Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой каква операционна система ползва?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Някъде четох, че ще има поддръжка за XP до 2013, така че дишайте спокойно и не си слагайте таралеж в гащите с друг Windows. От линукс дистрибуцийте отдавам предпочитания на SUSE. Пробвал съм се и с третата възможност - FreeBSD, но се иска сума време и четене, за да подкараш елементарни неща, които на прозореца стават с две кликания. Просто не е предвидена да се ползва на домашния компютър и едва ли някой някога ще се напъва да я прави усер-friendly (тоест някой, който не е виждал друго освен уиндоус, да се оправи без проблеми, нещо което е възможно със повечето линукси вече).
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #47
      naskobg написа:
      Princo написа:
      batproho написа:
      Поне за сега докато не сменя машината съм с Windows XP Professional Service Pack 3.
      И аз.
      Твоята машина excuse me и Windows 7 ще носи без грижи
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #48
        Аз съм си с ХР и засега не смятам да го сменям.А отдавна не се бях смял така (подписа на LiGuru, why linux is better)http://www.whylinuxisbetter.net/index_bg.php
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #49
          Стационарно РС у дома- ХР, лаптопа - Виста, служебния - ХР.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #50
            В къщи LINUX, а в работата ХР
            There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

            Коментар


              #51
              Гласувах за M$, но защо няма отговор за M$ и Linux? Ползвам и Windows XP и Ubuntu.

              Коментар


                #52
                Абе аз навсякъде съм с XP Professional - вече близо 2 години тормоз лаптопа още не е преисталиран при положение че се е с пиратска дистрибуция.Малко взе да ми се влачи последно врме та доста съм се замислил дали да не пробвам 7цата - ама дали ще има драйвери за всичко - аудио, видео, камера, кард риидъри и куп други чудеса...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #53
                  имааз сложих 7-цата преди месецработи много добревътре имаше драйвери за всичко с изключение на блутута, но си дръпнах такъв за Виста и нещата заспаха
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #54
                    Освен и аз да я слагам тая седмица. Дайте пробван линк да я дръпна.

                    Коментар


                      #55
                      Sev написа:
                      имааз сложих 7-цата преди месецработи много добревътре имаше драйвери за всичко с изключение на блутута, но си дръпнах такъв за Виста и нещата заспаха
                      Хм, лош човек...Сега ще ме накараш да си я изтегле още днес и довечера детето да плаче че не му давам да седне на компютъра А утре жената да ми звъни да ме пита как да влезе в интернет
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #56
                        в замунда се появи европейския финален релийз без медия плеър и и-нет експлорернали ги бяха глобили за монопол и подобни простотии...в диска ги има всички издания на 7-цата, както и линк към активатор за да не пускам линк към пиратски софт :D , просто в замунда напиши Windows 7N x86
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #57
                          То това донре, ама гледам има версич и БГ езиков пакет - за мен е по-добре заради другите хора ползващи компира.Някаква препоръчван версия?Файърфокс бачка ли нормално, както и Аваст?
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #58
                            лисицата работи без проблем, за Аваст не знаминаче за версия - http://www.microsoft.com/windows/win...aspxмакар че аз без да мисля дали ми трябва сложих Утлимейт
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X