Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Концерта на Мадона.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Концерта на Мадона.

    Само да посъветвам феновете на поп-"иконата" да отидат по-най-бързия начин да си закупят билети, защото в момента в магазина,в който работя е меко казано ад. Билетите се харчат като топъл хляб-независимо каква е цената на билета. Текат някви списъци м/у чакащите за билет - карат се на тези,които не са се записали в "списъка на чакащите" - малко шоу цари :D Снимки ще приложа довечера.
    karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
    https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

    #2
    Предвид преклонната й възраст, ако ми дадат 100 лв., съм съгласен Мадона да дойде да ми се покълчи в хола :D .Макар че, признавам, определено младее лелята, поне на екрана де.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Предвид преклонната й възраст, ако ми дадат 100 лв., съм съгласен Мадона да дойде да ми се покълчи в хола :D .
      Мдаааааа, и аз бих приела някой лев, за да ми "попее" ...
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #4
        Абе доста трябва да ми плати, за да ми отнеме от времето :D
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Абе луда работа. Да дам 100лв за да ходя да ме бутат 50000 човека и да гледам Мадона на билборд
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              dudulia написа:
              Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
              аз ходя на големи концерти минимум 1 път годишно и мога да кажа, че положителните емоци, с които зареждат, ме държат доста дълго време след това освен тва не само тебе те блъскат, ако искаш, може и ти да ги блъскаш
              Manowar forever!

              Коментар


                #8
                Ако някой ме забележи на концерта на Мадона - да подаде сигнал в МВР, че са ме завлекли насилствено.Само
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  kiro_of_the_day написа:
                  Ако някой ме забележи на концерта на Мадона - да подаде сигнал в МВР, че са ме завлекли насилствено.Само
                  Специално за Мадона, май сигналите да са за +1 отвлечен нищо лично, въпрос на вкус
                  Manowar forever!

                  Коментар


                    #10
                    lilimnwr написа:
                    dudulia написа:
                    Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
                    аз ходя на големи концерти минимум 1 път годишно и мога да кажа, че положителните емоци, с които зареждат, ме държат доста дълго време след това освен тва не само тебе те блъскат, ако искаш, може и ти да ги блъскаш
                    They can’t stop us let ’em tryFor heavy metal we will die weoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaw

                    Fiat Bravo T-Jet 120

                    Коментар


                      #11
                      BolgAryan написа:
                      lilimnwr написа:
                      dudulia написа:
                      Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
                      аз ходя на големи концерти минимум 1 път годишно и мога да кажа, че положителните емоци, с които зареждат, ме държат доста дълго време след това освен тва не само тебе те блъскат, ако искаш, може и ти да ги блъскаш
                      They can’t stop us let ’em tryFor heavy metal we will die weoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaw
                      Аз бях ТАМ и двата пъти а ти беше ли колега ? :Dей че ме вдъхнови, ей сега ще си го пусна
                      Manowar forever!

                      Коментар


                        #12
                        dudulia написа:
                        Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
                        На никакви концерти не обичам да ходя, без значение такъв е стила. Предпочитам да си пия и купонясвам на сепарето на някоя дискотека за тия пари :D
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          На концерти на чалга НИКОГА не бих отишъл, ако не броим един концерт на Слави Трифонов, на който ме завлече жена ми.Иначе обичам да ходя на рок-концерти, последния беше този на Туистъд Систър в Ловеч.На баба Мадона бих отишъл, ако билетът е не-повече от 10 лв... 100 кинта (с жената ако идем - 200) за концерт на Мадона не бих дал доброволно.По принцип има 2-3 нейни песни, които ме кефят. Пък и така или иначе ще я гледам пак на екран... по-добре да си пусна МТВ Безплатно.

                          Коментар


                            #14
                            Крайна сметка - 324 продадени билета - само от "моя" магазин за днес. Куп изнервени клиенти,заради системата на Тикет Про. И куп скъсани нерви от страна на персонала. За съжаление нямам много снимки, заради изнервените клиенти.
                            Прикачени файлове
                            karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
                            https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

                            Коментар


                              #15
                              dudulia написа:
                              Искам да попитам тези които се изказват,че е луда работа да се плаща за този концерт,дали някога са ходили на концерт различен от чалга?Определено си струва да се дадат тези пари за Мадона!Аз не съм и фен,но с удоволствие бих отишъл на този концерт.Усещането след подобни концерти е невероятно!
                              Ходила съм на концерта на Металика в Пловдив и на куп наши родни "звезди", ама няма да ги цитирам поименно, щот ша ми са смейти...
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар

                              Working...
                              X