Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАЗЕТЕ СИ ТАСОВЕТЕ като ходите в ЯМБОЛ :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ха ха, все се каня да го снимам този блок, и все като минавам от там не си нося фотото Всъщост този блок се води в ж.к "Райна княгиня", като се води блок 20, но на практика е единствен за този "комплекс" Доколкото знам, скоро се обсъждаше събарянето му.То там няма (вече) течаща вода. Ток все още, незнайно откъде има.

    Коментар


      #17
      Колеги, държа да отбележа, че нямам нищо против Ямбол..това един страхотен град с много красиви жени...Пуснах темата, защото адски много се ядосах, карам повече от година с въпросните тасове, колата ми е с Ловешка регистрация ( жената е от Ловеч, а нали знаете от където е жената там и родата хаха, но това е друга тема) Тук в София ( Овча купел) не съм имал проблеми с тази и предната ми кола, дори се е случвало да забарвям отключена. А Фиата съм го спирал и нощшувал в какви ли не квартали на София и никакъв проблем. А тасовете скоро си ги бях "възтановил" Ихграх си един ден на ги шкуркам и боядисвам, бяха станали като нови...Относно как съм ги маркирал...няма как да обясня, още повече че е от вътрешната страна..стар навик да си маркирам някой неща... ама все тая...здарве да е...вече търся нови, ако някой има да сподели
      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

      Коментар


        #18
        Поднасям цялото си извинение към всички Колеги от Ямбол...За мен България е едно, не деля на София и всички останали...адски тъпо е...вижте друго е ако се делим на ФИАТ и всички останали...
        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

        Коментар


          #19
          В Ямбол знаят какво да крадат Шегувам се. Крадци има навсякъде в тази объркана държавичка и никой от нас не е застрахован независимо къде живее или къде е ходил.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар

          Working...
          X