Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто мк 2 Книга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто мк 2 Книга

    Колеги немога да намеря книгата на пунто 2даите линк да я дръпна преди я бях дръпнал от тук но сега немога да я намеря мерси
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    #2
    http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Punto/Това ще да е.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      #3
      Това го видях ама си мисля че е за 1 ците еисега ще го пробвам мерси
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #4
        Колега, има една лампичка дето не я разбирам на таблото. Не ми се дърпа книга, и затова да питам дали я знаеш. Има една обърната крушка със линийки отстрани. Светеше и изгасваше докато карах в едно задръстване..и веднъж докато паркирах..
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          SokOtPraskova написа:
          Колега, има една лампичка дето не я разбирам на таблото. Не ми се дърпа книга, и затова да питам дали я знаеш. Има една обърната крушка със линийки отстрани. Светеше и изгасваше докато карах в едно задръстване..и веднъж докато паркирах..
          коежке Жълта крушка(като тия в къщи) със линиики отстрани се едно имитира светенеако е тя то някаде имаш изгоряла крушка моята свети 1 месец дакат разбера и ми беше изгоряла крушката на номера ако не е тя щракни една снимка и даи да я видим
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Точно тя е... А какви са крушките на пумтото? H колко? иначе не мисля, че имам някоя изгоряла...всичко си свети, а лампичката от време на време..
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              SokOtPraskova написа:
              Точно тя е... А какви са крушките на пумтото? H колко? иначе не мисля, че имам някоя изгоряла...всичко си свети, а лампичката от време на време..
              колежке ще ти кажа сичко за пунтото(което знам де) и з съм с пунтоЗначи Къси/дълги са Н4а Халогенни Н7Изгоряла крушка може да е габарит,стоп,мигач не са само фаровете :P а ако го прави от време на време може да не прави много добър контак крушката мен така ми беше на преден десен фар габарита( едвам междукаше ама светеше и мислех че не е от него а се оказа че имало окис и не праи хубав контракт)
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                Ако го прави при натискане на спирачка, може и да е за смяна на накладки или просто да дава на маса някаде и да святка. На мен от време на време ми се включва но не съм сигурен че не съм за смяна на накладки защото не ми го прави постоянно.
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #9
                  И аз го имам това свети когат си иска иам някакав проблен в електрониката азколкото повече върви колата музиката се усилва сама като намалям и музиката намаля И си мисля че е от това да свети таз лампичка
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #10
                    При мен така се усилваше на служебната кола. Беше с цел да не се чува мотора като влезе в по-високи обороти.
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      колежке постни снимки на итериора мн те моля искам да видя
                      Целта е една,скороста е различна - HGT !

                      Коментар


                        #12
                        Хе, бях го зазимила Пунтачето, утре ще го карам и ще снимам.. Постни снимки на твойто..
                        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          #13
                          И при мен го има от време на време това присветване, но не мога да разбера от какво е??? накладки имам, всички светлини ми светят, но тая лампичка се обажда от време на време и то за много малко???
                          punto HGT

                          Коментар

                          Working...
                          X