Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дилема - Фиат Стило или Алфа 156?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    lubobg написа:
    ntodorov написа:
    []...а беше само 1500 лв. по-скъпа от Бравата. .
    С това изказване направо изби рибата.Тия 1500 лв. ли те спряха? Моят съвет към теб колега е : взимай тази която повече ти харесва на теб. Другото е на късмет.
    Не, не ме спряха тези 1500 лв. Писах вече. Просто се "изплаших" малко от класата на тази кола. Като капак търсих jtd по препоръка от форума и не бях управлявал кола с такъв двигател. Избрах Брава 2001 г. от прагматизъм, Либрата беше 1999 год. Казвам го от позиция на запознат вече с възможностите на двата автомобила и бюджета на питащия...Впрочем бая спамих темата с тази Либра. Директно на въпроса - аз съм за Стилото - двувратото е по-красиво.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #32
      ntodorov написа:
      Не, не ме спряха тези 1500 лв. Писах вече. Просто се "изплаших" малко от класата на тази кола. Като капак търсих jtd по препоръка от форума и не бях управлявал кола с такъв двигател. Избрах Брава 2001 г. от прагматизъм, Либрата беше 1999 год. Казвам го от позиция на запознат вече с възможностите на двата автомобила и бюджета на питащия...Впрочем бая спамих темата с тази Либра. Директно на въпроса - аз съм за Стилото - двувратото е по-красиво.
      Всяка "жаба да си знае гьола", нали така? Казвам го без лоши чувства :D И аз искам Maserati Granturismo , ама нямам достатачно финикийски знаци.Иначе по темата мисля,че и двете коли са хубави и по-важното да намериш колица в добра кондиция. Но за мен лично тривратото "Стило" най-много ми допада.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #33
        VooDoo написа:
        ntodorov написа:
        Не, не ме спряха тези 1500 лв. Писах вече. Просто се "изплаших" малко от класата на тази кола. Като капак търсих jtd по препоръка от форума и не бях управлявал кола с такъв двигател. Избрах Брава 2001 г. от прагматизъм, Либрата беше 1999 год. Казвам го от позиция на запознат вече с възможностите на двата автомобила и бюджета на питащия...Впрочем бая спамих темата с тази Либра. Директно на въпроса - аз съм за Стилото - двувратото е по-красиво.
        Всяка "жаба да си знае гьола", нали така? Казвам го без лоши чувства :D И аз искам Maserati Granturismo , ама нямам достатачно финикийски знаци.Иначе по темата мисля,че и двете коли са хубави и по-важното да намериш колица в добра кондиция. Но за мен лично тривратото "Стило" най-много ми допада.
        Не мисля, че Либрата е в друг гьол от моя. Ако сега си купувах кола бих си взел нея. Ако говорим кой какво иска пък не може, трябва да си пишем до утре И пак по темата: Стило - две врати.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #34
          donnna написа:
          и таз Брава кво ши я правиш
          Жена ми ще се учи на нея А относно анкетата, то нещата горе-долу се изясняват! Макар че в надпреварата се включи и трети участник, 156-ицата май е с една идея по-напред
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

          Коментар


            #35
            Бааааси темата браткооооу. Все спецове.., а нито един със Стило не пише...
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #36
              Ми какво да пишем, ние си ги караме!
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #37
                nikki_sixx написа:
                Бааааси темата браткооооу. Все спецове.., а нито един със Стило не пише...
                Ами пишете. Искате да ви молят ли?...
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #38
                  Pecho написа:
                  Ми какво да пишем, ние си ги караме!
                  Именно, а освен това... когато си харесаш Стило - не би трябвало да съществуват каквито и да е дилеми или съмнения! А най-смешно ми стана когат някакъв оприличи Стилото с... Пасат Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 С Тойота да беше сравнил (примерно), щеше да е иди-дойди, ама... аре нема му се сърдя.
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #39
                    ntodorov написа:
                    ...Ами пишете. Искате да ви молят ли?...
                    Не са нужни молби, достатъчно е да се зададат ясно въпросите. На така зададен въпрос (
                    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #40
                      Pecho написа:
                      [quote:1eff8fb32c="ntodorov"]...Ами пишете. Искате да ви молят ли?...
                      Не са нужни молби, достатъчно е да се зададат ясно въпросите. На така зададен въпрос (
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #41
                        Аз лично бих се спрял на 156-цата но ако е след 2003г (новия фейслифт) и по възможност да е с 2.4 със 175кс.(може и 1.9 140кс.) но такива екзепляри в БГ. са много редки и са си доста пари от към 13 нагоре ... но за доста по малко пари около 8000-9000лв. може да се намери добро Стило с 115кс.(около 01-03г) и един куп екстри с един чип двигателя става 140 което също е доста... пък и ако е 3-врати Stilo-то също изглежда доста добре и има спортно излъчване... което води до извода че Fiat-а е по добрия избор от към икономическа гледна точка по евтино като цяло,по-евтини части повечко екстри но си остава FIAТ ... Докато Алфата си алфа...
                        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                        Коментар

                        Working...
                        X