Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги помогнете за един проблем с компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз казах, че съм лаик Просто понякога решенията на на пръв поглед трудни проблеми идват от неспециалисти...А това видяхте ли го: "...Това започна да го прави след като смених хард диска с нов."?

    Коментар


      #32
      Immortal написа:
      Аз казах, че съм лаик Просто понякога решенията на на пръв поглед трудни проблеми идват от неспециалисти...А това видяхте ли го: "...Това започна да го прави след като смених хард диска с нов."?
      Абе колега ти нарочно ли с мене се заяждаш и аз вече не знам сега трябва да давам обяснения защо съм си сменил харда,кога съм спорил, че съм специалист но не съм и до толкова незнаещ че да немога да си сменя харда или примерно Windows-a.Сега ще кажа защо съм си сменил харда и как.Смяната на харда е защото беше много стар(на 6 години от стария ми компютър) и вече ми беше малък.А как го смених просто изках двата кабела от стария и ги сложих на новия.Сега доволен ли си колега специалист.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #33
        6ma7ka7a написа:
        Immortal написа:
        Аз казах, че съм лаик Просто понякога решенията на на пръв поглед трудни проблеми идват от неспециалисти...А това видяхте ли го: "...Това започна да го прави след като смених хард диска с нов."?
        Абе колега ти нарочно ли с мене се заяждаш и аз вече не знам сега трябва да давам обяснения защо съм си сменил харда,кога съм спорил, че съм специалист но не съм и до толкова незнаещ че да немога да си сменя харда или примерно Windows-a.Сега ще кажа защо съм си сменил харда и как.Смяната на харда е защото беше много стар(на 6 години от стария ми компютър) и вече ми беше малък.А как го смених просто изкар двата кабела от стария и ги сложих на новия.Сега доволен ли си колега специалист.
        Добре де, толкоз ли са сложни стъпките, които съм посочил???И не се заяжда никой с теб, просто Immortal се опитва да даде посока ..., но аз съм изчел всичките ти симптоми и ти давам най-елементарният съвет за справяне със ситуацията. Ако не искаш да слушаш - твоя воля, но според мен - това си е евтино, безплатно дори решение на евентуалният проблем. Пари би ти струвало само и единствено ако се окаже, че RAM модулът ти е за бракуване. П.П. Бях обещал на Торнадо и Джънки да не изказвам мнения по темата, но просто Immortal ме предизвика, предупреждавайки ме, че ще става лош
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #34
          Така да кажа сега смених вече 6 вида Windows-a пробвах го това което ти каза колега jenshen73 но след инсталването на Windows пробва да стартирам без драйвър (exe) не става пак ми показва тази грешка слагам драйварите и пак ми дава тази грешка дори не стигъм до тази стъпка коя програма ми прави проблем.Просто и аз незнам от какво е няколко вида Windows смених слагах Windos XP(от оригинален диск) и при него ми даваше тази грешка после изтеглих Windos XP SP2 и при него ми даваше грешка при отваряне на exe и накрая изтеглих Windos XP SP3 и при него същата работа инсталирах също и 2000 и при него ми даваше тази грешка.Между другото съм рус.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #35
            6ma7ka7a написа:
            Така да кажа сега смених вече 6 вида Windows-a пробвах го това което ти каза колега jenshen73 но след инсталването на Windows пробва да стартирам без драйвър (exe) не става пак ми показва тази грешка слагам драйварите и пак ми дава тази грешка дори не стигъм до тази стъпка коя програма ми прави проблем.Просто и аз незнам от какво е няколко вида Windows смених слагах Windos XP(от оригинален диск) и при него ми даваше тази грешка после изтеглих Windos XP SP2 и при него ми даваше грешка при отваряне на exe и накрая изтеглих Windos XP SP3 и при него същата работа инсталирах също и 2000 и при него ми даваше тази грешка.Между другото съм рус.
            Русий, мой приятелю, проблемът ти вероятно е в паметта. Не, не твоята, а на този проблемният компютър ... Виж, дистанционно - толкоз
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              Norpheus написа:
              .............П.П. Относно Linux-а, и темата, помогнахме и там, и смея да твърдя доста. peho, ако желае може да потвърди.
              Потвърждавам, наистина ми беше помогнато и то много, за което съм много благодарен на LiGuru и Norpheus, които изключително много са ми помогнали за линукс.

              Коментар


                #37
                Така да се извиня за предните постове за грубия начин по който се изразих но вече два дена ми писна да се занимавам с този комютър паметта утре ще я проверя.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #38
                  Лесният, безплатен и безболезнен начин да тестваш паметта е като изтеглиш едно UBUNTU Live CD 32bit и ползваш програмата, която може да се стартира още от началният екран - намира се най-долу.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #39

                    Коментар


                      #40

                      Коментар


                        #41
                        Самолете, приятелю (викам ти така, щото нашето си е несподелена любов) ако беше чел темата на момчето, без желанието ти да се заяждаш с мен - щеше да разбереш, че е загубил доста повече време в ПРЕИНСТАЛАЦИИ на различни версии на уиндоус без да стигне до КОНКРЕТНО решение на КОНКРЕТНИЯ си проблем. Но да, любовта боляла и теб те боли, че не ти отвръщам със същото. Успокой се и ... приеми, че вече съм ти пристанал Скоро може и сватба да вдигнем. Хайде, мир любов и горе Главата!
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #42
                          deadairplane написа:
                          peho написа:
                          Потвърждавам, наистина ми беше помогнато и то много, за което съм много благодарен на LiGuru и Norpheus, които изключително много са ми помогнали за линукс.
                          Във тези 2мата никой не се е съмнявал, въпроса беше за един друг, и директно съм си го написал, че е за него.
                          Е jenshen73 пък ми е помагал за Windows и това което ми е казал е свършвало работа.

                          Коментар


                            #43
                            6ma7ka7a, казваш че след нова инсталация на Windows, не ще да инсталира ЕХЕ-та. После инсталираш драйвери. Добре де, тези драйвери не са ли и те ЕХЕ файлове? Много странно му звучи че успяваш да инсталираш драйвери и нито една програма... Това ме навежда на мисълта, че тези ЕХЕ-та които имаш са нещо развалени. Да си имал вирусчета преди време и да си ги лекувал с антивирусна? Изтегли си нови ЕХЕ-та и пробвай с тях.

                            Коментар


                              #44
                              6ma7ka7a написа:
                              Immortal написа:
                              Аз казах, че съм лаик Просто понякога решенията на на пръв поглед трудни проблеми идват от неспециалисти...А това видяхте ли го: "...Това започна да го прави след като смених хард диска с нов."?
                              Абе колега ти нарочно ли с мене се заяждаш и аз вече не знам сега трябва да давам обяснения защо съм си сменил харда,кога съм спорил, че съм специалист но не съм и до толкова незнаещ че да немога да си сменя харда или примерно Windows-a.Сега ще кажа защо съм си сменил харда и как.Смяната на харда е защото беше много стар(на 6 години от стария ми компютър) и вече ми беше малък.А как го смених просто изках двата кабела от стария и ги сложих на новия.Сега доволен ли си колега специалист.
                              Колега 6ма7ката, в този ми пост няма нито една думичка, насочена към теб. Къде видя заяждане?!?С горния си пост исках да насоча вниманието на колегите, които разбират, къде да търсят проблема ти.Аз също не съм специалист, и точно това означава думата "лаик".

                              Коментар


                                #45
                                А на мен колегата jenshen73 колко ми е помагал, малииии......че чак до вкъщи идва, за да ми оправи компа. Вярно, че му е малко остър езика, но човека е с абсолютно добри намерения. От помощ към колегата, темата я превърнахте наистина в мерене на ......... Сигурен съм, че и двамата разбирате достатъчно добре тази материя, но мисля че все пак е редно повече да се обърне внимание на проблема на колегата.....отколкото да се заяждате един друг :P Абе, за вас бири няма ли бре, аааа..........

                                Коментар

                                Working...
                                X