Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Строителство

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Гледам че ги разбирате нещата, я да си кажа и аз болката - искам на тавана в стаята да си направя звездна карта на северното небе, обаче искам да е от кнауф. Как да стане?

    Коментар


      #92
      ogi28b написа:
      Гледам че ги разбирате нещата, я да си кажа и аз болката - искам на тавана в стаята да си направя звездна карта на северното небе, обаче искам да е от кнауф. Как да стане?
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #93
        Направи си носещата конструкция от светодиоди

        Коментар


          #94
          На мене ми казаха че се използват някакви ЦЕ-профили за носеща конструкция, и се хващат с някакви копчета. Тия копчета закопчават гипсокартона за ЦЕ-профилите ли ?Ама после как ще си направя звездите? Как ме е яд че не го снимах като видях, поне да ви покажа какво искам. Сега не мога да го обясня хубаво.

          Коментар


            #95
            ogi28b написа:
            На мене ми казаха че се използват някакви ЦЕ-профили за носеща конструкция, и се хващат с някакви копчета. Тия копчета закопчават гипсокартона за ЦЕ-профилите ли ?Ама после как ще си направя звездите? Как ме е яд че не го снимах като видях, поне да ви покажа какво искам. Сега не мога да го обясня хубаво.
            колега напълно знам какво искаш ама как да ти обясня нее сложно но сам няма да се справишразгледаи и прочети тук http://www.misiamoiatdom.com/index.p...eration_kurniz http://www.misiamoiatdom.com/index.p...peration_dryup
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #96
              Оги, ти майтапиш ли се, или въпросът ти е сериозен? Аз го сметнах за майтап...

              Коментар


                #97
                Тия клипчета са супер, ама не ми стана ясно самото осветление как ще се направи? На клипчетата има някакви много големи лампи - фи 53 примерно. Такива размери за целта са недопустими.

                Коментар


                  #98
                  ogi28b написа:
                  Тия клипчета са супер, ама не ми стана ясно самото осветление как ще се направи? На клипчетата има някакви много големи лампи - фи 53 примерно. Такива размери за целта са недопустими.
                  колега за целта ще използваш Диоди (доста е играчка) значи вместо да дупчиш дупка ф36 дупчиш 6-7мм. и тураш диода (ама ще стане една плетеница от кабели)
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар

                  Working...
                  X