Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо не почистват улиците ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    :D хе хе колега ти поне можеш да се движиш аз тука в банкя немогая да мръдна и 50см просто щото е доста солиден наклон е поне да бяха минали да почистят те за пореден път не (нашата улица е единствена не почистена)Ние на нашата улица не сме виждали снегорин от .....поне 8 години (без маитап)единствения вариан за мен е да слагам вериги, да ама след 800м требва да ги свалям щото там вече няма снягабе скапана държаванадявахме се поне бат Боико (нали ми е селски) да стегне банската община , ама и тва не станаДаи боже 5-6 дена слънце че иначе съм без кола
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #17
      Колеги как да се по1истят малките улички като от едната страна има паткирани коли. Кажете ми как тояно трябва да стане това. Да заринат колите или да вземат да ги надерат с лопатата на снегорина и последно откъде тояно да мине тоз снегорин. А другото което гледам тук комшийте, които си разриват третоарите вместо да си направи една копчинка да събере снега там не, той решил че като изхвърли на улицата и колите като минават ще го разнесът. Еми това е моля не го приемайте лично .
      Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

      Коментар


        #18
        todorshalev - ако близките дни са като този ще можеш да изкараш колата. Бравото цял ден се размръзява на слънчице Колкото до Junkey , "песокът" е истината. Като доброто старо време. Е наистина казват че улиците се разбивали от пясъка... но да погледнем реално на нещета. То вече няма улици който да се разбият Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
        -------------------------------------
        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

        Коментар


          #19
          Забелязал ли си колко дупки има тая зима в София ? Дали не са от боклуците, които ръсят за да почистят снега ?
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #20
            Сигурно и това има значение, но аз по-скоро си го обяснявам с многото преходи много топли и много студени дни.

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар


              #21
              Добре де пясък, пясък и като се стопи снега започваме да викаме ебаси колко са мрасни тия улици, тъкмо си измия колата и след 2 часа пак е същата . Няма оправия с тия неща, колкото и да оправят нещата винаги ще има и недоволни ама защо, а не по другия начин. Така че всичко си е в границите, булевардите са ни чисти, магистралите също, по малките улички където има повече трафик също. Не че съм на тях страна но се опитвам да мисля позитивно .
              Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

              Коментар

              Working...
              X