Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на WEB сите през интернет?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Създаване на WEB сите през интернет?

    Колеги, някой ако знае къде има сайт за създаване на уеб сайт направо през интернет да каже.Преди около година регистрирах един домейн и там имаше като безплатна екстра примери с над 1000 сайта и ти избираш някаква "тема" и просто до изграждаш набързо сайта. Като за любителски сайт ставаше перфектно.Та интересува ме за един колега тука му трябва и не мога да се сетя къде го гледах това чудо.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Сещам се за готова система - Joomla. Има и бг сайт с бг версия. Човек със средни познания в тази област може да ти направи така, както искаш. Иначе има много. Но е важно да има български. Иначе можеш да напише в гООгле CMS или content management system (едно и също е ) И да ти излязат различни. Има платени има и безплатни. Тази, която аз ти посочвам е безплатна. Поне до преди 2 години беше такава. Но е най-добре да се изпише и нарисува всичко от А до Я. Аз така обичам.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      Както разбирам въпроса на ВО, той не пита за CMS. Yahoo предлага такава услуга, ползва се yahoo site builder. Приложението направо се изтегля и инсталира безплатно, но има обвързване с качването на готовия сайт в интернет, искат да се ползва техен хост. Но и за това си има лек. Казваха ми един друг сайт, който забравих какъв беше, ако се сетя утре ще питам. Другото е http://www.piczo.com ,но не знам дали ще е подходящо за това което ти трябва.

      Коментар


        #4
        Гугъл съъщо предлагат нещо такова. http://www.google.com/sites/help/intl/bg/overview.html
        Marea Weekend HLX Jtd 110

        oO(_)____////____(_)Oo

        Коментар

        Working...
        X