Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Ауди а3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Спирачна течност се сменя на всеки 2 години, това си го пише в инструкцията на колата.@ Atanas71: Tha se vri pios na katalaveni kai ellinika [Ще се намери кой да разбира и гръцки]
    Нали не очакваш от мен да пиша на гръцки :D както колегата по-горе на английски Ако искаш гръцки пускай тема и да почваме
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      Immortal написа:
      Спирачна течност се сменя на всеки 2 години, това си го пише в инструкцията на колата.@ Atanas71: Tha se vri pios na katalaveni kai ellinika [Ще се намери кой да разбира и гръцки]
      А арабски Само липсата на шрифт ме спира Сериозно, няма смисъл да се мъчим да убедим някого в нещо, след като вече друг го е убедил в противоположното. ВАГ са в доста сериозна криза и ако ние убедим всичките им почитатели да се въздържат, току виж фалирали
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        gantcho написа:
        Immortal написа:
        Спирачна течност се сменя на всеки 2 години, това си го пише в инструкцията на колата.@ Atanas71: Tha se vri pios na katalaveni kai ellinika [Ще се намери кой да разбира и гръцки]
        А арабски Само липсата на шрифт ме спира Сериозно, няма смисъл да се мъчим да убедим някого в нещо, след като вече друг го е убедил в противоположното. ВАГ са в доста сериозна криза и ако ние убедим всичките им почитатели да се въздържат, току виж фалирали
        Отдавна темата е за коша но нека автора прецени
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          определено покупката е според вкуса на купувача, А3 е по-добро от А4, на дизела подръжката е по-скъпа , но щом ти харесва - взимай. Като сервиз бих ти препоръчал Юве на Симеоновско шосе - много са добри в диагностиката, нищо че не работя там и са ми конкуренция иначе всички нови модели са все по-боклучливи от старите.
          Типо-то е истинската работа !

          Коментар


            Стига с това Ауди бе колеги. Пишете в техния форум.

            Коментар


              mitakkk написа:
              А как ще реагирате ако VW grup купи FIAT.
              Ти май пропускаш факта колко сериозна марка са ФИАТ ГРУП? Шанса е колкото Фиат да купи ВиДабълЮ-то...(стига им Ламбургини) Та да си дойдем на думата говориш глупости :/ и безсмислици....Е*ати паротидята една от най - обсъжданите теми във форума е тази за Ауди :/ ... Кво се впрягате толкова :/П.П. Аз пък си нямам проблем с фията .. и дано за в бъдеще да е така (е имам един проблем, да сменя накладки, ахаха ама той е мноооооого голям и никоя друга кола не ги сменя ) Айде със здраве, че трябва да бегам да сменям накладките ахаха..

              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
              ex:Opel Kadett 1.3
              ex:Fiat 125p
              ex:Москвич 412

              Коментар

              Working...
              X