Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо не почистват улиците ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо не почистват улиците ?

    Какво стана забелязахте ли, снегорините чистиха само докато валеше изчистиха главните улици и спряха? Защо се получава така никой не може да обесни? Преди малко проведох 15-т минутен разговор с общински отговорник за почистването на града и основната му цел беше да ме убеди, че почистването на града няма да бъде направено. Улицата към моята къща са отвратителни около 40 см. сняг, който общинарите нямат никакво намерение да разчистят, вместо да кажат ще се опитаме по някакъв на чин да направим нещо те направо ми казаха, че не може да се почисти и това е. На въпроса за какъв чеп плащам 150 лв. данък, онзи педерас ми вика не е възможно, махни една нула и ще получиш какво плащаш ти не си знаеш данъка. МАМИЦАТА ИМ ЕЙЙЙЙ!!!!
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    То това е обичаиното за нашата държавица,бих се учудила ако поизчистят малко от малко ватрешните улички
    "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
    не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

    Коментар


      #3
      Предположение: С хубавото време решиха, че зимата е свършила, разпределиха каквото е останало от парите, и сега нямат пари за нафта. Разчитат и на факта, че никой няма да ги съди за непочистение улици, както между другото и ще стане. на мен ми изглежда така Подай писмена жалба и сложи някоя снимка, можеш да ги пратиш и до някоя ТВ
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Той снега вече се стопи, няма кво да чистят.
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          Топи се той. Днес ми поднесе колата в една уличка и щях да ударя един бакшиш. При това лазех.... ! (само огледалата си закачихме, да живее пружината. Даже и драскотинки нямахме!).
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
          -------------------------------------
          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

          Коментар


            #6
            Що пък да ги чистят? Какво ще стане? Ще си разделят по някой милион, ние ще помрънкаме малко и толкова. Скапана държава.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #7
              Няма смисъл да се чисти при положение, че снега ще се стопи....И в Студентски има напредък- снега се разтопи и почти спокойно можеш да си паркираш колата стига да не нацелиш лед или много дълбок сняг. Малко офтопик (съжалявам за което) , но бях страшно изненадан от състоянието на автомагистрала ’’Тракия’’ в петък 20.02.2009- София почти до Ихтиман скорост над 60 беше привилегия и в двете посоки..... Изключително зле, а е автомагистрала.......
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                #8
                Стига глупости бе хора!!!! При вас в СФ може да се е стопило, но до вкъщи се стига през 40-50 см. сняг. Ще пусна снимки довечера, хайде сега да го чакаме да се стопи, защото е напекло слънце, да ама не. И знаете ли какво ми казват от общината наемете си снегорин и си му платете да ви изчисти. Още съм бесен
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  А това, че снегът ще се стопи, извинение ли е според вас да не се чистят улиците?Ами ако снегът падне декември - март ли ще чакате да се стопи (щото той, така или иначе, един ден ще се стопи)????????
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    е как ще почистят улиците ,като полвината кореняк софиянци на Софияяя са спрели където им е кеф .нали като мине снегорина същите тия кореняци не могат да излезнат :D А и за да се чисти ,трябва снегът да се събира и извозва ,това съм го виждал от наще съседни държави само в Гърция
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      tomazo написа:
                      е как ще почистят улиците ,като полвината кореняк софиянци на Софияяя са спрели където им е кеф .нали като мине снегорина същите тия кореняци не могат да излезнат :D А и за да се чисти ,трябва снегът да се събира и извозва ,това съм го виждал от наще съседни държави само в Гърция
                      Те там сигурно в музея го носят?
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        #12
                        не.в Румъния е верният отговор ама ,не ги обичам много тия :D
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          До кога да го чакам този сняг? Аман от тази тъпа държава! Крайно време е да я закриваме!
                          Прикачени файлове
                          --Старата ръжда любов не хваща!--
                          156 sportwagon 1,9 jtd 115
                          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Няма ирония. Всичко е истина! Поне в тази държава...
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар

                              Working...
                              X