Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мачът Топалов - Камски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мачът Топалов - Камски

    Макар, че не съм запален шахматист, с интерес следя големите турнири и мачовете на претендентите за световната титла. След "тоалетната война" между Топалов и Крамник, сега ново 20. Камски пак се опитва да прави на луди целия ни щаб и организаторите, да изнервя Топалов и по този начин да спечели мача не на дъската. Претенциите му нямат край. Дано поне с убедителна победа Веско му затвори устата !
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Re: Мачът Топалов - Камски

    snake написа:
    Макар, че не съм запален шахматист, с интерес следя големите турнири и мачовете на претендентите за световната титла. След "тоалетната война" между Топалов и Крамник, сега ново 20. Камски пак се опитва да прави на луди целия ни щаб и организаторите, да изнервя Топалов и по този начин да спечели мача не на дъската. Претенциите му нямат край. Дано поне с убедителна победа Веско му затвори устата !
    Ми то на калпав .... - вуната му пречи...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: Мачът Топалов - Камски

      kiro_of_the_day написа:
      snake написа:
      Макар, че не съм запален шахматист, с интерес следя големите турнири и мачовете на претендентите за световната титла. След "тоалетната война" между Топалов и Крамник, сега ново 20. Камски пак се опитва да прави на луди целия ни щаб и организаторите, да изнервя Топалов и по този начин да спечели мача не на дъската. Претенциите му нямат край. Дано поне с убедителна победа Веско му затвори устата !
      Ми то на калпав .... - вуната му пречи...
      а а а де ,айде кажи го и да сезирам модератоската комисия p.s.топалов е мн.добра форма просто
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Що ми се струва ,че като се появи "топалката" и всички се на....т?!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          В този интелектуален спорт, граничещ с изкуство, май открай време повечето велики играчи са били в известна степен ако не изперкали, то поне странни птици. Класика - Боби Фишер, който в края на дните си наистина превъртя. Спомнете си титаничните сблъсъци Карпов-Корчной с онбвинения за магии, екстрасенси, отблясъци по дъската, искания за смяна на цвета на фигурите и др. А и гениалният Гари Каспаров също не влизаше в мерките на общоприетото.А най-странното от всичко е управлението на този спорт - международната шахматната федерация почти винаги е била управлявана във феодален стил, нямащ нищо общо със съвременните разбирания, а начело са били митични фигури с неясен произход на богатствата си. Какъвто е и сегашния президент, азиатецът със сложно име, което не се наемам да изпиша правилно.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар

          Working...
          X