Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правата ни когато ни спре КАТ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    donnna написа:
    Tornado написа:
    Идеята ми за конвертиране в уърд документ беше да може да се променя шрифт това онова ама няма значение.Програмата е Аби файн реадър ама не ми се рови да я търся и инсталвам.
    имам Пи ди еф конвектор май беше, ама на работа. ако искаш в понеделник ще те уредя...
    Повечето PDF конвертъри не поддържат кирилица и ... става мармалад. Най-лесно е да се мине с ABBY Fine reader и после да се дооправи със текстообработваща.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      jenshen73 написа:
      donnna написа:
      Tornado написа:
      Идеята ми за конвертиране в уърд документ беше да може да се променя шрифт това онова ама няма значение.Програмата е Аби файн реадър ама не ми се рови да я търся и инсталвам.
      имам Пи ди еф конвектор май беше, ама на работа. ако искаш в понеделник ще те уредя...
      Повечето PDF конвертъри не поддържат кирилица и ... става мармалад. Най-лесно е да се мине с ABBY Fine reader и после да се дооправи със текстообработваща.
      изпробвано е - няма нито мармалад, нито конфитюр, за течен шоколад да не говорим п.п. нещо и на мен тоя файл не ми се отварга от домашния компютър....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #18
        Писах - повечето. И щом имаш тая харна екстра - сподели я
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          А аз ето с какво се сблъсках?Спряхa ме за проверка и полицаят ми поиска и документ за сключена застраховка "гражданска отговорност".Представих полицата от застрахователната компания.Другарят полицай ми заяви, че това не е документ, а трябвало да му дам квитанцията за внесената сума и, че без такава все едно нямам застраховка.Днес се порових в ЗДП и в една от точките на чл.100 пише, че водачът трябва да притежава документ за застраховка "Гражданска отговорност".Кое е по-важно, полицата или разписката удостоверяваща, че съответната сума е внесена в банката?Струва ми се, че това бе поредния опит за заяждане или нещо друго.чичо Нено
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар


            #20
            Горното ми мнение е пример, че когато човек е ядосан, прави прибързани заключения.Попитах застрахователя си и се оказа, че щом застраховката се плаща разсрочено, при проверка е необходимо да се представи и вносната бележка.Така, че г-н полицаят е бил прав, дори ми показа правилния начин за действие когато тази бележка е изгубена. Застрахователя може да издаде дубликат.Не трябва винаги да сме настроени срещу контролните органи, особено когато явно са прави.Пък и за мен нямаше никакви последствия, освен, че научих нещо което може би и други не знаят.чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар

            Working...
            X