Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Ауди а3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е, нищо не пречи и да са те врътнали, както си требе От другата седмица ще мога да ти предложа "Пасат" на по-малко от две години и на 17’000км. за около 30’000лв., като колата буквално е като чисто нова - искаш ли я?Караме я в който искаш сервиз, правиме я каквото искаш, гледа я който кажеш - никакви проблеми.... даже може да я покараш ден-два, ако оставиш някакви пари Само после да не ревеш и от Фолксваген, щото пак повтарям, колата е като нова

    Коментар


      Ти да не би да твърдиш, че откакто си си взел колата си "just refuel and drive" .??

      Коментар


        Лятото влизах в сервиз за смяна на радиатор на климатика, защото зимата минах през една тръба и го спуках, но не го бях ползвал и разбрах чак когато се затопли После за консумативи на 14’000км.ДА - 19’000км. сипвам тунджа е перим на мъгел Колата ми има детски болести, ама съм ги загърбил, що не ми създава ядове и ме кефи страшно много на вид.... особено със 17-ките

        Коментар


          style34 написа:
          ///// написа:
          Именно! Не ги заглеждам щот’ са ми грозни и противни като магистрални труженички! И изобщо автомобили, чиято емблема изглежда като прашка (ако ще и да е "Ю-класа") или като "00 00" или да им казват фолксВАГИНА или хлОпел изобщо не ги признавам като такива! Както се казва - добре, че ги има, че и аз заплата да получавам, щот’ ако разчитах на италианките досега да съм умрял гладен! Предполагам ме разбираш! Не го приемай насериозно - и без това темата се превърна в "италия - германия"! Само, че този път си сред тифозите! А за "бижу-то" по-добре се похвали при гоуфаджиите! То и без това си купил на момичето гоуф!
          Всеки си има вкус колега. БЕЗ да те обиждам, ама за мен примерно Типо-то (или ТЪпото, понеже гледам обичаш игрите с думи ) е една много грозна кола. Може преди 20 години да е била хубава, ама сега вече си е доста морално остаряла. Лично мнение. Ама да кажеш, че примерно един SL е грозен си е направо смешно, или пък една 6-а серия БМВ. Ама айде да кажем, че ти вярвам...
          За мен типо-то е перфектната кола! С леки корекцийки се превръща в темпра, барчета, браво, брава, марея, делта, дедра, 145, 146, 155 - все красавици! Пък и в мини-дукато става за секунди! Две автоматични перални събира и затварям 5-тата врата! Товарил съм я с 1 тон без да я жаля и до сега си ми е изплатила всяка стотинка, вложена в нея (секс с извръщения му викат на това )! А А 3-ката си е жив гоуф! Поне за ауди да не говорим, че съм работил за марката 2 години и така си ги познавам що за стока са, че...

          Коментар


            Добре че само в този форум го казваш, защото това са несериозни твърдения. Надявам се да го казваш на шега, за да не те помислят за 10 годишен хлапак
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              mitakkk написа:
              Ти да не би да твърдиш, че откакто си си взел колата си "just refuel and drive" .??
              Това да твърдиш че фиат е тъпо щото на теб ти е побеляла косата с него, е това вече е тъпо. Кажи какво си сменил и поне каква е колата. Знаеш много добре че на каквато и да е марка можеш да уцелиш боклук. Затова е тъпо да убеждаваш някой да не си взима.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                Kuku написа:
                Е, как да не ми харесват - харесват ми, естествено и отвътре, и отвън!Мисълта ми беше, че за 100’000лв. никога не бих си купил примерно "МЛ", "Кю7" или "Кайен", а "Г-класа" или "ЛандКрузер100", разбираш ли Никога не бих си купил най-новата "S320 CDI" за 100’000лв., а бих предпочел "Е500/W124", "S500/W140" и "SL600/W129", примерно, за тия пари!
                А си мислех, че само аз съм почитател на старата школа. Определено предпочитам да се кача на Чочоне отколкото на ЦЛС :D
                MB 280 S W108 67' - pickUp
                MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                Коментар


                  Е добре де давам пример: "Блокира предно колело- причина запушен спирачен маркуч". Не се сещам как неправилната експлоатация на предния собственик ще доведе до запушване на маркуча? Да не би да е натискал спирачката някакси по различно от указанията за употреба.??А причината е ясна - в евтините коли се слагат евтини материали, с кратък живот.

                  Коментар


                    vsd написа:
                    mitakkk написа:
                    Ти да не би да твърдиш, че откакто си си взел колата си "just refuel and drive" .??
                    Това да твърдиш че фиат е тъпо щото на теб ти е побеляла косата с него, е това вече е тъпо. Кажи какво си сменил и поне каква е колата. Знаеш много добре че на каквато и да е марка можеш да уцелиш боклук. Затова е тъпо да убеждаваш някой да не си взима.
                    А другите колеги, които дават пример с някои скъпи коли показали дефекти и затова отписаха като автомобили иначе небезизвестни марки като Мерцедес, БМВ, Ауди и др.? И аз това казвам - нормално е от xxxxxx произведени коли някакъв процент да има дефект. Затова има гаранция. Естествено, че една кола от ’89 с механични стъкла и елементарен двигател, без електроника ще ви се струва по-здрава, от една нова бъкана с екстри кола. Колкото повече екстри и електроника, толкова повече възможности за проблеми. Ето сега кой имал проблем с компресор на климатик, с фреон, тва, с онова, аз нямам климатик - нямам проблем
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      mitakkk написа:
                      Е добре де давам пример: "Блокира предно колело- причина запушен спирачен маркуч". Не се сещам как неправилната експлоатация на предния собственик ще доведе до запушване на маркуча? Да не би да е натискал спирачката някакси по различно от указанията за употреба.??А причината е ясна - в евтините коли се слагат евтини материали, с кратък живот.
                      Спирачната течност и маркучите са консумативи.
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар


                        mitakkk написа:
                        Е добре де давам пример: "Блокира предно колело- причина запушен спирачен маркуч". Не се сещам как неправилната експлоатация на предния собственик ще доведе до запушване на маркуча? Да не би да е натискал спирачката някакси по различно от указанията за употреба.??А причината е ясна - в евтините коли се слагат евтини материали, с кратък живот.
                        Аз пък примерно не виждам как на 700км ще се счупи скоростната кутия на Ауди А6 примерно и след 2 дни каране на колата от магазина, отвися над 2 месеца в сервиза
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Ха, те да бяха проблемни само скъпите коли, щеше да е добре!Поло, Авенсис, 307.... коли от всички класове на иначе мнооооого реномирани марки се чупят като солети - същото се отнася и за италианките!

                          Коментар


                            Kuku написа:
                            Ха, те да бяха проблемни само скъпите коли, щеше да е добре!Поло, Авенсис, 307.... коли от всички класове на иначе мнооооого реномирани марки се чупят като солети - същото се отнася и за италианките!
                            От както спряха да слагат гресьорки всичко вече е едно и също
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              BO написа:
                              Kuku написа:
                              Ха, те да бяха проблемни само скъпите коли, щеше да е добре!Поло, Авенсис, 307.... коли от всички класове на иначе мнооооого реномирани марки се чупят като солети - същото се отнася и за италианките!
                              От както спряха да слагат гресьорки всичко вече е едно и също
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар


                                mitakkk написа:
                                Е добре де давам пример: "Блокира предно колело- причина запушен спирачен маркуч". Не се сещам как неправилната експлоатация на предния собственик ще доведе до запушване на маркуча? Да не би да е натискал спирачката някакси по различно от указанията за употреба.??А причината е ясна - в евтините коли се слагат евтини материали, с кратък живот.
                                Ако не си чувал - спирачната течност също се сменя на определен период време или пробег километри.Ако не е правено това от предния собственик и/или от теб - ето как.
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X