Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПАЗЕТЕ СИ ТАСОВЕТЕ като ходите в ЯМБОЛ :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПАЗЕТЕ СИ ТАСОВЕТЕ като ходите в ЯМБОЛ :(

    Предполагам че нее само в Ямбол, но да Ви кажа, КОлеги, пазете си тасовете акто сте в ЯМБОЛ...бяха страхотни оригинални ( на снимаката от аватара се виждат) ... да му мисли този който ми ги гепил..маркирал съм ги и мога да ги позная,....Сори за Спама...възмутен съм, сега карамс некви грозни тасове, дето ипопадаха по - БГ пътищата
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    Навсякъде се крадат. Аз също карам с оригинални фиатски тасове и чак ми е чудно колко време вече не са ми ги свили.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      е иаз карах повече от година...и отидох в Ямбол..и ги нема, баси
      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

      Коментар


        #4
        В Ямбол фиатите не са толкова много - ако някой ги е гепил за собствена употреба - ще се намерят. Ако е решил да ги продава (което ми се струва малко вероятно) - вероятно ще цъфнат в интернет. Я кажи с какво си ги маркирал да се оглеждамСори колега, но в Ямбол наистина се краде много. Сума хора изпищяха, че са им свили бензина, полицията знае кои са, но не могат да ги хванатв крачка
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Ха ха, не защото съм от Ямбол, ама заглавието на темата ти е много зле. Като ходите в Ямбол си сваляйте тасовете, че много се краде, в другите градове може и да не си заключвате колите. Лош късмет и дано си ги познаеш някой път и да му счупиш пръстчетата на копеленцето.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            Първо - в Ямбол вече се карат доволно много ФИАТи. Само една снимка от терасата ако ви направя на паркинга пред блока, ще видите, че поне 30% от колите са ФИАТи.Второ - аз пък като човек, който обикаля много, мога да ви кажа, че нивото на такъв вид кражби в Ямбол е супер ниско.Няколко пъти са ми обирали кола, и винаги това е ставало в Пловдив, и то в центъра му - на пресечка на Гладстоун. Единия път ги хванаха - някакви наркоманчета бяха.Навсякъде има крадци, то е ясно, но в по-малките градове, като Ямбол, по принцип се знаят и бързо ги хващат.А тасовете и чистачките може да ви ги вземе всеки. Не е необходимо да са професионални крадци. На някой са му харесали - и айде Аз съм си забравял колата отключена, с панела на ЦД-то оставен на мястото му, и сутринта всичко си е било както съм го оставил.Забравял съм си ключовете да висят на вратата, сутринта съм ги намирал хвърлени на седалката, без да липсва нещо.Така че - навсякъде има мърша, едва ли в Ямбол е повече от другаде. Тази тема леко ме обижда... (както едно време някой се беше обидил, като бях казал че София е един супер мръсен и претъпкан град...)Има квартали в Ямбол, където наистина е опасно да се оставя каквото и да било на улицата - например ж.к.Бенковски. Отделен е от града от циганската махала, и там наистина много се пипа. Ако там е била колата на колегата, мисля че леко се е разминал Пък колега, ако опишеш по-подробно тасовете си (къде и как си ги маркирал), ако мерна такива, ще ги огледам, ако е възможно. Ще запиша номера на колата и ще ти го пратя.

            Коментар


              #7
              Да се включа и аз, малко обиден по темата. За 15 години съм сменил 4 автомобила, които неизменно нощуват на паркинг или на улицата пред жилищата, в които съм живял в Ямбол. За всичките тези 15 години са ми крали единствено стъклата на стоповете на Фиат Регата. А и едни много хубави рекламни капачки за винтилите, които си купих за спомен от Гърция, но вероятно това беше хлапашка работа, зщото ми бяха взели 2бр., а другите 2 ми бяха оставили. Общо взето в града малко се краде. Много често забравям вечер колата отключена, но никой слава богу, не се е опитвал да влиза в нея. Дори нямам спомен някоя от колите ми да е драскана или удряна на паркинг. А бе Ямбол си е град със затихващи функции. То хора не останаха в него, та камо ли крадци.
              Peugeot 301
              Punto 1.9 JTD - на жената

              Коментар


                #8
                Колега по спокойно с обвиненията ,първо в ЯМБОЛ има доста фиати в това число и моят и ако си мислиш че в София не се краде и то много повече значи говорим за друга даржава с град сооия в нея, та хаиде да не се обвиняваме кой град се краде повече.
                преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                Коментар


                  #9
                  Поздрав
                  Fiat Marea weekend

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Първо - в Ямбол вече се карат доволно много ФИАТи. Само една снимка от терасата ако ви направя на паркинга пред блока, ще видите, че поне 30% от колите са ФИАТи.Второ - аз пък като човек, който обикаля много, мога да ви кажа, че нивото на такъв вид кражби в Ямбол е супер ниско.Няколко пъти са ми обирали кола, и винаги това е ставало в Пловдив, и то в центъра му - на пресечка на Гладстоун. Единия път ги хванаха - някакви наркоманчета бяха.Навсякъде има крадци, то е ясно, но в по-малките градове, като Ямбол, по принцип се знаят и бързо ги хващат.А тасовете и чистачките може да ви ги вземе всеки. Не е необходимо да са професионални крадци. На някой са му харесали - и айде Аз съм си забравял колата отключена, с панела на ЦД-то оставен на мястото му, и сутринта всичко си е било както съм го оставил.Забравял съм си ключовете да висят на вратата, сутринта съм ги намирал хвърлени на седалката, без да липсва нещо.Така че - навсякъде има мърша, едва ли в Ямбол е повече от другаде. Тази тема леко ме обижда... (както едно време някой се беше обидил, като бях казал че София е един супер мръсен и претъпкан град...)Има квартали в Ямбол, където наистина е опасно да се оставя каквото и да било на улицата - например ж.к.Бенковски. Отделен е от града от циганската махала, и там наистина много се пипа. Ако там е била колата на колегата, мисля че леко се е разминал Пък колега, ако опишеш по-подробно тасовете си (къде и как си ги маркирал), ако мерна такива, ще ги огледам, ако е възможно. Ще запиша номера на колата и ще ти го пратя.
                    Споделям твоето мнение ! В Ямбол има квартали дето са супер мръсни и дето има крадци,но като цяло града е чист,хората са мноу готини и забрайх как се казваше една пицария на центъра - върховни пици ! Често ми се случва да ходя до Ямбол и не пропускам
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Тъй тъй...всички идвате до Ямбол, и никой не се обажда Само колегата VESKO_SZ се обажда.П.С. Чак пък чист... По-чист град от Сливен в България аз лично не съм виждал.

                      Коментар


                        #12
                        И Аз ходя от време на време в Ямбол, но не съм с лошо впечатление за там, спокоен град ми се вижда.С immortal пием по кафе някой път и така..!

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          П.С. Чак пък чист... По-чист град от Сливен в България аз лично не съм виждал.
                          Ъпсолютно прав си. Две поредни години бях свидетел как мият басейнчето пред ПЕЧ. Първо го минават с пароструйка , след това лелките с четките и после пак пароструйка. Пък тука оная локва пред общината дето май е фонтан и работи от дъжд на вятър май се чисти само през високосните години. И като стана въпрос за Сливен как ми се приядоха от пиците на "Златна Белка" Пък в Ямбол винаги ме е шокирал един блок в Бенковски:
                          Прикачени файлове
                          Brava 1.6 ELX

                          Коментар


                            #14
                            Скоро минавах през Ямбол, точно пред този блок, околовръстно е май. Даже нарочно спрях да го огледам, просто онемях!
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              П.С. Чак пък чист... По-чист град от Сливен в България аз лично не съм виждал.
                              Това е така,защото преди повече от десет години един вече бивш кмет на града спря социалните помощи на ромите ако не полагат общественополезен труд (почистване на улиците) в рамките на 10-20 часа месечно(мисля, че беше толкова - не съм сигурен).
                              ruNNer написа:
                              Пък в Ямбол винаги ме е шокирал един блок в Бенковски:
                              Когато минах от там за първи път имаше кон на третият етаж. Имам и снимка,но сега не я откривам.Иначе подобна гледка има и на околовръстното на Търговище след кръговото на OMV по посока Омуртаг.
                              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                              Коментар

                              Working...
                              X