


          #34
          Тия гласувания в интернет са бая относителни,още по-малко верни ! Ето например с едно ип може да се гласува един път на 24 часа,еми аз както съм на бтк мога да ти напрая за 2 часа 100 гласа ... Сега не казвам че ти си мамила или нещо такова ... говоря принципно,че ще е по-добре ако гласуването не става по интернет П.П Аз също гласувах за тебе и ти пожелавам успех
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #35
            Има тук една мома твоя конкурентка , която доста бързо за една вечер получи около 3000 гласа. Май че и тя се е досетила за тоя метод с агитирането и ли си е купила снощи гласовете в някой креват. Вилиана Георгиева3844 гласа
            http://vbox7.com/play:1631a342
            http://www.vbox7.com/play:316f1b62
            http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
            http://vbox7.com/play:a122a77b

            Коментар


              #36
              Каква е всъщност целта на участничките в този ’конкурс’?Конкурс означава ’съревнование’... в какво се съревновават участниците в точно този конкурс?Аз лично познавам сигурно 100 жени, които биха били достойни "лица" на България, но те никога не биха участвали в подобен конкурс. Просто защото си вадят хляба с обраованието си и с професията си.Между другото - с какво се занимава г-ца Веселина Лакова? Коя е тя? С какво образование е? С каква професия? Какви са й целите в живота?

              Коментар


                #37
                бре и аз пуснах един глас за Весито, иначе и Пепито убаво, ма с тва има ПЕЦКА.... няма да прогресира много.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #38
                  Гласувах и аз за девойката и от сърце й пожелавам успех!Не смятам да развивам теории защо,как,кога,къде и т.н.Просто гласувах.Хубава е- това е достатъчно.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    #39
                    Абе да беше се регистрирал братът на момичето, и да каже - "гласувайте за сестра ми, защото ми е сестра, хубава е , и искаме да спечели честно", тогава айде да гласуваме, ама аз все още не съм разбрал на какво основание трябва да подкрепя предложеното момиче? По същата логика - колеги, подкрепете Пецка, примерно, защото ей така, да цъкаме за нещо.... То за гори ли не цъкахме, за паркинги, за хановете, за не знам си какво цъкахме... Ако цъкахме така и за форума в бгтоп, щяхме винаги да сме първи с 5-6 хиляди гласа, поне!ред.: Сетих се! Момичето вече е член на форума, това е основателна причина да я подкрепим!!!

                    Коментар


                      #40
                      Аз искам да стана лице на Фиат Форум България! Колеги, подкрепете ме. Аз поне мога да пиша грамотно... Освен туй, знам вицове.. .и съм готов да се пусна на всяка девойка в нужда (това е ’щото съм с благородна душа). Колеги, подкрепете ме бре... може и със среден пръст, ама моля за подкрепа... отзад! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 На всичко отгоре - имам и Фиат, а всички други претенденти са... деа ги знам и аз какви са. Ше си пусна снимки полугол, гол, на костната си система... може и снимка на кръвната ми картина да сложа (ако се налага) - кот кажете - само ме подкрепете...Жалка картинка... няма да гласувам!
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #41
                        Малко офф топик ма ники ти нъл знайш че си СЕКС символа на ФФБ Отстъпи лицето :P
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #42
                          Princo написа:
                          Малко офф топик ма ники ти нъл знайш че си СЕКС символа на ФФБ Отстъпи лицето :P
                          Е, не знаех.., ама ся кат знам - се чудя в кой друг форум да се предложа?! Треа да се пробвам фъф форумо на блондинките - там ше ме изберат и за ЧЕП на годината.. вероятно?!
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #43
                            Plat1ka написа:
                            Здравейте на всички ! Аз съм на Веселина Лакова брат ! Искам да благодаря на тези който подкрепят сестра ми и да споделя на останалите които се съмняват в конкурса ! Така е винаги има съмнение че нещо може да се подкупи в такава държава живеем ! Денис го доказа ! На колегата (казвам го също като водач на МПС) който мисли че гласовете са нечестно събрани искам да кажа ! Гласовете който има моята сестра и също така не по малко събраните от момичето на втората страница от конкурса са събрани изцяло от приятели и познати които гласуват денонощтно ! Мой приятел и колега по хоби който също гласува за Сестричката пусна във вашия форум темата за да подкрепи всеки по желание нашето момиче ! Казвам нашето защото много хора от други форуми подкрепяме Веси ! Не е нужно да вярвате в конкурса или да гласувате ! Просто всеки които иска да помогне и не му представлява проблем да посети сайта и да гласува нека го направи ! На никого няма да се сърдим че не е гласувал или гласувал за друга все пак всеки си има мнение ! Благодаря отново на всички ! Лек и безавариен път !
                            Марш да ходиш да учиш граматика бре! Дори да имах някакво намерение да гласувам за сестра ти (ако изобщо ти е такава) - писаниците от вашето семейство ме отказват! Не знаеш кога и как се слагат препинателни знаци. Не знаеш как се пишат елементарни думички - чудя се как изобщо си взел книжка?! Никога не съм харесвал глупавите и елементарни хора... та ако ще да приличат и на Бог! Е, дано да приемеш критиката, и седнеш да прочетеш книжка някаква... а може и ЗзДП - ще ти е от полза.
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #44
                              nikki_sixx написа:
                              Plat1ka написа:
                              Здравейте на всички ! Аз съм на Веселина Лакова брат ! Искам да благодаря на тези който подкрепят сестра ми и да споделя на останалите които се съмняват в конкурса ! Така е винаги има съмнение че нещо може да се подкупи в такава държава живеем ! Денис го доказа ! На колегата (казвам го също като водач на МПС) който мисли че гласовете са нечестно събрани искам да кажа ! Гласовете който има моята сестра и също така не по малко събраните от момичето на втората страница от конкурса са събрани изцяло от приятели и познати които гласуват денонощтно ! Мой приятел и колега по хоби който също гласува за Сестричката пусна във вашия форум темата за да подкрепи всеки по желание нашето момиче ! Казвам нашето защото много хора от други форуми подкрепяме Веси ! Не е нужно да вярвате в конкурса или да гласувате ! Просто всеки които иска да помогне и не му представлява проблем да посети сайта и да гласува нека го направи ! На никого няма да се сърдим че не е гласувал или гласувал за друга все пак всеки си има мнение ! Благодаря отново на всички ! Лек и безавариен път !
                              Марш да ходиш да учиш граматика бре! Дори да имах някакво намерение да гласувам за сестра ти (ако изобщо ти е такава) - писаниците от вашето семейство ме отказват! Не знаеш кога и как се слагат препинателни знаци. Не знаеш как се пишат елементарни думички - чудя се как изобщо си взел книжка?! Никога не съм харесвал глупавите и елементарни хора... та ако ще да приличат и на Бог! Е, дано да приемеш критиката, и седнеш да прочетеш книжка някаква... а може и ЗзДП - ще ти е от полза.
                              Май си прекалил със някой неща колега,незнам със какво те е обидило момчето освен че иска да гласуваме за сестра му.Само едно не ми е ясно,ако беше твоя позната ще ше да се скъсаш да пишеш и да ни агитираш да гласуваме за нея.Нали знаеш че лисицата като неможе да стигне гроздето казва че е кисело.Сега може да ми търсиш грешки на писането ще се радвам да ме научиш на нещо.Живи и здрави

                              Коментар


                                #45
                                Знам , че мотото Ви е "по-хубава кола от фиат и по убава от мойта девойка нема".
                                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                                Коментар

                                Working...
                                X