Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ- Рушвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    trace написа:
    Е сега пък на какви се правите, на светци ли?Аз карам леко и доколкото е възможно според правилата, но естествено и на мен се случва да ме спрат за нарушение. За семейния бюджет е по-добре да "бутна" някой лев.Да вземем за пример човек със заплата 350-400лв.
    Е те тия, дето ви спират, заплатата им е толкова! Защо се чудите, че вземат рушвети?

    Коментар


      #17
      msotiroff написа:
      ....
      А да не говорим пък колко тъпо, малоумно и олигофренско нарушение е "разговор по мобилен телефон без устройство "хендс-фрии" - по същата логика трябва да глобява и за ядене, пушене, пиене, гримиране, четене на вестник и прочие дейности, различни от шофирането, ама глобяват само за телефон Абе, дебилска държава, ама пак ви казвам - дебилите сме ние, пък управляващите си гледат интересите И да - давам рушвети!

      Коментар


        #18
        2 пъти.Преди доста време 30лв за карал пил,и преди 2 години 15 лв за каране без колан.От тогава проблеми не съм имал с КАТ Особенно с габровската регистрация ми се е разминавало 2-3 пъти.

        Коментар


          #19
          Dedra 2.0 написа:
          2 пъти.Предо доста време 30лв за карал пил,и преди 2 години 15 лв за каране без колан.От тогава проблеми не съм имал.
          За първото тънко си се разминал.

          Коментар


            #20
            Миналата година съм платил два акта-първия път за предпазен колан(50 лв.) и втория за превишена скорост(100 лв.).За 16 г. откакто съм шофьор никога не съм давал рушвети на пътни полицаи и дано никага не ми се налага.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #21
              И аз гледам винаги да им давам , че имам 3 акта и почти нямам точки . Иначе около 15 пъти съм им бутал рушвети. Най-често си плащам за колан и телефон( най- малоумните нарушения+ това за халогенните)
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #22
                Нито един лев няма да дам, не съм давала. Нямам никакви причини да давам, защото не са ме спирали в нарушение. Тъй че моята сметка е 0.00 лв. и така ще си остане, ако съм нарушила да пишат актове или фишове, пари на ръка не давам.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  яко им давам рушвети едно уно кажи речи е зиминало за рушвети и то защото не пия Обаче се и пазаря ,много ,когато не им спираш искат повече пари
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #24
                    Kuku написа:
                    msotiroff написа:
                    ....
                    А да не говорим пък колко тъпо, малоумно и олигофренско нарушение е "разговор по мобилен телефон без устройство "хендс-фрии" - по същата логика трябва да глобява и за ядене, пушене, пиене, гримиране, четене на вестник и прочие дейности, различни от шофирането, ама глобяват само за телефон Абе, дебилска държава, ама пак ви казвам - дебилите сме ние, пък управляващите си гледат интересите И да - давам рушвети!
                    Опитай да шофираш в Англия с телефон в ръка ... Вероятността да спиш на топло - огромна.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      Пределно ясно ми е, НО посочи ми една основателна причина да считаме това за нарушение и разликата между него и пушене, пиене, гримиране.... ?!

                      Коментар


                        #26
                        Последно дадох 110 лева от които ми върнаха 10 миналаат есен за превишена скорост при 70 засечен със 178 при Усойка.Кръв ми капа от сърчицето ама нямаше начин.Има и много други давания.Ако ги нямаше досега нямаше да има и книжка
                        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                        Коментар


                          #27
                          Нито един лев няма да дам, не съм давала. Нямам никакви причини да давам, защото не са ме спирали в нарушение. Тъй че моята сметка е 0.00 лв. и така ще си остане, ако съм нарушила да пишат актове или фишове, пари на ръка не давам.
                          При жените е по лесно можете да минете и с усмивчица. Така че доста вероятно е сметката ти да си остане на 0.00

                          Коментар


                            #28
                            Kuku написа:
                            Пределно ясно ми е, НО посочи ми една основателна причина да считаме това за нарушение и разликата между него и пушене, пиене, гримиране.... ?!
                            И аз не го разбирам това. Много е тъпо - дали ще си държа сандвича или телефона не виждам разлика. Ако идеята е, че разговора ти отклонява вниманието, не би трябвало и с хендсфри да можеш да говориш.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #29
                              mitakkk написа:
                              Нито един лев няма да дам, не съм давала. Нямам никакви причини да давам, защото не са ме спирали в нарушение. Тъй че моята сметка е 0.00 лв. и така ще си остане, ако съм нарушила да пишат актове или фишове, пари на ръка не давам.
                              При жените е по лесно можете да минете и с усмивчица. Така че доста вероятно е сметката ти да си остане на 0.00
                              Нямам нарушения! А и усмивчицата нищо не значи, ако си сгафил.
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар


                                #30
                                EVITA написа:
                                Нямам нарушения! А и усмивчицата нищо не значи, ако си сгафил.
                                Айде, айде...
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X