Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Ауди а3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    сектант с тия антики :D Събираш ли се още в 126
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #47
      Мамуно, за W126 и W140 говоря

      Коментар


        #48
        Kuku написа:
        Мамуно, за W126 и W140 говоря
        връщам си думите обратно ааааааахахахха
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #49
          Колеги...ще поживеем...ще покараме пък ще видим....целта на темата ми определено не е била да споря с някой кое е по-добро....по-скъпо...по-чупещо се и т.н...............Както казах и мен ме кефят повече италянските коли - не мисля, че за тая цена може да намеря нещо по-добро(друг е въпроса след това колко съм дал ...ама важното е, че с кеф съм ги дал )....всяко кола си има и слаби и силни страни - едни са скъпи... други се чупят...трети тракат....4-ти са скъпи, такат и се чупят....ама истината е една - кай каквото уцели и след това кой как си го гледа
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #50
            По принцип избягвам да използвам подобни поговорки, заради народопсихологията, но като цяло съм абсолютно съгласен - "Няма лоши коли, има лоши собственици!".Същото важи и за мотори, и за много други неща....

            Коментар


              #51
              Atanas71 написа:
              Мен пък ме шокира едно писание по-горе "от магаре на кон" мноооого селски прозвуча. Големи разбирачи в този форум еййй
              Ти що, много разбираш ли? Аз може и да не разбирам много ама имам мнение. НЕ вярвам ако за някой от вас парите не са от значение и ги има в излишък да си купи фиат. Ако Фиат направят скъпа кола, KuKu, може и да е толкова добра, да. Ти сам го казваш - по-евтина е, по-некачествена е за момента. Смеете се на голфажиите, а някои от вас изкарват Ауди, БМВ, Мерцедес, японските коли (в една друга тема) пълни боклуци. Еми смешно е.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #52
                Новите им модели, след 2000г. са си тоалетнички, баце Същото важи и за много други марки, включително италианските!

                Коментар


                  #53
                  style34 написа:
                  Atanas71 написа:
                  Мен пък ме шокира едно писание по-горе "от магаре на кон" мноооого селски прозвуча. Големи разбирачи в този форум еййй
                  Ти що, много разбираш ли? Аз може и да не разбирам много ама имам мнение. НЕ вярвам ако за някой от вас парите не са от значение и ги има в излишък да си купи фиат. Ако Фиат направят скъпа кола, KuKu, може и да е толкова добра, да. Ти сам го казваш - по-евтина е, по-некачествена е за момента. Смеете се на голфажиите, а някои от вас изкарват Ауди, БМВ, Мерцедес, японските коли (в една друга тема) пълни боклуци. Еми смешно е.
                  Колега, защо не допуснеш, че някой си купува кола, защото я е харесал на външен вид, а не се е ръководил от цената. В случая с колегата, който си е взел А3, си мисля, е точно харесване, а не сметки. Аз например, преди три години се оглеждах за А4 и бях отделил 10-12К, но като видях Мареата, си казах, че това ще е моята кола. По принцип А3 на мен са ми страшно грозни, както съм се изказал в една друга тема, но не я купувам аз, а колегата, така че всеки си има собствено мнение кое е красиво и кое - грозно.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #54
                    Kuku написа:
                    Новите им модели, след 2000г. са си тоалетнички, баце Същото важи и за много други марки, включително италианските!
                    Ти що тогава караш кола 2007? Пак казвам - парите не са проблем, много ясно, че си купувам нова кола, ако ще и след 1 година да се счупи, нали е в гаранция. Ясно, че вече ги правят да се карат 100-150К км, ама който го устройва ще си ги кара. Ако новите мерцедеси не стават, това със сигурност важи и за новите Фиати.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #55
                      Току що научих нещо интересно , VW бият ключа , много странно 60000 човека са съкратени.
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        #56
                        sugarboy написа:
                        Колега, защо не допуснеш, че някой си купува кола, защото я е харесал на външен вид, а не се е ръководил от цената. В случая с колегата, който си е взел А3, си мисля, е точно харесване, а не сметки. Аз например, преди три години се оглеждах за А4 и бях отделил 10-12К, но като видях Мареата, си казах, че това ще е моята кола. По принцип А3 на мен са ми страшно грозни, както съм се изказал в една друга тема, но не я купувам аз, а колегата, така че всеки си има собствено мнение кое е красиво и кое - грозно.
                        Допускам и какво? Ама нали това казвам бе хора. И аз карам Фиат, защото не мога или мога, но не ми е приоритет да карам примерно Ауди А4. Возил съм се в такова, еми Бравата е смешна направо. Сигурно 80% от нас нямаше да караме Фиат ако не бяха финансовите съображения. Разликата е, че аз си признавам.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #57
                          И аз си признавам - Флюбен съм в Грандьо, обаче нямам парите в брой и трябва да ползвам лизинг, а като ползвам лизинг не е здравословно да нямам гаранция и за това отидох в магазина!Ако имах 25’000лв. в брой за кола, определено нямаше да бъде ФИАТ - просто щях да извлека максимума от парите

                          Коментар


                            #58
                            Честито колега,Чудесен избор, перфектна дамска кола, Забрави всички "умни" съвети и писания от хора, за които съм 100% сигурен, че не са сядали в Ауди. Изобщо не си се минал. Сигурен съм, че всички впечатления ще са само положителни. Единственият минус според мен е малкият двигател, ако това беше с 1.8Т, съм убеден, че щеше да я вземеш за себе си. Няма такъв кеф!!!За мита за цените на частите пълни глупости, съвсем нормални цени, като за кола след 2000г. И един съвет от мен за покупка на каквато и да е част първо звъни в Порше Бг и после си проверявай на други места, в много от случаите ще останеш изненадан.За сервизи и проблеми: регистрация в http://audibg.com в секция Ремонти........ и после тема Препоръчани сервизи.Късмет и дано нямаш ядове,
                            Lupo - The Monster
                            Е83 3D

                            Коментар


                              #59
                              style34 написа:
                              sugarboy написа:
                              Колега, защо не допуснеш, че някой си купува кола, защото я е харесал на външен вид, а не се е ръководил от цената. В случая с колегата, който си е взел А3, си мисля, е точно харесване, а не сметки. Аз например, преди три години се оглеждах за А4 и бях отделил 10-12К, но като видях Мареата, си казах, че това ще е моята кола. По принцип А3 на мен са ми страшно грозни, както съм се изказал в една друга тема, но не я купувам аз, а колегата, така че всеки си има собствено мнение кое е красиво и кое - грозно.
                              Допускам и какво? Ама нали това казвам бе хора. И аз карам Фиат, защото не мога или мога, но не ми е приоритет да карам примерно Ауди А4. Возил съм се в такова, еми Бравата е смешна направо. Сигурно 80% от нас нямаше да караме Фиат ако не бяха финансовите съображения. Разликата е, че аз си признавам.
                              Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Много се палиш бе колега , тук голяма веселба е настанала. Гледам отговаряш на всеки който е писал по темата и яко преследваш каузата за немската кола Аз пък за италианската :D но небих написал толкова празни приказки Айде със здраве и по полека я карай шъ ни смачкаш бе човек Нищо лично
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар


                                #60
                                Atanas71 написа:
                                Много се палиш бе колега , тук голяма веселба е настанала. Гледам отговаряш на всеки който е писал по темата и яко преследваш каузата за немската кола Аз пък за италианската :D но небих написал толкова празни приказки Айде със здраве и по полека я карай шъ ни смачкаш бе човек Нищо лично
                                Не се паля, не си разбрал нещо, просто нямам много работа днес Иначе така се паля и на всеки, който твърди, че италианските коли са боклуци. Както някой каза - всяка кола си има плюсове и минуси. Ако преследвах каузата за немска кола, щях да карам такава. Що се отнася за празните приказки си ми яко конкуренция обаче
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X