Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рамо за чистачка на темпра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рамо за чистачка на темпра.

    здравейте колеги.може ли някой да ми каже за темпра какви други рамена могат да се сложат?разбрах че от голф 3-ка ставали.понеже искам да си сложа от обикновените рамена и съответно чистачка.мойте грам нищо не чистят(а само пера да си взема файда - нулева), а да си купувам от същия вид които са в момента ще ми излезе скъпо...ако не се лъжа 30-тина лв струва едната само.Модерирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

    #2
    Сашо , Стават от Типо :D Един приятел със 155 си намери типовски , че старите му бяха като твойте
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      мда днес гледах на единия от колегите му рамената на чистачките и си викам на ума , най-добрия вариант е от типо...трябва да се разхождам из моргите :D
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #4
        Стават от Типо. Аз и на Темпрата бях, и на Дедрата съм с такива.

        Коментар


          #5
          Ако от Браво стават имам 2бр. за 20лв. общо.С почти нови чистачки Графит от 3лв.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            trace написа:
            Ако от Браво стават имам 2бр. за 20лв. общо.С почти нови чистачки Графит от 3лв.
            От Браво не стават. Шлиците им са същите, но формата на рамената е различна.Аз като търсих за Дедрата попаднах на такива от Браво, но не стават.

            Коментар

            Working...
            X