Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за намиране на инфо за износването при студ. стартове.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за намиране на инфо за износването при студ. стартове.

    Бях срещал някакъв файл в нета за това как се износа двигателя на автомобил който се движи само на къси разстояния и не може да достигне оптималната си температура.Помогнете да го открия.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Аз бях пускал нещо такова, беше статия от АутоБилд, сега ще я потърся.Не знам дали за същото става въпрос все пак.Нямам я сканирана, трябва да разровя списанията и да я пусна.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Почти винаги в такава тема се пишат абсолютни глупости.Примерно, че всяко палене на студено се равнявало на 1000км. пробег. Това е май най-голямата тъпотия която се разпространява от уста на уста.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Това че студения старт скъсявал живота на двигателя е май като това че изпушената цигара скъсява живота на човека.

        Коментар


          #5
          trace написа:
          Аз бях пускал нещо такова, беше статия от АутоБилд, сега ще я потърся.Не знам дали за същото става въпрос все пак.Нямам я сканирана, трябва да разровя списанията и да я пусна.
          Точно нещо такова сканирано беше.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Ще го потърся тия дни, със сигурност го нямам вече на компютъра, трябва да намеряв кой брой беше.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар

            Working...
            X