Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еииии веднъж да ни изненада зимата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Princo написа:
    Ей ся ше излизам.....
    В Зарата няма проблеми, придвижването е нормално, е който е с летни гуми ядове ще бере.Тука сняг не се задържа.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Елате при нас да видите какъв ужас е.Вече 3-ти ден не спира да вали-сигурно гоним метър сняг.Една машина няма по пътищата да чисти-направо сме трагедия....Доколкото ми каза познат от Мездра пътя Е79 м/у Мездра и Враца е блокиран от тирове-не могат да качат баира
      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
      Grande Punto 1.2 LPG

      Коментар


        #18
        В Русе от вчера силен много гаден вятър с мокър сняг. Тази сутрин щом излязох с Фиата значи е добре. Мокро е и не успява да натрупа. Към момента почти спря снеговалежа, остава кишата само. Не сме толкова зле.
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          mitaka_71: гледам пише че още малко и ще ви обявят бедствено положение ...
          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

          Коментар


            #20
            При нас има повече от 40 см. сняг, но не мога да кажа че положението е трагично, главните пътища са разринати. Въпреки това обаче има автомобили, които закъсват на съвсем малки изкачвания, че дори и на равното. Обаче снеговалежа продължава и положението може да се промени.А за това че ако сме европейска държава няма да е така, не знам какво да кажа. Англия имате ли я за европейска държава, ако да, тогава да ви успокоя че англичанин ми каза вчера, когато снега тъкмо беше завалял, имаше около 2 см. сняг, че при толкова сняг при тях всичко спира. То заради това преди две седмици им беше блокирана цялата страна, заради малко сняг, според нашите представи това си беше малко сняг.

            Коментар


              #21
              Аз ще пътувам за Кулата свлед два-три часа - говорих с мои познати там - преваляло снощи и днес е като ново, няма сняг, няма нищо... в Гърция е 4 градуса

              Коментар


                #22
                Kuku написа:
                Аз ще пътувам за Кулата свлед два-три часа - говорих с мои познати там - преваляло снощи и днес е като ново, няма сняг, няма нищо... в Гърция е 4 градуса
                Около Благоевград е било мн кофти, навявания и т.н даже и ток няма в някои села заради вятъра и валежите, така че внимавай
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #23
                  Цецо1 написа:
                  А ние си плащаме данаци,винетки,ремонти и т.н. за да неможем да ползваме колите си???!!!Зимата ни изненада
                  Е нали ако чистят снега няма да могат да си купят последни модели коли , вили в Бояна и т.н. Да не са луди да го чистят , нали трябвяа да останат няколко милиона за тях
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #24
                    За София не сте разбрали.Я четете по-долу и тогава обяснявайте, че не чистено. Хайде сега капризи. Важно е, че ще платим за чисти улици до асфалт!Кметът: София е изчистена до асфалт II20 февруари 2009 / News.dir.bghttp://dnes.dir.bg/2009/02/20/news4032846.html
                    Lupo - The Monster
                    Е83 3D

                    Коментар


                      #25
                      Всички, които се усмелиха да говорят глупости и долни лъжи, че София не е почистена, поставяйки думите на ББ под въпрос - веднага в ъгъла!

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #26
                        ХА....да чукам на дърво....Май само тука във Варна няма сняг... :D
                        Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                        Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                        Коментар


                          #27
                          Добре е, че няма, защото варненци не знаят да шофират в зимни условия Преди няколко години гледах как един бакшиш на кръстовище и светнал червен светофар наби рязко спирачки и направи пируети като на Албена и Максим :D

                          Коментар


                            #28
                            Humppa написа:
                            Добре е, че няма, защото варненци не знаят да шофират в зимни условия Преди няколко години гледах как един бакшиш на кръстовище и светнал червен светофар наби рязко спирачки и направи пируети като на Албена и Максим :D
                            Мен ако ме питаш - варненци не знаят да шофират в каквито и да е условия различни от идеалните - сух асфалт, лек бриз (щото силния вятър дига пепел) и 20градуса околна температура. През лятото слънчасват и забравят къде са тръгнали, че се катерят по спирките и избиват невинни деца (опс, тоя беше турчин от Толбухин (Добрич по новому)), а през дъждовни дни закъсват по локвите или ако случайно мине някой дизелак и ги изпръска по-силно. Зимата се подразбира - обикновено тя НИ изненадва изотзадзе във формата на стар автомобил със сликове... Редовно има някой гений, дето кара със неподходящи за сезона гуми... Моето мнение като ВАРНЕНЕЦ е, че имаме твърде много неделни шофьори, които излизат на улицата с автомобил влоши ли се времето. Потвърждение на думите ми са многото паркирани пред блоковете автомобили в работно време...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29
                              В този дух - до преди 10 минути тиках един образ с една малка фиеста с летни гуми на паркинга пред офиса. Искал да си закара колата пред блока. Предложих му да я остави на паркинга пред офиса - няма какво да й се случи. Но той си настояваше. Тикахме 20 минути, летните гуми не щат да захапят и това е! Накрая си тръгна с моите вериги...

                              Коментар


                                #30
                                Винаги съм се чудел - откъде по дяволите Бойко да знае, че посред февруари може да паднат 15-ина санта сняг!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Айде кажете ми!? Защо му се сърдите!!!Не стават така нещата, другари! Не стават!Освен това, снегът който виждате по улиците Бойко го беше прибрал, но те пак го пуснаха!

                                Коментар

                                Working...
                                X