Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде в Пловдив продават Hankook?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде в Пловдив продават Hankook?

    Здравейте!Дайте жокер къде в Пловдив продават гуми Hankook! Също ще ми свърши работа и името на официалния вносител.Трябва ми за Малкия Мук нов цълвул Благодаря ви предварително!
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #2
    Re: Къде в Пловдив продават Hankook?

    DEYAN IYI написа:
    Здравейте!Дайте жокер къде в Пловдив продават гуми Hankook! Също ще ми свърши работа и името на официалния вносител.Трябва ми за Малкия Мук нов цълвул Благодаря ви предварително!
    Попитах Google и:"АЛМИДА" ООД Адрес: Пловдив, бул. В. Априлов № 139 (Голямоконарско шосе) e-mail: almida@mail.com Телефон: 032/ 95 33 56; 68 60 41 URL: almida.business.bg Фирма "АЛМИДА" ООД е официален представител на автомобилните гуми "HANKOOK", "TRIANGLE" и "KINGS TIRE". Освен с перфектното качество нашите гуми са известни и с несравнимите си цени. Специализирани сме в обслужване на тежкотоварни превозни средства от международния, вътрешния и автобусния транспорт, като ... [ още ] Сайт: http://www.business.bg/cgi-bin/page....400&sort=alpha
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Благодаря ти!Странно, че не можах да ги намеря с гугъла Минах дори през официалната страница на Ханкоок Европа.Още веднъж благодарско да помощта!Моля управата да заключи темата!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар

      Working...
      X