Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрите закуски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ilkor написа:
    Може да се отслабне и без диета - просто трябва повече движение ... примерно да се практикува по често най-достъпното домашно забавление
    То това е ясно!

    Коментар


      #32
      ilkor написа:
      Може да се отслабне и без диета - просто трябва повече движение ... примерно да се практикува по често най-достъпното домашно забавление
      Викам да не изпадаме в краиности. :D Шест месеца ям само суроватки, салати, кисели млека, солети (ако не ме дебнат), пилешко месо - два пъти в седмицата, два пъти телешко и по веднъж на две седмици сухар ЕДИН ...Иначе най-добрата закуска си остава кафе и фреш, друго не ми се яде от много години ......

      Коментар


        #33
        Малиииии, що ли влязох в тая тема...Аз пък мога да не вечерям, но не и да не закуся,просто ми става лошо от глад сутрин,та си похапвам, ама винаги вкъщи.Сиренце,чайче,варено яйце,маслинки,кашкавалче,такива неща.Много рядко ям банички и тестени закуски. На Красно село на спирката на 73,83 и 102 закуските никак не са лоши,ама от месеци не съм си взимала.Ако имам повече парички,предпочитам да си взема дюнер,джоб нещо или пица на парче.
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #34
          Аз маам пици. Мисля, че всички се сещате къде са най-добрите пици на парче в София. На Витошка и Патриарха. Опашката там винаги е голяма, но пък те работят бързо. Не съм чакал за пица повече от 5 мин.

          Коментар


            #35
            ////Punto//// написа:
            Аз маам пици. Мисля, че всички се сещате къде са най-добрите пици на парче в София. На Витошка и Патриарха. Опашката там винаги е голяма, но пък те работят бързо. Не съм чакал за пица повече от 5 мин.
            Не са лоши там пиците, но са за големи гладници. На мен лично са ми малко дебелички. Аз обичам повечко гарнитура (месце) и по - малко тесто.

            Коментар


              #36
              Леле и това всичко описано до тук го ядете Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 До преди 5 мес. сутрин минавах през любимата баничарница и задължително 2 банички и една малка боза Всичко това продължи година и малко. Равносметката е следната от 77кг станах 94кг. с ей....такъв корем Лоша и вредна работа . Сега сутрин си правя тостер от типов хляб две филийки и между тях сирене , задължително обезсолено :D Сега нещата се нормализират 87кг. но вече си иска диета. Това го написах като прочетох с какво задоволство повечето колеги се радват на буклуците които ни предлагат в почити всички закусвални , дюнери ,пицарии и други ала бала закусвални :D И в духът на темата , най-добрите закуски в последствие немогат да се компенсират с най-добрите диети Евала на Irka_fihi това е истината , зарежи дюнери , пици и разните му джобове кадето не се знае какво съдържат Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #37
                tyson написа:
                doofiat Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 10:18 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Лелееееее, какви баници бре, ауууууу Това не ми влиза в диетата Майтапа на страна, но от един месец не вкусвам никакви баници и т.н., сладки, вафли, шоколади, торти, ядки, картофи и др. И безалкохолни и сокове не пия - на фрешчета и водата я карам и само месо и млечни продукти и яйца. Резултата колкото и да не ви се вярва за един месец е 7 кг надолу. Иначе така като ви чета мненията така бих сгънал една баничка с боза, чеее...нооо, няма поне още месец и нещо
                Каква диета бе, какво ти има толкова искаш да ходиш с тухлите в джобовете ли ? Нали знаеш, че един мъж трябва да тежи на мястото си.Да не съм офф, ще кажа, че на мен най-много ми харесват баничките в Русе до Икономическия и горе срещу Фреша.
                Ако не се лъжа и двете са на хлебозавода ,но има още едно място Лилията на робското пазарче.
                fiat coupe 2.0 16V

                Коментар

                Working...
                X