Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате по Цариградско ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Круме, кажи в Търново как се представиха шофьорите!? :D

    Коментар


      #47
      coolboby написа:
      Круме, кажи в Търново как се представиха шофьорите!? :D
      Aми много Ви е объркан трафикът... за шофьорите трудно да се каже, понеже не съм карал много, много, но 2 пъти ми набиха спирачки отпред и съм спирал на фантазия пешеходците малко самоубийци си падат, ама иначе пътя към горната много ми хареса, ако мина още 3-4 пъти да го науча - ще пада голям кеф там Както по пътя СтЗ.-СтЗ. минерални бани... Вечер когато няма трафик - всичко се вижда...

      Коментар


        #48
        kiler_4o написа:
        coolboby написа:
        Круме, кажи в Търново как се представиха шофьорите!? :D
        Aми много Ви е объркан трафикът... за шофьорите трудно да се каже, понеже не съм карал много, много, но 2 пъти ми набиха спирачки отпред и съм спирал на фантазия пешеходците малко самоубийци си падат, ама иначе пътя към горната много ми хареса, ако мина още 3-4 пъти да го науча - ще пада голям кеф там Както по пътя СтЗ.-СтЗ. минерални бани... Вечер когато няма трафик - всичко се вижда...
        Не знам какъв трафик си хванал, инфраструктурата е доста смислена, добре е направен Южния възел, винаги знаеш достатъчно рано къде да се отклониш, благодарение на табелите над пътя и по лентите на земята.Булевардите са малко тесни, но съобразно трафика, са адекватни.Другото е, че за да се оправяш, трябва да познаваш поне малко града.Хората там карат спокойно и долу горе спазват предимства (някой път спират на пешеходни пътеки), по мои наблюдения.Наглостта е рядко срещана(освен ако се напие някой), но пък си видял, че трябва да спазваш дистанция от предната кола.Пешеходците не са самоубийци, а са в правото си да пресичат, особено когато им свети зелен светофар, а някой прави завой надясно, за да мине преди тях!!!Към "горната" има 3 пътя, от които най-късият е най-тесен, крив и най-опасен, освен това съм засичал и хора по него да вървят.Ограниченията са напълно адекватни (на места 40) и долу горе се спазват +-10км/ч.

        Коментар

        Working...
        X