Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еииии веднъж да ни изненада зимата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еииии веднъж да ни изненада зимата

    Трагедия! Няма такава държава. Колеги днеска не мисля че има човек който да не е закъснял за работа. Това кеото аз видях ме уби. Още в квартала чаках 20мин защото 2-3 коли не можеха да издрапат. Тодор Александров не беше пипнат и хора отстрани слагаха вериги!!! В европейска столица на главен булеварт да слагаш вериги!!! НО НАЙ ИНТЕРЕСНОТО на жълтите павета пред президентството нямаше чичко с палка, и беше бати мелето, но на тях им е студено и си седят на топло
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    И в Велико Търново в същата работа просто срамота до Центара неможе да се стигне 1 час немога да изляза от квартала в който живея реисове закасали.Защо щото няма кои да мине и да изчисти 40км пътища.Просто без думи дано до довечера докато свършим работа пътя е разчистен и може да се преберем спокойно .

    Коментар


      #3
      Re: Еииии веднъж да ни изненада зимата

      miro2177 написа:
      Трагедия! Няма такава държава. Колеги днеска не мисля че има човек който да не е закъснял за работа. Това кеото аз видях ме уби. Още в квартала чаках 20мин защото 2-3 коли не можеха да издрапат. Тодор Александров не беше пипнат и хора отстрани слагаха вериги!!! В европейска столица на главен булеварт да слагаш вериги!!! НО НАЙ ИНТЕРЕСНОТО на жълтите павета пред президентството нямаше чичко с палка, и беше бати мелето, но на тях им е студено и си седят на топло
      и аз като отивах на работа сутринта мислех да пусна една възмУтена тема, но явно някой ме е изпреварил , е ТОЯ път наистина безобразие, дори в центъра непочистено УЖАС!
      Manowar forever!

      Коментар


        #4
        Аз не закъснях за работа, защото ходя пеша . Много сняг е паднал тази вечер, едва си отворих сутринта гаража, за да закарам малкия до училище. Колегите от Пещера пристигнаха току що на работа и казаха, че в Пещера бил натрупал сняг до кръста. Колкото и да се ядосваме в такива моменти на разни служби, няма как с магическа пръчка снега просто да изчезне. П.П. Едно ново браво с надписи Test drive днес посрами марката, а може и шофьора да беше калпав. Направи задръстване пред сградата на кметството (Белия дом), 3 пъти му изгасва колата, въртя гуми и не можеше да потегли, направо излагация.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          от снощи до сутринта,снегорините въртяха само километри1 не видях да хвърля сол или да си е пуснал лопатата,иначе движат с по 70-80 в лявата лента по главните булевардиСКАПАНЯЦИ

          Коментар


            #6
            Явно обикалят да търсят някои закасала кола камион микробус за да го дръпнат и да земат и те някои лев.Пък и навъртени км без гребло е чиста кражба на нафтица за собствените автомобили и черния пазар.Но кво да говорим тва се пак е България.Ако беше в някой друга страна щеше да е доста по различно , но ни е сме българи и след 100 години няма да станем европеици.Но докато ни оправляват цветнокожите биричеди(ромите) ще сме си така.

            Коментар


              #7
              И в люлин не беше чистено, дори и главните булеварди.Хората си казаха още в началото на седмицата, че ще има обилни снеговалежи, не че има значение, ако ще да ги предупредят и с месец назад, все тая.Уникална държава сме....Ей, бил съм в Австрия, късно вечерта започна да вали сняг, сутринта еднометрови преспи в страни от пътя, а самият път дори не беше мокър, все едно беше юли месец и 40 градуса темп.
              Ползвайте мигачи!
              Sometimes I feel like screaming

              Коментар


                #8
                Едно от предимствата на Ямболския край.НИКОГА не вали сняг. Дали заради урановите залежи в околността, дали заради долината на Тунджа и влиянието на Беломорските топли течения...И сега чета и не мога да повярвам на ушите си Тук при нас снощи цяла нощ валя дъжд, но заради силния вятър сега навън е абсолютно сухо. Вятърът вече отслабна, само дето е доста студено. Но е сухо.Брат ми е в Пловдив, и се оказа, че там положението е ужасяващо. Щом той е отишъл на лекции с автобус!!!! (чак не мога да го повярвам).Някой има ли актуална информация за път 66 в участъка Стара - Нова Загора, който сутринта е бил затворен, по информация на колега?

                Коментар


                  #9
                  В Белене положението не е по-различно. Има около 20 санта сняг и продължава да вали. Интересно, защо винаги ни изненадва снега? Може би защото в министерството на Метем Се*ем го чака през юли?

                  Коментар


                    #10
                    абе да им го туря... иначе по моя пъг главните пътища бяха почистени. аз па си записах оня телефон за проблеми на пътя и почвам да тормозя, търся начин да ги вкарам в безплатните и секи ден по 6 пъти ще им звъна за проблеми на пътя и на 112 също и на 166 също и на в и к и на енерго
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      А ние си плащаме данаци,винетки,ремонти и т.н. за да неможем да ползваме колите си???!!!Зимата ни изненада
                      БРАВА С КЛЮЧ
                      Каква е максималната скорост при секса?
                      - 68, защото при 69 се обръщате.

                      Коментар


                        #12
                        -Ало, ало... енергото ли сте?-Не, тук е пътната служба.-Аааа нищо, и на вас да ви таковам мамата!

                        Коментар


                          #13
                          @Immortal: цитат от Днес+ в 09:57"От 7.00 ч. тази сутрин, заради силен вятър и паднали дървета е временно затворен пътя Стара Загора - Нова Загора. В района на с. Оряховица под напора на силния вятър се е преобърнал автобус. Няма пострадали.Сили и средства на пътните служби, полиция и Дирекция
                          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря!Дано да го отворят до следобяда, че брат ми ще се прибира от Пловдив. За това и питам де...

                            Коментар


                              #15
                              Ей ся ше излизам към училище пишачката ма като гледам снега не е много ама един гаден вятър
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X