Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Концерта на Мадона.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Бих отишъл на концерта на Мадона с удоволстие, въпреки че не съм й фен! Все пак изпълнители като нея се броят на пръстите на едната ръка!А относно концертите - ходил съм на повече от 60-70 може би, не съм сигурен в точният им брой.Първият ми концерт беше на МЕТАЛИКА в далечната 1999 година в Пловдив, последният КРИЕЙТЪР, а между тях - мнооого!Да отидеш на концерт на любима група е невероятно преживяване!

    Коментар


      #17
      lilimnwr написа:
      BolgAryan написа:
      lilimnwr написа:
      dudulia написа:
      Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
      аз ходя на големи концерти минимум 1 път годишно и мога да кажа, че положителните емоци, с които зареждат, ме държат доста дълго време след това освен тва не само тебе те блъскат, ако искаш, може и ти да ги блъскаш
      They can’t stop us let ’em tryFor heavy metal we will die weoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaw
      Аз бях ТАМ и двата пъти а ти беше ли колега ? :Dей че ме вдъхнови, ей сега ще си го пусна
      Бях разбира се. Първия път не успях да докопам оградата, но втория път бе успешно превзета Бях и Декември месец в БлекБокс... и 2005 година на първия 3 часов концерт в Чехия на Masters of Rock... както 2002-ра на прослушването на Warriors of the World в Белгия. Живот и здраве тази години се атакува Букурещ.

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #18
        Humppa написа:
        Бих отишъл на концерта на Мадона с удоволстие, въпреки че не съм й фен! Все пак изпълнители като нея се броят на пръстите на едната ръка!А относно концертите - ходил съм на повече от 60-70 може би, не съм сигурен в точният им брой.Първият ми концерт беше на МЕТАЛИКА в далечната 1999 година в Пловдив, последният КРИЕЙТЪР, а между тях - мнооого!Да отидеш на концерт на любима група е невероятно преживяване!
        Това е абсолютно вярно!!! Винаги бих отишъл!!! (на концерт на любима група).Но това дето съм го оцветил със синьо е абсолютно неверно. Актриси като нея - да, звезди като нея - да! Но не и изпълнители. Та тя не може да пее!!! Огромна част от известността й не се крепи на гласовите й възможности, а на зрелищни концерти, в които са вкарани много пари, скесапил, и на скандалите в личния й живот и показността му.Извинявайте, но една Нели Петкова от КуКуБенд засенчва огромна част от световно известните "певци" по гласови възможности. Например.

        Коментар


          #19
          BolgAryan написа:
          lilimnwr написа:
          BolgAryan написа:
          lilimnwr написа:
          dudulia написа:
          Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
          аз ходя на големи концерти минимум 1 път годишно и мога да кажа, че положителните емоци, с които зареждат, ме държат доста дълго време след това освен тва не само тебе те блъскат, ако искаш, може и ти да ги блъскаш
          They can’t stop us let ’em tryFor heavy metal we will die weoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaw
          Аз бях ТАМ и двата пъти а ти беше ли колега ? :Dей че ме вдъхнови, ей сега ще си го пусна
          Бях разбира се. Първия път не успях да докопам оградата, но втория път бе успешно превзета Бях и Декември месец в БлекБокс... и 2005 година на първия 3 часов концерт в Чехия на Masters of Rock... както 2002-ра на прослушването на Warriors of the World в Белгия. Живот и здраве тази години се атакува Букурещ.
          Manowar forever!

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Humppa написа:
            Бих отишъл на концерта на Мадона с удоволстие, въпреки че не съм й фен! Все пак изпълнители като нея се броят на пръстите на едната ръка!А относно концертите - ходил съм на повече от 60-70 може би, не съм сигурен в точният им брой.Първият ми концерт беше на МЕТАЛИКА в далечната 1999 година в Пловдив, последният КРИЕЙТЪР, а между тях - мнооого!Да отидеш на концерт на любима група е невероятно преживяване!
            Това е абсолютно вярно!!! Винаги бих отишъл!!! (на концерт на любима група).Но това дето съм го оцветил със синьо е абсолютно неверно. Актриси като нея - да, звезди като нея - да! Но не и изпълнители. Та тя не може да пее!!! Огромна част от известността й не се крепи на гласовите й възможности, а на зрелищни концерти, в които са вкарани много пари, скесапил, и на скандалите в личния й живот и показността му.Извинявайте, но една Нели Петкова от КуКуБенд засенчва огромна част от световно известните "певци" по гласови възможности. Например.
            Е, ако говорим за гласови данни си абсолютно прав, но за съжаление шоу-бизнеса не е само глас П.П. Гласове - Монсерат Кабайе, Лили Иванова, Райна Кабаинванска и т.н. А от младото поколение - Сара Брайтман, Шарон ден Адел, Таря Турунен...

            Коментар


              #21
              Таря.... come on...

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #22
                BolgAryan написа:
                Таря.... come on...
                ? Това какво беше? Приканваш Таря да дойде пак, или друго?

                Коментар


                  #23
                  Първия ми концерт беше далечната 1992г. 10ти септември - Варна - стадиона - бог Ян Гилън!!! После спах на плажа.. ех спомени... Е... като не броим концерти на ФСБ, Щурците, оркестър Контрол, Сигнал и т.н. през комунизЪма...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    kiro_of_the_day написа:
                    Първия ми концерт беше далечната 1992г. 10ти септември - Варна - стадиона - бог Ян Гилън!!! После спах на плажа.. ех спомени... Е... като не броим концерти на ФСБ, Щурците, оркестър Контрол, Сигнал и т.н. през комунизЪма...
                    Не се будалкай, знаем те тебе - всяка година преследваш турнето на Пайнер от град в град

                    Коментар


                      #25
                      Humppa написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      Първия ми концерт беше далечната 1992г. 10ти септември - Варна - стадиона - бог Ян Гилън!!! После спах на плажа.. ех спомени... Е... като не броим концерти на ФСБ, Щурците, оркестър Контрол, Сигнал и т.н. през комунизЪма...
                      Не се будалкай, знаем те тебе - всяка година преследваш турнето на Пайнер от град в град
                      Ако некой ме види на такъв - да ме застреля немедлено!
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #26
                        Как ли няма да дам 100 и отгоре за концерт и то на Мадона
                        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                        Коментар


                          #27
                          И тука ли показвате ненормалното си развитие бе?Заклеймявате вкуса на различните от вас. Споменавал ли съм, че от тази държава трябва да се разкарат всички Българи, а на тяхно място да се докарат някакви... хора?!
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар

                          Working...
                          X