Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пролетно почистване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А ние където се събираме точно там на гребнатаааа има доволно боклук за чистене навътре в гората или до преди снега имаше даже и строителни отпадаци някой с теглич да обажда :D
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    Коментар


      #17
      Идеята е страхотна,но трябват съмишленици,а гледам от София никой не се обажда...
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Не съм искал да ви обидя с това като ви поканих във Варна да почистите( или по скоро да помогнете в това мероприятие) . Първо го казах на майтап и второ какво толкова за тези които имат повече свободно време и им се прави една разходка до моя "най чист" град в България. После ще хапнем ще пийнем и така. П.П. С повечето колеги от форума не съм имал възможност да се запозная и не знам какво работят въпреки ,че съм прегледал отгоре темата за това кой какво работи И аз предполагам , че никой от вас не работи в служба чистота но все пак знае ли човек със сигурност . Майтап майтап но каузата за която говорим сега наистина е добра.
        http://vbox7.com/play:1631a342
        http://www.vbox7.com/play:316f1b62
        http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
        http://vbox7.com/play:a122a77b

        Коментар


          #19
          Irka_fihi написа:
          Идеята е страхотна,но трябват съмишленици,а гледам от София никой не се обажда...
          Ми освен да се хванем да изчистим около района на неделните сбирки... Ама нека се запролети малко, сега снега ли да чистим?
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #20
            Irka_fihi написа:
            Идеята е страхотна,но трябват съмишленици,а гледам от София никой не се обажда...
            ааа колежке не си права аз се обадих (тоест писах) още на предишната страница
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #21
              todorshalev написа:
              Irka_fihi написа:
              Идеята е страхотна,но трябват съмишленици,а гледам от София никой не се обажда...
              ааа колежке не си права аз се обадих (тоест писах) още на предишната страница
              Сори,приемам забележката,видях,че си писал,но вече бях пратила поста...По-скоро имах предвид,че сме много, а отзвукът е никакъв.Освен да ходим двамата с теб да си чистим...
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #22
                Аз предлагам една друга акция, много по-лесна, а и може да се прилага всеки ден постоянно цяла година: да не цапаме.

                Коментар


                  #23
                  dilyanski1977 написа:
                  Не съм искал да ви обидя с това като ви поканих във Варна да почистите( или по скоро да помогнете в това мероприятие) . Първо го казах на майтап и второ какво толкова за тези които имат повече свободно време и им се прави една разходка до моя "най чист" град в България. После ще хапнем ще пийнем и така. П.П. С повечето колеги от форума не съм имал възможност да се запозная и не знам какво работят въпреки ,че съм прегледал отгоре темата за това кой какво работи И аз предполагам , че никой от вас не работи в служба чистота но все пак знае ли човек със сигурност . Майтап майтап но каузата за която говорим сега наистина е добра.
                  Ела на някоя среща и ще разбереш колко са яки и мили хората от форума :P :P :P Еееее де ама ти си като рибка хвана се веднага и аз се базиках :D
                  "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                  не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                  Коментар


                    #24
                    dzvqroto-qnisZ написа:
                    dilyanski1977 написа:
                    Не съм искал да ви обидя с това като ви поканих във Варна да почистите( или по скоро да помогнете в това мероприятие) . Първо го казах на майтап и второ какво толкова за тези които имат повече свободно време и им се прави една разходка до моя "най чист" град в България. После ще хапнем ще пийнем и така. П.П. С повечето колеги от форума не съм имал възможност да се запозная и не знам какво работят въпреки ,че съм прегледал отгоре темата за това кой какво работи И аз предполагам , че никой от вас не работи в служба чистота но все пак знае ли човек със сигурност . Майтап майтап но каузата за която говорим сега наистина е добра.
                    Ела на някоя среща и ще разбереш колко са яки и мили хората от форума :P :P :P Еееее де ама ти си като рибка хвана се веднага и аз се базиках :D
                    Нееее аз съм си гларусче и обичам рибка . Незнам за Пловдив може би скоро няма да имам път на там но както се очертава или поне има такава възможност може скоро да отида да поживея в София и да се заема с тяхните улици .
                    http://vbox7.com/play:1631a342
                    http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                    http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                    http://vbox7.com/play:a122a77b

                    Коментар


                      #25
                      ls1 написа:
                      Аз предлагам една друга акция, много по-лесна, а и може да се прилага всеки ден постоянно цяла година: да не цапаме.
                      Щеше да е много хубаво, но докато има хора без самосъзнание -така ще е. Не може двама да си хвърлят боклука където трябва,а други десет -не. Не става. Имах случай преди години - екскурзионно в Стара планина, катерим връх Ботев, зелено,чисто, красиво и изведнъж - опаковка от вафла...еми какво да му кажеш на това???Свинщина...Водачът ни, Евгени Коев от Търново се наведе и си я прибра в раницата и винаги правеше така.Благодаря му, че научи и мен.Никога преди не ми беше идвало наум да прибера чужд боклук, но сега го правя.
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        #26
                        Pecho написа:
                        Irka_fihi написа:
                        Идеята е страхотна,но трябват съмишленици,а гледам от София никой не се обажда...
                        Ми освен да се хванем да изчистим около района на неделните сбирки... Ама нека се запролети малко, сега снега ли да чистим?
                        Оп, оп.. да не ми вземеш занаята.. :D Иначе идеята е добра!
                        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          #27
                          Идеята е добра, но до сега нищо съществено не казахме ето аз поемам иницативата за нашият град да решим кое, къде, кога, (естествено, че ще е след месец), ще се съберем, ще купим чували, ръкавици и ще чистим ама когато писах темата мислех, че интерес ще има голям, а то стана едно................
                          MB 280 S W108 67' - pickUp
                          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                          Коментар


                            #28
                            Нищо де, с малко ръчкане ще стане. Ето,имаше предложение за София да почистим около мястото,където си правим неделните срещи.Супер.Остава и от другите големи градове някой да предложи местата,да се излъчи организатор и някоя неделя да се почваме...
                            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                            Ванга

                            Коментар


                              #29
                              Irka_fihi написа:
                              ls1 написа:
                              Аз предлагам една друга акция, много по-лесна, а и може да се прилага всеки ден постоянно цяла година: да не цапаме.
                              Щеше да е много хубаво, но докато има хора без самосъзнание -така ще е. Не може двама да си хвърлят боклука където трябва,а други десет -не. Не става. Имах случай преди години - екскурзионно в Стара планина, катерим връх Ботев, зелено,чисто, красиво и изведнъж - опаковка от вафла...еми какво да му кажеш на това???Свинщина...Водачът ни, Евгени Коев от Търново се наведе и си я прибра в раницата и винаги правеше така.Благодаря му, че научи и мен.Никога преди не ми беше идвало наум да прибера чужд боклук, но сега го правя.
                              Ами може като за начало да се създаде клубна нетърпимост към хората които на разни срещи (регионални и всефорумни) си хвърлят фасовете на земята.

                              Коментар


                                #30
                                И не само фасовете.Всякакъв вид боклук.Направо побеснявам,когато видя някой,който си хвърля опаковката от нещо си на земята,при положение,че кошчето е на 10м.от него!!!
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X