Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Строителство

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    todorshalev написа:
    на туи му се вика късмет правил съм плоча(10см) от заварени мрежи ф6 с квадрати 20/20 застъпвани с по 20-30см. и се беше спукала (ама минал камион отгоре)
    Е той камиона кой знае колко е тежал и натиска му е върху малка площ, заради това се е спукала.

    Коментар


      #62
      и аз така казах а собсвеника ме убеждаваше че не бил виновен камиона бил калпав бетона това ще свърши ли работа според вас :P http://www.fibran.bg/eco4.phpмисля че сички за това говорехме
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #63
        todorshalev написа:
        kik73bg написа:
        Само ще добавя ,че вместо да си редиш арматурата ,можеш да си вземеш направо готови решетки и само да ги превържеш една за друга.Ето ти телефон на човек ,който се занимава с покриви 0899159261 Димитър Войнов.
        колега аз лично за вътре вкъщи не бих му препоръчал заварени мрежи (опит)понякога се случва да напука (не винаги)ох работа работа се за нея говоря но нали сте ми колеги със сичко помагамКолега viktorson с плочата нямаш проблеми ще я направя нали с тва се занимавам
        Със слаб строителен опит но след като съм правил два постамента за сглобяеми къщи и на един приятел веранда и пътеки около къщата и не са напукали мисля ,че и вътре няма да има проблем .Мое мнение
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          #64
          Аз пък мисля, че не случайно се слага тая мрежа. Иначе никой нямаше да я измисля с такова приложение. Това е първоначалното нещо, за което човек би трябвало да се сети. Чак толова да му оскъпу целия ремонт, не ми се вярва, така че какво пречи да се сложи....
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            #65
            kik73bg написа:
            Със слаб строителен опит но след като съм правил два постамента за сглобяеми къщи и на един приятел веранда и пътеки около къщата и не са напукали мисля ,че и вътре няма да има проблем .Мое мнение
            абе не се знае колко мебели ще вкара какви каде ще ги сложи нещо кухини отдолу ала бала се тая е дали ще сложиш заварена мрежа или ще си го навържеш (дип че някои хора смятат че като е вързвана а не заварявана ставало по добре щот при усукване заварката се късала а телта не)Бе колега що не викаш че си почти маистор бе ПС: каде си правил постаменти, щото и аз правих няколко
            SokOtPraskova написа:
            Аз пък мисля, че не случайно се слага тая мрежа. Иначе никой нямаше да я измисля с такова приложение. Това е първоначалното нещо, за което човек би трябвало да се сети. Чак толова да му оскъпу целия ремонт, не ми се вярва, така че какво пречи да се сложи....
            ми колежке в неговия случаи не я оскапява ама даже е малко по евтино но пък аз го смятам че ф6.5 обло го редя на 15/15 см а мрежите са с квадрати 20/20 см не че е голямо значението ,иначе те се изполват широко като армировка на външни слабо-натоварени площадки,алеив редки случаи меже да се използва като армировка на стени на мазе като се преви двоина
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #66
              Един в ъв Враждебна и един в Дървеница .Вторият преди 20 -ина дена.Ама щом цяла конструкция от 1 тон не я пука мисля ,че едни мебели са детска играчка :D
              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

              Коментар


                #67
                todorshalev написа:
                Бе колега що не викаш че си почти маистор бе
                Нали знаеш кво викал един "Имам снимка и с костюм и с лопата , ама тази с костюма повече ми харесва"
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  #68
                  kik73bg написа:
                  Един в ъв Враждебна и един в Дървеница .Вторият преди 20 -ина дена.Ама щом цяла конструкция от 1 тон не я пука мисля ,че едни мебели са детска играчка :D
                  ма тя не стъпва ли по края в/у стените (не в центъра на плочата)и нали знаеш сичко по желание на клиента е са па и на теб ли повече те кефи снимка с Таксито или такава с Чук/Тесла
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #69
                    Стъпва и в края,тя може и да се изкриви ,а може и в края с друга арматура и решетката да се върже за нея.Варианти много .А за снимката верно ми харесва повече с таксито отколкото другата.Преди таксито 17 години в ресторантския бизнес ,сега си почивам малко
                    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                    Коментар


                      #70
                      kik73bg написа:
                      Стъпва и в края,тя може и да се изкриви ,а може и в края с друга арматура и решетката да се върже за нея.Варианти много .А за снимката верно ми харесва повече с таксито отколкото другата.Преди таксито 17 години в ресторантския бизнес ,сега си почивам малко
                      аз говорех за конструкцията на къщата не за арматурата
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #71
                        Мале колко мнения. Потвърждават се думите на моята преподавателка в университета, която казваше " Трудна професия сте избрали, ама за да Ви успокоя ще кажа че българина е роден доктор и строител. Винаги може да Ви извади компетентно мнение"

                        Коментар


                          #72
                          Хора, това къще за сега, ще се полза само съботно-неделно, така че...купища мебелии, кухниии - по-скоро не Виждам една шкурка на дървената дограма, лак, тъмен ламинат имитация на дърво, печката с дървата, мек готин килим, две чаши вино отстрани...аз и...госпожицата
                          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                          Коментар


                            #73
                            Ти пък вече се нанесе.. :D ние още виждаме мрежа на пода.. :D Колега kik73bg, какъв точно обект слага на този фундамент, който си правил?
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #74
                              Ооо ма аз си имам вече оферта
                              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                              Коментар


                                #75
                                Оферта за какво?

                                Коментар

                                Working...
                                X