Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой каква операционна система ползва?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой каква операционна система ползва?

    Колеги, гледам доста хора питат за Линукс, та си рекох - я да видим кой какво ползва като операционна система.Които ползват на компютрите си едновременно две или повече ОС, нека гласуват за тази, която най-често ползват или която предпочитат.И така...

    #3
    Едно гласче от менИ на работа и в нас съм с XP.
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #4
      XP...Смятам,че е най-добрата система за сега..
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        #5
        Че ХР е добра, спор няма-доста по-опростена. И Виста-та набира скорост - с не по-малко екстри от ХР-то но, все пак с добър интерфейс.В нас на лаптопа ми съм с Виста, компа- на сестра ми си лети на ХР, а комповете в магазина,в който бачкам си кретат и те на ХР.
        karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
        https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

        Коментар


          #6
          На дом.компютър ползвам и ХР и Linux.Ако не беше брат ми и с малки изключения за някои програми не бих ползвал ХР.С Linux ми върви по-добре и съм по-спокоен за вируси,спам и т.н.а и е по-стабилна в работата си.
          Marea 1.6 16v

          Коментар


            #7
            ХП и аз, но много ми се иска да пробвам линукса. Може би с някое лайв-ЦД ? напоследък гледах и Мак, и определено ми хареса.

            Коментар


              #8
              Виста и Leopard
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #9
                Оги може да тестваш Vyatta 4.0-LiveCD.Малко и лесно за употреба.Има го в арената
                Marea 1.6 16v

                Коментар


                  #10
                  ogi28b написа:
                  ХП и аз, но много ми се иска да пробвам линукса. Може би с някое лайв-ЦД ? напоследък гледах и Мак, и определено ми хареса.
                  Ти хубаво си гледал Мак, ама толкова парички дават ли ти се :D (хакинтошите не си струват още)Линукс да пробваш е най-лесното нещо http://distrowatch.com/ харесвай нещо и дерзай ....
                  jorkos написа:
                  Оги може да тестваш Vyatta 4.0-LiveCD.Малко и лесно за употреба.Има го в арената
                  Е ти къде го прати... :D това си е нет приложена ОС-ма, ич му не трябва след като няма дори гуи инсталатор, иначе май сиско вече им дишат прахта на тия, ама да видиме. А и що да я дърпа от арена-та като си има официален сайт за тая работа....

                  Коментар


                    #11
                    Основно заради програмни ограничения и съвместимости ползвам Windows XP, но във офиса мигрирам все по-успешно на Linux (Open Suse и UBUNTU), ползвам мобилен телефон полукомпютър с MacOS и предпочитам нея... Хакинтошите си струват всеки един цент на фона на Windows базираните PC-та. Всичко, което не е продукт на MS=Добро. Всичко, което е произведено от MS=Зло... Не е възможно компютър с 4GB RAM, Двуядрен процесор с по 3 мегабайта кеш на ядро да се мъкне с Vista все едно е i386. Айде моля, моля.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #12
                      Защо хакинтошите да не струват още ?Хардуера ми е специално подбран и използвам само стрингове да си го подкарам.Никакви кракнати версии.Инсталирам и ъпдейтвам от original Leo DVD.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #13
                        emzo написа:
                        Защо хакинтошите да не струват още ?Хардуера ми е специално подбран и използвам само стрингове да си го подкарам.Никакви кракнати версии.Инсталирам и ъпдейтвам от original Leo DVD.
                        Заради ЕФИ, емулацията на ниско ниво води до трайни увреждания (това в кръга на шегата.)Според мен не струват, не се справят с VCD-та с шерната памет (може ли 8800 ГТ 1024 да я гледа като няква шитня с 64 оперативно), има ядове и с много друг хардуеар и поради тази причина предпочитам оргиналдъ.

                        Коментар


                          #14
                          Убунту и Виста,но предимно съм под Линукс
                          Fiat Punto 1.1 6Speed

                          Коментар


                            #15
                            И аз съм с XP.
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар

                            Working...
                            X