Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазете си тасовете и в София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пазете си тасовете и в София!

    Май народа съвсем изперка,Тия дни някой свил тасовете на Пунтото на жена ми.Вид и състояние: От най-обикновените, от 15-20лв. комплекта. Карани поне 3 години, закрепени деликатно със свински опашки, всички поохлузени, 2 бр, от които спукани, четирите броя тасове с две и половина емлблеми на Фиат(1.5 емблеми скъсани и паднали). Абе с две думи ме беше яд да ги гледам, но докато купя нови зимата дойде и реших да ги сменям пролетта. А ето че някой имал крещяща нужда от точно такива фиатски тасове. Добре де хора, за къкъв чеп са му(Ви). Сигурен съм, че съвсем са се разпаднали в момента на поставянето на наточената му фиатка, и най-малко са му е вдиганали конете поне с 30-40. Мисля, че не съм му и ядосан, направо го съжалявам човечеца, дотолкова, че ми идва да го намеря и да му подаря чисто нови. Всъщност даже съм му благодарен, че ме накара да си вдигна задника и да вземе читави такива.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    #2
    Е тва вече е информация Чувствам се удовлетворен!Значи не само в Ямбол крадем тасове Ние поне крадем оригинални и нови, а не пукнати и олющени фалшификати А каква е вероятността тасовете просто да са паднали сами? ПОне на мен лично ми се е случвало, като бях с тасове едно време на Темпрата. За един ден загубих 2 броя...

    Коментар


      #3
      И четирите наведнъж да паднат
      Fiat Brava 1.2 16V, 1999
      Peugeot 307 1.6 16V, 2007

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        А каква е вероятността тасовете просто да са паднали сами? ПОне на мен лично ми се е случвало, като бях с тасове едно време на Темпрата. За един ден загубих 2 броя...
        Вярно, че има много дупки по улиците, но 4 бр за 24 часа и при здрави гуми и джанти + свински опашки, май вероятността за печлаба от тото е по-голяма.
        Lupo - The Monster
        Е83 3D

        Коментар


          #5
          То не само в Ямбол и в София се крадат,навсякаде в България се краде здравата
          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

          Коментар


            #6
            Възможно най-скоро трябва да пуснем тема "Пазете си задниците в... България"
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Ми късмет...Аз съм си забравял колата отключена цяла нощ в Хиподрума и по цял ден в Иван Вазов,една вечер преседя на Костенец(улица)и ми задигнаха туба(за бензин), говорители ЕЛИТ и ароматизатор консерва.....

              Коментар


                #8
                и ако кажеш как се пазят тасове, цена няма да имаш :D
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  и ако кажеш как се пазят тасове, цена няма да имаш :D
                  Много просто-ляти джанти.

                  Коментар


                    #10
                    SHB написа:
                    Sev написа:
                    и ако кажеш как се пазят тасове, цена няма да имаш :D
                    Много просто-ляти джанти.
                    И след лятите джанти следват тухли :D
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      още по-злеособено в по-големите размери
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Princo написа:
                        SHB написа:
                        Sev написа:
                        и ако кажеш как се пазят тасове, цена няма да имаш :D
                        Много просто-ляти джанти.
                        И след лятите джанти следват тухли :D
                        Да не кажа силна дума,ама да се открадне целия фиат е в пъти по-лесно от колкото да му се откраднат само джантите.

                        Коментар


                          #13
                          Ми чакай да питам комшито,че на него за една година 3 пъти му откраднаха джантите
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            да, ама джанти се пласират лесно и се крадат от наркомани и подобнидокато с цяла кола е по-сложноособено застрахованите
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X