Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ- Рушвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ- Рушвети

    Давали ли сте рушвети на пътя и правили ли сте си сметка колко пари сте дали до сега?

    #2
    Колега, да не искаш да легализираш корупцията? Кофти въпрос задаваш.

    Коментар


      #3
      До сега само един път съм давал - 15лв. за минаване на червено при завой на дясно - от Черни връх се включвах в околовръстното, обаче той светогфара в едни дървета беше и не го видях....иначе последните 4 пъти, в които ме спират ме пускат без нищо - единият път за не спиране на стоп...другия за превишена скорост...един за непуснати фарове един път за каране с включени халогени...общо взето напоследък имам късмет с тях
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        Колега, да не искаш да легализираш корупцията? Кофти въпрос задаваш.
        Няма ли корупция?

        Коментар


          #5
          naskobg написа:
          Колега, да не искаш да легализираш корупцията? Кофти въпрос задаваш.
          Що бе адаш то Европейския съюз я легализира у нас , само не е минала обнародване в държавен вестник По темата рушвети НЕ ДАВАМ.
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            По темата рушвети НЕ ДАВАМ
            Евала!!Ама не ти ли става жално като ги видиш как те гледат. И как отговаряш на " И какво правим сега?"

            Коментар


              #7
              Е, аз не съм светец като колегата Atanas71, но за близо 17 стаж съм дал един път 5 лв. и то беше доста отдавна. И поради тази причина преди 2 години дори се наложи да ходя на "училище" за точки. А иначе кото ме погледнат с влажен поглед и попитат "И си’а ко’ прайм?" и аз ги поглеждам с влажен поглед и вдигам рамена ... и обикновенно си получавам акта. Ама така е - за дяволъка се плаща

              Коментар


                #8
                mitakkk написа:
                По темата рушвети НЕ ДАВАМ
                Евала!!Ама не ти ли става жално като ги видиш как те гледат. И как отговаряш на " И какво правим сега?"
                Това е голяма история :D И какво прави сега? Аз му казах , аз ли да те уча какво да правиш и онзи са облещи Два пъти щеше да падне докато отиваше към колата Измъкна куфара донесе го до колата , опита се да го остави на предния капак [не стана понеже беше пастиран] не стана След това го върна в колата остави куфара и най-неочаквано ми каза че бил в настроение и нямало да пише но дргия път да внимавам каде спирам че няма да има прошка. Тръгнах и след стотина метра избухнах ме с жена ми в неистов смях :D Тоя се обърка яко.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Рушвети не съм давал, а в КАТ съм оставил над 1000 лв. Пари на тъпото ченге дето люпи семки по цял ден няма да му дам!
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #10
                    Е сега пък на какви се правите, на светци ли?Аз карам леко и доколкото е възможно според правилата, но естествено и на мен се случва да ме спрат за нарушение. За семейния бюджет е по-добре да "бутна" някой лев.Да вземем за пример човек със заплата 350-400лв. Знаете ли колко щеми пука за морала, корупцията и т.н., ако знам, че следващия месец няма да има какво да ямпри положение, че ще трябва да платя за акт от 100лв. примерно.Държавата няма да го закъса за тези 100лв, аз да, а тъй като аз съм си най-важния, а сетете се сами кое ще предпочета.Като отидат в държавата тия пари вместо в катаджията какво, нещо пътищата ли щестанат по-добри или .... Само някой да не тръгне да ми обяснява какщяло да има повече пари да се оправят пътищата и др. щото пари има,просто никой не го боли .... за тях. п.с. А катаджиите доста често са разбрани хора и дребни нарушения се разминават.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Давъл съм няколко пъти. Обща стойност около 100-120лв. може би някъде. Това е за срок от 10г. Хващат ме все да говоря по тел. в Сф и един път(отново в Сф) минах през една"градинка" през, която хората се пребират в блока ама точно аз като минах и полицаят ме хвана.
                      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                      Ex.Opel Astra

                      Коментар


                        #12
                        1 път

                        Коментар


                          #13
                          един път и аз, за първото ми нарушение... оттогава не. и то не защото като идат в държавата и става по-добре нещо си, хич даже, а защото особенно ме дразни този подход
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            la squadra azzurra написа:
                            И аз винаги давам, скромно, но от сърце Досега само два пъти са ми отказвали, ама то първият път просто нямаше как, че се треснах в Астрата
                            Колега аз съм станал спонсор на полицията тая астра дето си я треснал сигорно аз съм я оправил

                            Коментар


                              #15
                              Аз си плащам като поп... като съм в нарушение така или иначе, по - добре 10-20лв и да забравя за случая, отколкото да се занимавам с актове, КАТ, постановления, взети точки евентуално и т.н. Не се случва често... за последните 5-6 месеца само веднъж съм хванат в нарушение и то "използване на моб.телефон без хендсфри"...Айде някой да ми обясни защо трябваше да ми бъдат отнети 8 точки от талона и да платя глоба от 50лв, като аз минах с 10лв и нито една отнета точка??? Все пак кой не би спестил 40лв и многото нерви в КАТ...А колкото до подкупните ченгета - всеки си изкарва хляба както може... щом имат възможност да изкарват... Аз също не пропускам възможност да изкарам нещо странично... В крайна сметка кой бяга от лесно изкараните пари... никой, просто на едни им стиска, на други не.
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X