Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Ауди а3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Ауди а3

    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...etailsСлед много търсене и лутане и след дилема между а3 и алфа 147 най-накрая капарирахме за приятелката ми ето това бижу :D ...изненадах се просто колко качествена изработка имат тези аудиата...като седнех да го карам просто всичко му беше на място и нямаше една пластмаса да хлопне или потрака....айде някой ако се е сблъсквал с някое ауди да каже някой сервиз, където може да се закачи за диагностика и да се прегледа ходовата част и двигателя
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    #2
    Доколкото разбирам си капарирал колата , а пък не си я занесъл да й прегледът ходовата част и мотора? Дано се окаже всичко неред по колата на прегледа,защото капарото трудно ще ти го върнат ако се откажеш да купуваш автомобила. Аз лично бих избрал АЛФА 147, обаче май трудно се намират читави.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Re: Покупка на Ауди а3

      Geraka написа:
      http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=1123425282107258 7&f1=detailsСлед много търсене и лутане и след дилема между а3 и алфа 147 най-накрая капарирахме за приятелката ми ето това бижу :D ...изненадах се просто колко качествена изработка имат тези аудиата...като седнех да го карам просто всичко му беше на място и нямаше една пластмаса да хлопне или потрака....айде някой ако се е сблъсквал с някое ауди да каже някой сервиз, където може да се закачи за диагностика и да се прегледа ходовата част и двигателя
      Баце това ли е цената :D за една качествена изработка на 8г. 9000лв. това си е мазохизам. Но ти си преценявай , прави му пазарлък то бижу бижу ама и това са си пари.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Ами капаро съм дал, но пича който го продава е много точен и подписахме предварителен договор за капарото и се разбрахме наистина ако се откажа да върне капарото....но силно ме съмнява да се откажа...просто нямаше никаква забележка нито по работата на двигателя нито по окачването, поне на пръв поглед....Иначе и аз бях за Алфата - страшно много ме кефят, но по-разумното решение определено беше Аудито
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          Re: Покупка на Ауди а3

          Atanas71 написа:
          Баце това ли е цената :D за една качествена изработка на 8г. 9000лв. това си е мазохизам. Но ти си преценявай , прави му пазарлък то бижу бижу ама и това са си пари.
          Ами колега напиши в Мобилете Ауди а3 след 2001 и виж какво ще ти излезе
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            Re: Покупка на Ауди а3

            Geraka написа:
            Atanas71 написа:
            Баце това ли е цената :D за една качествена изработка на 8г. 9000лв. това си е мазохизам. Но ти си преценявай , прави му пазарлък то бижу бижу ама и това са си пари.
            Ами колега напиши в Мобилете Ауди а3 след 2001 и виж какво ще ти излезе
            Колега знам какво ще ми излезе , ти си решаваш . Хвали ми пазар не стока , стоката всеки си я хвали но колко сделки стават на обявената цена е друг въпрос. Айде късмет с покупката . Закарай я някаде на преден мост за да провериш състоянието му както и на задния мост. Защото ремонта на предния мост заедно с амортесьорите излиза хилядарка.
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              И аз съм фен на италянските коли и италианските коли на пазара - според мен предлагат най-много за парите си и нямат равни, но доста коли поразгледахме предимно алфи и а3-ки и беше просто въпрос на кой точно екземпляр от двете марки щеше да ни хареса ....да не говорим, че предимно дизел търсехме, но да намериш запазен дизел си е истинско предизвикателство.
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                Закарай я някъде където им разбират, не в първия сервиз.На това бижу всичко дори ти с VAG COM може да гледаш и пипаш толкова неща, че свят да ти се завие.Отличен избор, но трябваше да е печка :D
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Всички печки бяха съсипани от каране и една не ми хареса как работи...да не говорим, че на тая цена нямаше да е с фейслифта ...другият компромис беше с вратите - не мога да си обясня как 2 врати в повече вдигат цената с 2000лв
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    Geraka написа:
                    Всички печки бяха съсипани от каране и една не ми хареса как работи......
                    Няма да се боиш- смяняш "само" турбото, дебитомера и още някой друг чарк ,а после мапваш мотора и си в джаза
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      аз пък даже си мисля, че цената е перфектна, със здраве да си я кара, а подозирам, че на теб ще ти хареса повече и бая ще я караш и ти :D
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #12
                        По-тясна е от Бравото, ама TDI-то лепи повече и от ремапнато браво.Абе ако не беше личната ми финансова криза, това щеше да е колата.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Чудесен избор! И аз много харесвам audi. Аз се замислям за едно такова но diesel!

                          Коментар


                            #14
                            BEX---GT написа:
                            аз пък даже си мисля, че цената е перфектна, със здраве да си я кара, а подозирам, че на теб ще ти хареса повече и бая ще я караш и ти :D
                            Хаха...аз я карах и наистина много ми хареса и усещам, че много ще ми се кара :D
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #15
                              чудесен избор в сравнение с 147-цата малко и е кльощав двигателя ,ама щом си я избирал с прителката ти явно и тя ще я кара .огледай добре предницата и дали не хапва гумите и я отнасяй !
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X